DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @EzgiLera peki sizce olur da toplu dağıtım yapılırsa vize kalmaması gibi bir durum olabilir mi?

• ⭐⭐⭐

@canoo, içinde söyledi: Sayılarla DV2024

@EzgiLera peki sizce olur da toplu dağıtım yapılırsa vize kalmaması gibi bir durum olabilir mi?

Toplu dağıtım olmasa da vize kalmaması gibi bir durum olabilir. Ankara yatıyor, dünya çalışıyor, vizeler bir bir dağıtılıyor…

• Bu durum cidden çok çok üzücü, dosya numarası 7xxx olduğu için kendini rahat hisseden birisine sen yine de alternatif bak dediğimde; "danışmanlarım en geç Mart ayında vizeni alırsın diyorlar" demişti ve iddiaya girmiştik. İddiayı kazanacağımı biliyordum ama bu kadarını ben de beklemiyordum. ABD'de ise dosya numarası 20xxx olan birisinin dosyasını USCIS'e gönderdiler, ciddi bir aksilik yaşamazlarsa GC ellerine 1-2 ay içerisinde ulaşacak. Bu olaylar hayatında içerisinde var olan kusursuz haksızlıklardan bir tanesi. Ankara BE ile görüşsek onlar da en çok iş yükünün kendilerinde olduğunu söyleyecekler. Her yönüyle anlamsız ve tutarsız.

Benzer Başlıklar

• 297
  • 1497
  • 389
  • 14435
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

29

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.8k

| | | |