DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhaba;
    Az önce Viyana daki mülakatımızdan çıktık. Mülakatımız olumlu sonuçlandı ve vizemiz onaylandı. Öncelikle Forumun sürecimize yapmış olduğu olumlu katkılardan dolayı forum ve tüm üyelere teşekkür etmek isterim. Gerçekten bu forum olmadaydı dosya taşıma işinden hiç haberimiz bile olmayacaktı. Vize mülakat tecrübelerimi paylaşacağım. İnşallah herkes en kısa sürede süreçlerini olumlu bir şekilde tamamlar. Çok sevgiler…

• @sonokege öncelikle vizeniz hayirli olsun, dosyami ben de viyanaya tasidim dolayisiyla mülakat deneyiminizi okumak isterim.

• @Fatih-Kaymak Hocam azminize hayran kaldım. Pes etmiyorsunuz iyi yapıyorsunuz en azından olmasa bile ben her yolu denedim dersiniz içiniz rahat olur. Ben bu kadar emeğin boşa gideceğine inanmıyorum. Umarım başarırsınız.

• ⭐⭐⭐

@Fatih-Kaymak ssninizin olması onların umrunda olmaz. Boş yere laf kalabalığı yapmış olursunuz mailde

• @rezanclz @atalardankalanbirben’in hazırladığı DV2023’de dosyasını Viyana’ya taşıyanların deneyimlerinden derlediği dosya aşağıdaki linkte, çok büyük faydası olacaktır size. Bol şans

https://yesilkartforum.com/forum/assets/uploads/files/1709286503667-xcode.pdf

• Merhabalar, mülakat mailini aldım fakat status check de durumum "in transit" görünüyor. Ready'e geçmesi normalde vakit alıyor mu? Aksiyon almam gereken bir durum var mıdır? Teşekkürler..

• @ATS16 cok tesekkür ederim🙏🏻🙏🏻

• @kkaya tebrikler, dosyanizin in transit gorunmesi normal, bazen birkac gun surebiliyor.

• @deebee çok teşekkür ederim, 13 haziran'da maili aldım fakat henüz sistemde ready statüsünü göremeyince biraz tereddüt ettim, durum normalse problem yok, teşekkür ederim.

• @rezanclz şu anda viyanadayım hafta sonu döneceğim o zaman yazmayı düşünüyorum. Sizin mülakat tarihiniz ne zaman?

• @obsesiflord
    Dosya actirilacak bir durum oldugunu dusunmuyorum sizi geriye atabilir bu durum.siz gittiginiz zaman evraklari verirken guncel pasaportunuzu verirseniz vizeyi ona basarlar.

• @kkaya mülakatınızı nereden aldınız ?

• @ferhatdemirhan ankara'dan aldım.

• @kkaya hayırlı olsun aynı duyguları bizde yaşarız inşallah

• @sonokege ben 2025 talihlisiyim kcc araciligi ile tasidim dosyami, bir de deneyiminizde hangi otelde/hostelde konakladiginizdan ve ödediginiz ücretten bahsederseniz cok iyi olur.

• Merhaba, gecen hafta eylul ayina uygunluk oldugu soylenerek dosyamin tasindigina dair Hong Kong’tan onay maili aldim. Kesin olarak kimse bilemez ama tahminen ne zaman mulakat maili alirim ? Bunun yaninda ceac’tan ve ds 260 formundan kontrol ettigimde dosyam NVC’de ve Turkey olarak gozukuyor. Bunlar bir sorun olusturur mu ?

• ⭐⭐⭐

@obsesiflord Sorularınıza cevap alabilmek için sürecinizi imzanıza taşımalısınız.

• ⭐⭐⭐

@erczmm, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba, gecen hafta eylul ayina uygunluk oldugu soylenerek dosyamin tasindigina dair Hong Kong’tan onay maili aldim. Kesin olarak kimse bilemez ama tahminen ne zaman mulakat maili alirim ? Bunun yaninda ceac’tan ve ds 260 formundan kontrol ettigimde dosyam NVC’de ve Turkey olarak gozukuyor. Bunlar bir sorun olusturur mu ?

Eylül ayına uygunluk olduğu söylenen başka bir talihliye Ağustosa mülakat vermişlerdi, size verip vermediklerine emin misiniz? Kazandığınızı öğrendiğiniz sayfaya girip aşağıya bir bakın.

Eylül ayına mülakat vereceklerse muhtemelen bir sonraki dağıtımda mülakat alırsınız. Onu da son bülten açıklandıktan sonra yaparlar.

Mülakat aldığınızda ve dosyanız ready’ye döndüğünde o kısımlar değişecektir. Ama emin olmak için KCC ye mail atıp dosyanızın nerede olduğunu sorabilirsiniz.

• Merhabalar;
    Mülakatta istenen son 6 aylık banka hesap dökümü ve imza sirküleri için noter ve apostil onayı yaptırmaya gerek varmıdır?

• @gacal merhabalar, banka yetkililerinin imzası ve imza sirkülerleri dışında birşeye ihtiyacınız yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |