DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Chandler kınıyorum seni her gün günlerden TAMPA! @GrayCollarDude yanlış etiket oldu 😃

• @Chandler kankam ben de senin gibi bir şey yapmayı düşünüyordum, aynısı değil ama bir tık değişik, görürsünüz artık yapıp atarım haha

• @Joey eyaletleri mi paylaşacaksın sen de 😃

• sen kanyon resmi falan at 🙂 yok mu büyük kanyonda bi mangalımız? @Joey

• @Chandler yok ya eyalet değil ben şehirleri falan paylaşacam

• @Joey tamam morukcum sen bilirsin 🙂

• @Chandler georgia augusta👍🏽

• @Joey tampayı sen paylaş o zaman 😃

• @Chandler hahah olabilir

• @gokhanbagatur not alıyorum hemen 🙂

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler kınıyorum seni her gün günlerden TAMPA! @GrayCollarDude yanlış etiket oldu 😃

tampayı joey paylaşacak yakın zamanda 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler her gün TAMPA ! 😃 uzakta değil kankan önce gider onu furrum sonra seni

• 😃 😃 😃

• 😃 anca beraber kanca beraber birlikte gideriz kral 😃

• O degilde brezilyada durumlar hemen hemen burdan daha kotuyken orda konsolosluk hizmetlerinin devam etmesi ama burda durdurulmasi ve 2021 talihlilerine vize surecinin askiya alinmasi cok ama cok can sıkıcı..

• TAMPA

Tampa, Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde bir şehir.

Şehir, Florida'nın batısında Meksika Körfezi kıyısında bulunur ve bulunduğu bölgeye Tampa Bay bölgesi de denilir.

2007 nüfus tahminlerine göre şehrin nüfusu 382.060 olarak kaydedilmiştir. Şehir, Yahoo'nun yaptığı bir araştırmaya göre ABD'nin en temiz sekizinci şehri olarak seçilmiştir. Bununla birlikte Tampa, Florida'nın en büyük şehirlerinden biri olma özelliğini de taşır.

TAMPA DÜNYANIN EN UZUN KESİNTİSİZ KALDIRIMINA EV SAHİPLİĞİ YAPMAKTADIR.
    Tampa şehir merkezindeki Bayshore Blvd. 4.5 mil uzunlukta ve “the world’s longest continuous sidewalk.” başlığını kazanmıştır. Bu muhteşem yol, bisikletçiler, koşucular ve yürüyüşçüler için mükemmel bir yer.

TAMPA'NIN SICAKLIĞI ASLA 99 DERECEYİ GEÇEMEDİ.
    Bölgenin yaygın olarak kabul gören sıcağı ve neme ve görünüşte bitmek tükenmek bilmeyen bunaltıcı sıcağa rağmen, sıcaklık aslında hiçbir zaman 100 dereceye ulaşmadı! Rekor aslında 99 derece, ancak bu, acımasız yaz sezonunda neredeyse sabit bir şekilde sıcaklık endeksi ile 100'ün üzerinde hissettirdiği anlamına gelmiyor. Öte yandan, yakındaki St. Pete Beach'teki rekor yüksek, 1997'de 102 dereceye ulaştı.

(İlk defa yaptım umarım olmuştur, resimler gözükecek mi emin değilim hahaha)

@Rhonster için TAMPA.

• @Joey Olmuş ama fotolar biraz daha büyük olursa daha güzel olur gibi

• @Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Joey Olmuş ama fotolar biraz daha büyük olursa daha güzel olur gibi

nasıl yapacağımı bilmiyorum valla hahaha bir dahakine daha büyük koymaya çalışırım artık

• Geçen sene sonuçlar açıklanınca ben:

• @Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Geçen sene sonuçlar açıklanınca ben:

umarım bir dahakine şöyle olur diyelim o zaman.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

42.4k
Users

4.5k
Topics

433.8k

| | | |