Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ayrıca ucu hükümete dokunan en ufak bir yoruma dislike için hazır bekleyen üyelere de bir çift lafım olsun. Kendini belli etmeden kıyıda köşede çaktırmadan bekleyen çok yobaz gördük forumda, hepsi de eninde sonunda dayanamayıp kendini belli edip yasaklandılar. Son 10 yıldır yaşadığımız tüm felaketlerden dolayı, Cumhuriyeti esir alan siyasal islamcılar kadar onlara yol veren cehaleti de suçlu bulduğumuz bilinsin.

• Apolitik Y kuşağından memlekete bir hayır gelmediğini yaşayarak öğrendik. Yanlışa yanlış demeye başlamadıkça daha çok bela gelecek güzel ülkemin başına. Yaşasın Z kuşağı.

• You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2024

🙏🏼

• @datanist, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam mali yilin son aylarinda talep etmeyen kisilerin dosyasini Mumbai’ye tasimislardi. Normalde gorulen bir sey degildi ama bu sayede vizesini alan bircok kisi oldu.

Oda sıkıntı durum ya ingilizcesi kötü olan birisi çok zorluk çeker bu durumda İnşallah düşük sıra numarası ile kazanırız da hiç gerek kalmaz böyle şeylere 🙏

• ⭐⭐

@daydreamer cok dogru bir yorum. Ben sanmiyorumki bu odadakiler oyle 🙂 hepsi iyi insanlar

• @celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@daydreamer cok dogru bir yorum. Ben sanmiyorumki bu odadakiler oyle 🙂 hepsi iyi insanlar

Ben de tamamen aynı fikirdeyim 🤗

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam muhasebe dediğin zaman @mysea amerika muhasebeciler odası başkanı ona sorabilirsiniz. Ayrıca çömez muhasebe işine giren kişiye de soru sorabilirsin videosu aşağıda

aaa bu abi bizim @MySea abi mi? sanırım bu forum da herkesin you tube kanalı var çok iyi hemen takip ediyorumm teşekkür ederim

bu video daki kişi iltica etmiş kaçak gitti büyük ihtimalle. daha sonra eşini de getirmiş ama eşi hiç memnun kalmamış sartlardan çamaşır makinesi olmaması vs den kaynaklı. iltica ile gittiğini söyledikten sonra diğer videolarına bakmadım bir daha bu adamın. güzellemesinler insanları kaçak gitmeye teşvik etmesinler artık. biz yasal yollarla gitmek isteyenlere engel olmaktan başka birşey yapmıyorlar çünkü

• @Sabri-FT, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK sırf bu yüzden gördüğüm her kanalı,video şikayet ediyorum hepinize de tavsiyem bu forumdaşlar hepimizin iyiliği için şikayet edelim öyle kanallar

Bu kanalların sayısı ne kadar fazla olursa bizim için durum o kadar vahim olur
    Bizim milletimiz zaten kanmaya meyilli o kaçak gidenlerin videolarını izliyorlar(adamlarda her şeyi anlatmıyor kaçak yollarla gitmeye çalışan akrabalarımin söylediğine göre) sonra bende yaparmiyim acaba diyip yola başlıyorlar hadi bunu da geçtim yanına başka insanları da alıyorlar Facebook gruplarında görüyorum bazen 8-10 kişilik guruplar halinde gidenleri gördüm. Çoğunluğu zaten hüsranla bitiyor bir avukat kiraliyorsun 10 bin mahkemeye kadar bir yerde sığınacak,yemek yiyecek,araba alacaksın v.b çoktan 30 bin dolar giti mahkemenin de olumlu çıkacağı kesin değil, birde tanıdık yoksa macera başlamadan biter

Velhasıl kelam hem bizim için hemde kanmaya meyilli insanlarımız için şikayet edelim hepimizin iyiliği için.

aynı şekilde ben de denk geldiğim kanalları şikayet ediyorum en mantıklısı o kanalların kapanması.

• @Sencerium maalesef şuan ülkedeki çoğu insan ya depresyonda ya depresyona girmek üzere, herkes mutsuz herkes gergin 😢 Bu hayatın heyecanı meyecanı yok dedikler bu olsa gerek

• @Ping-PONG eşimin zil sesi, çok güzel 🤩

• İyi akşamlar, Amerika gayrimenkul işi ile uğraşanlar var mı forumda yada orada bu tarz işler yapan tanıdığı olan birileri var mı acaba

İyi akşamlar, Amerika gayrimenkul işi ile uğraşanlar var mı forumda yada orada bu tarz işler yapan tanıdığı olan birileri var mı acaba

benim bir arkadaşımın eşi Amerika da bu işle ilgileniyor şuan. Önce eğitim ve sertifika almak gerekiyor. Eskiden bankacıydı.

• @Selly evet eğitim zaten şart Gerekli prosedürleri hakkında bilginiz var mı acaba.

@Selly evet eğitim zaten şart Gerekli prosedürleri hakkında bilginiz var mı acaba.

yok açıkçası hiç konuşmadık ama şu videoları buldum yeniden eskiye doğru belki işinize yarar.

(2022)

(2021)

(2020)

• Yalnız bu sene geçenkindende pis selected olasım var😀

• @Ozkan-aksan 10 Yıl Tecrübeden Sonra Artık çıksın Hayırlısı ile 😊

• @ytrbilgisayar çember daralıyor vaktimin geldiğini hissediyorum telef olmamak lazım ahhahaha.😀

• @ytrbilgisayar Şafak 72 Batman GC Rising

• 2.5 aya indikten sonra zaman geçmiyor valla.
    işe ayaklarım zor gidiyor. bir an önce mayıs gelip açıklanması lazım 🙂

• ⭐⭐

Günaydın arkadaşlar, her geçen gün daha çok istiyorum green card ın bana çıkmasını, ne olur dua edin, yaş geçiyor bi çocuk sahibi olmak istiyorum artık, bu memlekette bu şartlarda çok zor, tek umudum Amerika 🙏🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |