Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 1 ocak 2022'den bakınca dv2023 daha yakın geldi gözüme. 😃

@efe-kansaslıoğlu haberlerin illaki olumsuz etkisi olacaktır fakat insanların belli bir etnik kimlik üzerinden yargılanmasını doğru bulmuyorum. Öbür yandan genellikle genellemelerin doğru çıktığını düşününce işin içinden çıkamıyorum. 🙂 Maalesef kültürün insan davranışları üzerinde etkisi büyük bununla birlikte insanların kendini geliştirmesi kendi elinde olan bir şey. Kendini geliştiren bireyler toplum tarafından kabul edilebilir fakat baskı altında olmayacağı veya ayrımcılığa uğramayacağı kesin olarak garanti edilemez. Bekleyip göreceğiz 🙂

• ⭐⭐

@betu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

1 ocak 2022'den bakınca dv2023 daha yakın geldi gözüme. 😃

@efe-kansaslıoğlu haberlerin illaki olumsuz etkisi olacaktır fakat insanların belli bir etnik kimlik üzerinden yargılanmasını doğru bulmuyorum. Öbür yandan genellikle genellemelerin doğru çıktığını düşününce işin içinden çıkamıyorum. 🙂 Maalesef kültürün insan davranışları üzerinde etkisi büyük bununla birlikte insanların kendini geliştirmesi kendi elinde olan bir şey. Kendini geliştiren bireyler toplum tarafından kabul edilebilir fakat baskı altında olmayacağı veya ayrımcılığa uğramayacağı kesin olarak garanti edilemez. Bekleyip göreceğiz 🙂

5 Aycik kaldi sunun surasinda 😁

• @erkand sizinle Ankara'da karşılaşacağız gibime geliyor. 😃

• ⭐⭐

@betu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@erkand sizinle Ankara'da karşılaşacağız gibime geliyor. 😃

Çok iyi olur 😂

• @efe-kansaslıoğlu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

geçenlerde de şu haberi görmüştüm. abd'deki türk profili, işinde gücünde insanlardan it kopuğa doğru evriliyor malesef.

hristiyan dunyasina muslumanlardan nefret netmek icin bir sebeb daha vermis, allah belasini versin.

• Amerika hayallerini sadece green carda bağlamayanlar var mı ? 🗽🇺🇸

• ⭐⭐

@emtee Hayır şuan F1 için uğraşıyorum bekliyorum bir videoda izledim bir arkadaş dondurma arabasıyla yatırımcı vizesi almıştı onuda denerim

• @emtee, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Amerika hayallerini sadece green carda bağlamayanlar var mı ? 🗽🇺🇸

Kesinlikle bu yıl ya da 4 yıl içinde çıkacağına inanmakla birlikte şimdilik 28 yaşına kadar sadece greencarda odaklıyım

• @hopes1 bence bu konuda çok bekleme derim.. çünkü kesinlikle zaman cok çabuk geçiyor ve hayaller ertelemeye değmiyor.. Ben 33 yaşındayım ve geç olduğu için çok pişmanım.. 🇺🇸 Beklemez 😂

• Amerika hayallerimi şansa bırakmayacağım, adım adım yürüyorum.. 🗽🇺🇸

• ⭐⭐⭐⭐

@emtee ben. Zaten profil kısmında da yazdım. Bundan sonra taktik maktik yok bam bam bam... Eğer mükemmel bir planın yoksa birçok planın olması lazım. GC yüzde 1 ihtimalden dolayı mükemmel bir plan değil. Ben de kendi adıma birçok plan yaptım. Bunların başında E2 var diğerleri F1, H1B, EB5 ve diğer birçok seçenek. Bazı seçenekleri kendi midem bile kaldırmıyor o kadar yani. Neyse bekleyip göreceğiz.

• @avar tabiki düşüncelerinizde haklısınız. Benim düşüncem onlar namerde muhtaç kalacaklarına ben onlara muhtaç kalmaya razıyım. Kafamadaki mantık ve kötü gün planım bu. Tabi ki şartlar daha iyi olsun ailecek beraber olalım mümkünse. Saygılarımla.

• Günaydın iyi pazarlar herkese.

@musty
    Aslında durum şu sanırım. Şimdi size sorsak. Çocukluğunuzda daha çok paranız olsaydı ama karşılığında aile üyelerinden birisini görmeyecek olsanız kimi görmemeyi tercih ederdiniz?
    Bu soruya verilen yanıt aslında meseleyi çözüyor galiba.

• Herkese mutlu yıllar. Büyüklerime bi sorum olacaktı. Tek bekar biri için florida düşünüyorum. Sizce nasıl uygun mu? 7-8k usd ile gelen biri için. Diğer eyaletler hakkında pek bilgim yok. Kişisel vergi vs gibi muhabbetlerden florida seçtim. Tavsiyesi olan var mı?

• ⭐⭐

@furkan-aydın, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese mutlu yıllar. Büyüklerime bi sorum olacaktı. Tek bekar biri için florida düşünüyorum. Sizce nasıl uygun mu? 7-8k usd ile gelen biri için. Diğer eyaletler hakkında pek bilgim yok. Kişisel vergi vs gibi muhabbetlerden florida seçtim. Tavsiyesi olan var mı?

Sizin donanimiza, neler yapabileceğinize, tecrübenize, minimal yasam standardiniz, sponsor veya tanıdık var mi bilmek gerekiyor bunun yanında en büyük faktör şans

• ⭐⭐⭐⭐

@furkan-aydın vallahi gc ile ilk kez gelenler bile direkt Florida veya California gibi pahalı yerleri seçmek istemiyorlar. Tabi ki en büyük sebep pahalı olması. Sonuçta ilk giden de son giden de siz değilsiniz. Sadece diğer yerleri tercih edenlere göre biraz daha zorlanırsınız o kadar. Gördüğüm kadarıyla genelde tutunmak ve alışmak için daha uygun eyalet ve şehirleri seçiyorlar sonrasında nereye gideceklerine karar verip oraya taşınıyorlar. Böylece hem ülkeyi tanımış hem biraz birikim yapmış oluyorlar. Tercih sizin. Bunlar benim Türkiye den tespit ettiğim hususlar.

• @denizci10 hocam nasilsiniz konusmayali 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@gokhanbagatur iyi diyelim iyi olalım... halen burada olup çok iyiyim diyen yoktur her halde... 😂 turist vizesi için geri sayıma başladım... şu an onun stresi var üstümde... sonrasında başka stresler olacak ama şimdilik önümüzdeki maça bakıyorum sadece... siz nasılsınız hocam?

• Merhabalar ben de bu sene ilk kez basvuru yaptim esimle, bir de kızımız var, bilgilendirici olmasi açısından üye oldum notlar almaya bile basladim sanki çıkmıscasina,şimdiden hepimize bol şans:)

• @denizci10

Bende malumunuz ilk basvuru bu sene bekliyorum bir yandan yatirimci olarak neler yapabilir en dusuk butce olarak onlari arastiriyorum.gecenlerde cofetruck muhatine denk geldim cokta hosuma gitti . Kafada hep bir tilki saga sola kosturmaca modunda 🙂
    Umarim guzel sonuclanir basvurunuz,herhangi bir danismalik hizmeti aldinizmi direk kendiniz mi basvurdunuz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

41.0k
Users

4.4k
Topics

426.2k

| | | |