DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@red_wine, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba ds260 formu gönderme süresi ile ilgili bir kaç sorum olacak. Malum vize alımlarının Ocak ayına kadar ertelenmesinden dolayı ds260 formunu kasım Aralık ayı gibi göndermenin sakıncası nedir case number ı ilk 1000 de olan biri için ? Yani ben en geç kasım Aralık ayı içinde gönderirsem geç gönderdiğim için sıra numarası benden daha yüksek kişiler mi mülakata girecek Ocak ayında yoksa bana da Ocak ayınca mülakat tarihi verilir mi ?

Eger Aralik ayinda gonderirseniz Ocak ayinda size mulakat tarihi verilemez. Evrak gonderme ve onay islemleri zaman alacak, ayrica mulakat cogunlukla 6-8 hafta oncesinden aciklaniyor. Yani Kasim ayinda Ocak mulakatlarina kimleri cagiracaklarini bildirmelerini bekliyoruz.

• @crazycells O zaman Ağustos ayının sonuna kadar göndermiş olmam da bir sakınca yok değil mi ? Ağustos sonu gönderirsem Ocak ayına rahatlıkla mülakat alabilir miyim normal şartlarda ilerlerse her şey ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@red_wine, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells O zaman Ağustos ayının sonuna kadar göndermiş olmam da bir sakınca yok değil mi ? Ağustos sonu gönderirsem Ocak ayına rahatlıkla mülakat alabilir miyim normal şartlarda ilerlerse her şey ?

Evet, dosya numaraniz cok kucuk oldugundan dediginiz durumda buyuk ihtimal mulakat tarihini Ocak ayinda alirsiniz.

• 2018 yılı ve 2020 yılı hariç bütün seneler curent olmuş. Ben umudunu yitirmeyenlerdenim. Hayat bu mucizeler hep hayatımızda :)))

• @Aslıhan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

2018 yılı ve 2020 yılı hariç bütün seneler curent olmuş. Ben umudunu yitirmeyenlerdenim. Hayat bu mucizeler hep hayatımızda :)))

2020de current olmadi mi? Ben mi yanlis hatirliyorum?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@semavi bizimle oyun oynadilar sayin @semavi

once tum sayilari aktiflestirdiler, sonra vize verilmesini engellediler. Oradaki current'in pek bir onemi kalmadi...

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@semavi bizimle oyun oynadilar sayin @semavi

once tum sayilari aktiflestirdiler, sonra vize verilmesini engellediler. Oradaki current'in pek bir onemi kalmadi...

Yok orasını anlıyorum ama covid olmasaydı muhtemelen 2019 rahatlığında gidecekti bu sene...

Neyse ya... Aklıma geldikçe sinir oluyorum...

• 2021 için seçildim. ds 260 doldurup gönderdim. KCC dönüş maili aldım.

Birth Certificate, Marriage Certificate, Marriage Termination Documentation, Military Records ve Police Certificates bu evrakları istediler. Bunların e devletten çıktısını alıp göndereceğim. İngilizce olması gerekiyor mu?

• Hadi gözün aydın olsun. Devamını dilerim.. soru nu cevaplamak isterdim. bilgili değilim. yanlış yönlendirmeyeyim. Şimdi bir arkadasımız cevap verecektir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jaywestfl, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

2021 için seçildim. ds 260 doldurup gönderdim. KCC dönüş maili aldım.

Birth Certificate, Marriage Certificate, Marriage Termination Documentation, Military Records ve Police Certificates bu evrakları istediler. Bunların e devletten çıktısını alıp göndereceğim. İngilizce olması gerekiyor mu?

Su konunun ilk iletisini okuyabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3423/dv2021-mulakat-deneyimleri/1

• @jaywestfl, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

2021 için seçildim. ds 260 doldurup gönderdim. KCC dönüş maili aldım.

case numaranız kaç binlerdeydi?

• @cervantes 800 civarı

• ⭐⭐⭐

@crazycells 2021ler için ds formu gönderme son günü eylül ayının son günü değil mi yanlış mı biliyormuşum 🤭🤭 öyleyse doğrusunu öğrenmek isterim o nedenle sormak istedim ali bey 🤗

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells 2021ler için ds formu gönderme son günü eylül ayının son günü değil mi yanlış mı biliyormuşum 🤭🤭 öyleyse doğrusunu öğrenmek isterim o nedenle sormak istedim ali bey 🤗

Hayir, DS-260 formunun bir son gonderme tarihi yok. Tek son tarih tum surecin bitecegi 30 Eylul 2021 tarihi... Eylul ayinin sonu karmasasi oradan geliyor... 30 Eylul 2021'e kadar herkes vizesini almis olmali.

• @jaywestfl tebrikler!

Rica etsek imzanızı aşağıdaki gibi doldurabilir misiniz? Ve excele kendinizi kaydedip durumunuz değiştikçe güncelleyebilir misiniz? teşekkürler.

excel;
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BmmBZVmRchomkNQBJ9qlKKwzBWIhqWyxZl3NSxKRxBc/edit#gid=0

imza:
    Dosya Numarasi: 2021EU11XXX
    DS-260 Gonderimi: 12/06/2020
    DS-260 Yeniden Gonderimi: 17/06/2020
    KCC Evrak Istegi:
    KCC Evrak Onayi:
    Saglik Muayenesi:
    Vize Mulakati:
    Vize Onayi:
    Pasaport Teslimi:
    ABD Ilk Giris:

• @TughanTug, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Girdik biz bu yola,
    Razıyız çıkan sonuca,
    En güzeli olsun sonunda,
    Elimizde green card'la,
    Nihayet Amerika yolunda.

Caddelerde dolaşalım,
    Amerika'da buluşalım,
    Resimlerle konuşalım,
    Dolu dizgin yaşayalım.

Gc için akrostiş yazmadım da demem artık 😃

Geliyor ikinci dalga😷
    Rüya oldu U.S bana💤
    EO uzar yıl sonuna💩
    En iyisi hiç baş vurma😄
    Neden diye sorma nigga🔫😄

Current olmak hayal oldu😣
    AOS yapan huzur buldu🗽
    Randevular iptal oldu💩
    Donald Trump ve de pandemi coşdu😷🔫

• @vulture, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@topraxxx, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@vulture, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Gece gece daldım rüyalara
    Kalmasın hayallerimiz başka baharlar
    Demeyelim yine kaldık buralarda
    Açtık biz de kollarımızı sana
    Al bizi Koynuna Amerika

😆😆

geceler gündüz oldu,
    hayalinle yandı soldu
    şu greencard olmasaydı
    halimiz nice olurdu 😃

Kalkamadık masa başından
    Ne var çıksaydın bize en başından
    Uzatmasaydın Mayıs ayından
    Halimiz nice olurdu

😆

çocukken verdiler amerika zehirini
    seni çok sevdik tom ve jeri
    ninja kaplumbağalardan
    en sevdiğimdir sensei 😃

Biz de bakalım artık tadına amerikan pizzanın
    Kalmayalım mazlum çocuğu bir ananın
    Gelsin artık sonu çektiğimiz acıların
    Al bizi Koynuna Amerika

😅

ameriga ameriga dediler
    bizi hep hor gördüler..
    en güzel yıllarımızda
    elimize ÇİÇEK verdiler 😃

Rabbim ettik sana içten dua
    Koyma bizi kazanamayan kullarının arasına
    Herkes burda gitmek ister Amerika'ya
    Koyma bizi kazanamaynların arasına

Bunu nasıl bir ruh haliyle yazdın 10 dakikadır gülüyorum aga bu ne ))))

• Her şey Güzel Olacak.

• Birisi bana acıyıp beni de götürebilir mi arkadaşlar?

• @rasul1995 satayım sana hakkı mı 😄

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |