Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmenlerin İlk Aylardaki Deneyimleri

• New York’da Türk emlakçı tanıdığınız var mı?

• @diana-kate Hangi bölgede? Long Island, NY’da var benim tanıdığım.

• Brooklyndeyim nyda ki tanıdığınız bana yardımcı olabilir mi

• @diana-kate Tanidigim emlak danismaninin bilgilerini size mesaj olarak gonderdim. Kendisi daha cok Long Island bolgesinde hizmet veriyor. Ancak calistigi firmada paslasacagi birileri vardir belki. Bir danisin isterseniz. Umarim istediginiz sonucu alirsiniz.

• Selamlar. 11 mayısta Houston - Texas eşimle birlikte geliyoruz. Green card ve ssnlerimiz gelene kadar araba alabiliriz değil mi ? İlla SSN olacak şartı var mıdır? Houstonda 2.el güvenilir bir araba galerisi var mı tavsiye edebileceğiniz?

• ⭐⭐

@Rizamrs @semavi ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisi Houston'da galeri sahibidir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rizamrs iyi akşamlar zoramotors.com giriş yapıyorsun bütçene uygun araçlara bakıyorsun orada ki telden yada @Emrah-Borazan dediği gibi kadire @semavi mesaj atıp beğendiğin aracın a dan z ye herşeyini anlatıyor karar mı veremedin sen bütçeni ve nasıl tür istiyorsun söylediğin zaman ona göre sana yardımcı olur

• @warmgrey doordash, spark drive gibi işlerde aylık kazanç ne civarlarda oluyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erhan-2 bizim forumda her bir soru için başlık bulunmaktadır. Bu başlıklara yazarsanız diğer kişiler de yararlanır. Ancak konu dışında bir yer de sohbet başlarsa ozaman bu konu ile ilgili bilgi arayan kişinin kafası karışır. Acaba sorunuzu aşağıdaki sayfaya taşır mısınız.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/652/amerika-da-uber-eats-doordash-ve-pizza-delivery-yapmak/810?_=1714127106032&page=41

• @Erhan-2 Günde kaç saat yaptığınızla ve nerede olduğunuzla ilgili çok değişir. Fakat benim bulunduğum bölgede günde 8 saat çalışarak ayda 3-3.5 arası yaparsınız brüt.

• Merhaba,
    Green kart öncesi bekardım, süreç içerisinden evlendik. Birlikte ABD'ye girdik ve ikimizin de şimdi green kartı var.Ancak boşanacağız. ABD ye girerken yanımda boşanma evraklarını götüreceğim , boşanma evraklarının çevirisini yaptırmam gerekiyor mu ? Aynı zamanda ileride vatandaşlık başvurusu için bir sıkıntı olur mu ? (Ben asıl talihliydim zaten.) Aynı zamanda da ABD'ye girdikten sonra forum doldurup isim değişikliği için yeni kart isteyeceğim, başka yapabileceğim birşey var mı ? Aynı zamanda güvenlik sebebiyle eski eşimin ABD deki yerimi bilmesini istemiyorum, bunu bir şekilde öğrenebilme şansı var mı ? USCIS'e boşandığımı bildirecek miyim ? Yoksa o dolduracağım formda zaten belirtecek miyim?Aynı zamanda eğer yeni green kart elime geçerse eskisi de yine de bende olacak değil mi ? Amerikan hükümetinin bu konuyla alakalı bir açıklaması var mı acaba herhangi bir sitede

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

41.2k
Users

4.4k
Topics

427.4k

| | | |