DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @umutengül 2023 için geçerli bir durum

• Maalesef kota yüzünden bu verilen DV 2023 mülakatları iptal oldu herkese geçmiş oldun şimdiden umarım bi çözüm yolu üretebilirler. Merak ettiğim 1 Ekime kadar mülakat almazlar mı? yoksa Zaten yavaşın da yavaşıyız insanları ne kadar az mağdur etsek o kadar iyi diyerek DV 2024 mülakatlarını başlatırlar mı?

• ⭐⭐⭐

@Yaşar-Baykal 1 ekime kadar mülakat almazlar mı derken hangi yıl kazananları için soruyorsunuz. DV23 içinse adamlar verdikleri mülakatları bile iptal ettiler, DV24 için soruyorsanızda süreç 1 ekimden sonra başlar yani mülakat veremezler bunun öncesinde DV24 için

• @symbi0te ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim

• @furkandnr6 doğru biliyorsunuz. DV2023 talihlileri için geçerli bir durum.

• @furkandnr6 Merhabalar, DV2024 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Paylaşmış olduğum bağlantıdaki tabloyu takip ederek sürecin gidişatı ve hızı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

• @Revolter güzel ve detaylı bir çalışma olmuş emeğinize sağlık.

• @İlker-Bulak bunlarda hiç bir sorun yok. içiniz rahat olsun.

• Dosya numarası yüksek olan arkadaşlar Ankaraya güvenmeyin Ama vazgeçmeyinde
    Dosyanızı taşıyın taşımak için çabalayın erkendennbaşlayın.
    Ben vazgeçmedim sabrettim ,azmettim başardım sizde yapabilirsiniz hepinize bol şanş

• @furkandnr6 merhabalar cn iyi ancak dosya gönderim tarihiniz biraz geç olmuş Ankara’nın performansı bu yıl çok kötü idi siz dosya taşıma içinde şimdiden hazırlık yapın sürecinizde bol şanslar

• Merhaba DV2024 talihlisiyim dosyamı taşımak istiyorum ama nasıl yapılacağına dair en ufak bir bilgim yok, bilgisi olan biri bana yardımcı olabilir mi? teşekkür ederim

• ⭐⭐

@Merve-Yalçın merhabalar.Forumda üstte arama butonuna dosya taşıma yazınız ve 2023 mülakat deneyimlerini ( link ) tek tek inceleyerek okuyunuz. Yine de ekstra sorularınız olursa DV2024 Aşamaları başlığında sorunuz.

• @Merve-Yalçın excel tablolarini da inceleyin. gecmis ve guncel takip ederseniz tasiyacaginiz ulkelere mail atarak baslayabilirisiniz. iyi sanslar 🍀

• @selamibasaran teşekkür ederim cevap için

• İyi günler dv 2024 vize mulakat tarihleri ne zamn başlıyor? Bilginiz varsa paylaşırmısınız .teşekkürler

• @Şenol Merhabalar, öncelikle Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin ,paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Sonrasında DV2024 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

• @Şenol DV2024 mülakatları 1 Ekim 2023 - 30 Eylül 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

• Bu ileti silindi!

• yemeyin,içmeyin,uyumayın dosya taşıyın!!!

• özellikle numaranız yüksek ise (10K) üstü hiç beklemez şimdiden taşımak için hazırlıklara başlardım

Benzer Başlıklar

• 6
  • 906
  • 1193
  • 15647
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.0k

| | | |