Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

sanırım en önemli şey amerikalılar türkiye yerine tatile nerelere gidiyor yani avrupalılar hep gelince ülkeye merak ettim

• 2017 sonunda yapilan bir istatistik calisma sonuclarina gore, Amerikalilarin en cok ziyaret ettikleri ulkeler ilk 10:

Meksika
    Kanada
    Ingiltere
    Dominik Cumhuriyeti
    Fransa
    Italya
    Almanya
    Ispanya
    Jamaica
    Cin

• ⭐⭐

@MySea komşu en kolayı sanırım 🙂

• @haymatlos_ Aynen oyle. Bahama adalarinin bu listede olmamasi beni sasirtti. En gozde tatil yerlerinden birisi halbuki.

• 2018'de dolar 5 lira diye her şey ucuz gibi hissedersiniz demişsiniz de dolar oldu 17 acaba şuan ne hissedersiniz 😂

• @celica Sanirim orada harcayacaginiz $ miktarina bagli. 1 aylik tatilde, butcem kisitli o yuzden $1000 bozdurur harcarim derseniz, fakir hissedebilirsiniz cunku Turkiye'de enflasyon nedeniyle herseyin fiyati ucmus durumda. Ama 1 aylik tatilde $3-5 bin bozdurur harcarim derseniz, kral/kralice sizsiniz 🤣🍻

• Bizede nasip olur mu acaba Amerika’dan tatile gelip sokak röportajına çıkıp Amerika bitmiş yaşanmaz orada Türkiye çok ucuz cennet burası demek

• Türkiye tatilimizin 8.günündeyiz İzmir’e gelmiştik son 2 gündür İstanbul’dayız yarın da Geliboluya doğru yola çıkıyoruz.Oradan sırasıyla Çanakkale , Akçay , Bergama son durak İzmir.Maddi olarak geçtim maalesef ülkede ruh sağlığınızı bozmadan kalabilmek başarı.Ülkemiz de yaşayan bütün arkadaşları canı gönülden tebrik ediyorum.Bir bilgisayar oyunun içinde olsaydık Türkiye bu oyunun en zor seviyesi olurdu haliyle karekterler de öyle.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rookie akçaya gelince görüşelim

• ⭐⭐

....turkiyede en iyi tatil turlarla oluyor ve daha ucuza geliyor,kalinan otelde aksam yemegi ve sabah kahvaltisi bedava oluyor,,,,bu anda otellerin geceligi en azindan 300 liradan asagi degildir diye dusunuyorum.lux otellerin geceligi en azindan 1000 tl yi gecer.turkiyede tatil yapmak iyi oluyor ama sinirlerin cok saglam olmasi lazim.kendi arabanizla dolasacaksaniz galiba benzini n litresi 30 lirayi filan buldu.

• @sir-altan 25 e düştü benzin

• @ayvalik10, içinde söyledi: Amerika'da yaşayıp Türkiye'ye tatile gelmek

@Rookie akçaya gelince görüşelim

Sağolun proğram çok sıkışık pek zaman yok.

• Bahamalar Meksika ve Dominik’e gore daha pahali. Meksika’da Cancun, Dominik’te Punta Cana en populer ve ucuz mekanlar. Cok tercih ediliyorlar.

Yillik izin de firmadan firmaya, ise gore degisiyor. Benim firmamda unlimited vacation uygulamasi var. Subat ayinda Turkiye’de yaklasik 45 gun kaldim. Tum param odendi. Her firma kendi kuralini koyuyor.

• @sir-altan 1000 tl yi baya geçer :). Oda kahvaltı butik otell yada pansiyonlar bile oda fiyatı 900 -1000 tl. Geçen hafta mordoğan merkezinde gece 10 da pansiyondan alınan fiyat 900 tl idi. Ertesi gün 12 ye kadar (24 saat bile etmiyor)
    Herşey dahil oteller ne kadar olmuştur düşünemiyorum, araştırmıyorum bile.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@adgercu yurtdışı turlarla bizim Türkiye de ki fiyatlar aynı değil dışarıdan gelenler çok daha ucuza geliyorlar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

42

39.8k
Kullanıcı

5.7k
Konu

418.1k

| | | |