DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar dosyam transit deyken randevu aldım reedy olmadan yani
    İlk olarak reedy olmadan sağlığa girebiliyor muyum
    İkincisi de randevu yu iptal edersem ödediğim 265 dolar ödeme ne olacak
    Lütfen yardımcı olursanız sevinirim çok strese girdim 😅

• Merhabala dosyamın şuan NVC olduğuna dair postayı aldım şimdi size şu konuda hakkında bir sorum var ben dosyamın durumunu nasıl takip edebilirim nereden ve hangi numara ile önceden dosyamı track uygulamasından WAC ile başlayan numara ile takip ediyordum.

• @Mehmet-Kusken bi arkadaşım 3 hafta da reedy oldu

• This post is deleted!

• This post is deleted!

• bir sorum olacak size, DS160 doldururken, istanbul olarak işaretlemiştim görüşme istediğim yere, ama randevu alırken sadece ankara da bosluk oldugunu önüme cıkardı, ben de Ankara'ya aldım 2 Agustos'a elim mahkum.... Ds160 confirmation sayfasında istanbul consultate yazıor, bir sıkıntı olur mu ankaradaki randevuya gittiğimde?

• @onuronur gidebilirsiniz. Bişey olmaz , iptal ederseniz başka bir vakitte açılan randevu alırsınız. Ben yerinizde olsam iptal etmem bütün işlemlerimi tamamlarım sonrasında da randevuya giderim. Yapıp yapmamak size kalmış.

• @metın-altnkhya hocam dosyanız hala nvc de değil 🙂 o yüzden takip edebileceğiniz bir numara yok. Nvc size bir süre sonra mail adresinize numarayı gönderecek. Dosyanız hala uscis de , onaylandığı an dosyanız hemen gönderilmiyor. WAC numarası ile bir işiniz yok artık. Ank numarasını nvc tarafından size söylenecek. Eğer dosyanızın nvc de olduğunu düşünüyorsanız aşağıda ki linkten dosyanızın onayladığını ve dosya numarasını öğrenmek istediğinizi yazın gerekli bilgiler ile 2-3 güne dönüş yaparlar. Gelecek cevabı söyleyeyim size , henüz dosyanız bize ulaşmadı ulaşınca numarayı göndereceğiz

• @sarper90day olmaz

• @sarper90day, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

bir sorum olacak size, DS160 doldururken, istanbul olarak işaretlemiştim görüşme istediğim yere, ama randevu alırken sadece ankara da bosluk oldugunu önüme cıkardı, ben de Ankara'ya aldım 2 Agustos'a elim mahkum.... Ds160 confirmation sayfasında istanbul consultate yazıor, bir sıkıntı olur mu ankaradaki randevuya gittiğimde?

ds 160ı 1 kere daha doldurma hakkın var

• This post is deleted!

• @onuronur hangi tarihe randevu alabildin . bizim dosya da in transit de ama ready olmasini bekliyorum randevu almak icin

• @Osman-Sönmez yok hocam öyle bişey yanlış bilgi vermeyiniz istediğiniz kadar doldurabilirsiniz sadece neden birden fazla doldurduğunuzu sorarlar , geçerli bir sebebiniz varsa sorun olmaz.

• @ob16222 sitede sadece 1 kere hakkınız var diyor ondan öyle dedim .

• @Osman-Sönmez istediğiniz kadar doldurma hakkınız var merak etmeyin.

• @Mehmet-Kusken üstadım önce 15 Nisan i aldım baktım çin erken aynı gün 2 Ağustos u aldım sonra baktım 7 Haziran var onu aldım hepsi 12 saat içinde oldu , bu arada hala reedy olmadim

• @sarper90day ben de aynı durumdaydım . Randevudan önce bir mail geldi ve orda Ds160 formunda İstanbul olarak seçtiğiniz yeri Ankara olarak değiştiriniz diyordu . Ben de düzenleyerek Ankara olarak değiştirdim . Ve bunu yapınca DS160 onay numaranız değişecek onu da konsolosluğu arayarak bildirmeniz ve değiştirmeniz gerekiyor .

• Merhabalar tekrardan eminim cevaplanmıştır ama gözden kaçırdım sanırım, vize görüşmesi ve sağlık raporu öncesinde covid 19 aşısı durumu hala devam ediyor mu? Bunun dışında dosyam Ankara'ya gönderilme aşamasında d160 formunu şimdiden doldurup randevu aramaya başlayabilir miyim? Yoksa dosyamın gelmesi için beklemem mi gerekiyor şimdiden teşekkür ederim

• @cre3d iki doz covid asisi tamamlamis olma sarti devam ediyor. Son bir yil icinde de en az bir doz covid asiniz olmali. Ds160 formunu onceden doldurabilirsiniz, yakinda mail alirsiniz.

• dosyamiz sonunda ready oldu 3 gundur randevu almaya calisiyorum 5 dakka da bir randevu ekranina bakiyorum ama 3 gundur hic randevu acilmadi . tavsiyeniz var mi?

Benzer Başlıklar

• 116
  • 57
  • 3
  • 1478
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

170

41.9k
Users

4.4k
Topics

431.3k

| | | |