DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @fyrnaa Sanırım örneğin 1000-5000 sıra numarası arasında 2500 tane boşluk var yani bu aralıkta 2500 kazanan sıra numarası var demek oluyor.

• Türkiye de ki dağılımı göre biliyormuyuz , mesrl 1000 ile 5000 arasında kaç kişi var acaba

• @ahuramazda bunun tam açıklaması nedir

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Demayfo Demayfo 

• Merhaba,

Cut off sıralamasına girmeden dosya taşıma işlemi yapabiliyor muyuz? dosyamızı taşımak için cut off sıralamasına girmeyi mi beklemeliyiz? not: başka bir ülkede oturum ya da çalışma iznim bulunmuyor.

Teşekkürler,

Dosya Numarasi: 2024EU00021XXX
    DS-260 Gonderimi: 15/05/2023
    Saglik Muayenesi: gg/aa/yyyy
    Vize Mulakati: gg/aa/yyyy
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy
    ABD Ilk Giris: gg/aa/yyyy

• @ahuramazda geçen senekiler ile aynı mı acaba

• Normal işleyiş olsa Ankara minimum 30k ya mülakat verebilecek demek ki ,burdan meksika sınırından geçen arkadaşları gerektiği şekilde anıyorum

• @ametin-k xarthisius da verileri açıklamış. geçen seneye göre boşluklar biraz daha fazla sanki. örnek vermem gerekirse geçen sene benim cn’ın önünde 6600 küsür cn varken, bu sene 5800 küsür cn var.

• @ahuramazda tabi bizim.icin onemli.olani Türkiye icin nasil oldugu

• CEAC verileri yayınlanmış. Ankara şu ana kadar AS caselerine EU caselerinden daha fazla randevu vermiş 🙂 EU'dan 66 case 111 vize, AS'den 33 case 49 vize vermiş. Son onay verilen case numarası ise 4001-6001 arasında. Eğer yanlış bilgi verdiysem özür dilerim. Adminler düzeltecektir. Herkese bol şans diliyorum.

Kendiniz incelemek isterseniz https://dvcharts.xarthisius.xyz/ceacFY24.html

image.png

image.png

• @Hope-Breaker Son randevu verilen nasıl 4000 olabilir ki ben 34xx'lerdeyim ama hâlâ bekliyorum.

• @Satisfaction İran ya da afrika dosyası olabilir. Ya da grafiği yanlış okumuş da olabilirim ancak benim gördüğüm 4001-6001 arasında 3 issued vize var.

• @Satisfaction hatta yanlış okumuşum. 8001-10001 arasında 1 case ready gözüküyor.

• @Hope-Breaker yani şunu mu anlamalıyız,ankara mülakat veriyor fakat mülakat alan yüksek case nolar ya buraya yazmıyor, ya da forumdan haberdar değiller?

• @hsn-kartal Benim anladığım o şekilde ancak adminlerin bir açıklama yapmasını beklemek en sağlıklısı

• @Hope-Breaker inşallah doğru anlamışsınızdır, umarım bu şekildedir.

• @hsn-kartal Yine de verilen randevu numaraları dünyanın çok gerisinde

• @Hope-Breaker o konuda çok haklısınız,mesela 4k ,6k arasi işlemeye hazır olan dosya sayısı da çok düşük Turkiyeden bu kadar az kazanan olduğun düşünmüyorum bu caseler arasi ,bunları atlayıp 8k ,10k arasına 1 ready vermeleri pek mantıklı gelmiyor ama bu yorumlama olaylarından çok da anlamıyorum:)

• @hsn-kartal evet onu ben de anlamadım. Neden hem 6001-8001 arasında 1 ready dosya varken 8001-10001 arasında da 1 ready dosya var? Neden bu kadar dosya atlanmış acaba? Kafamızda binlerce soru.

• @Hope-Breaker peki açıklanan verilere göre ekim ayı gelmeden kota dolması sizce olası mi ve bu açıklanan veriler ışığında all current olma olasılığı nedir?23k biri olarak ne zaman current olacağımı merak ediyorum

• @Hope-Breaker yukarıdan sadece eu seçerseniz. o dediklerinizin af ve as kotasından olduğunu görürsünüz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.5k

| | | |