Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells Dv2020 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

@iacar Dv2020 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

bizim kaybedenler açılmış yeni gördüm, kazananları almayalım kanala @crazycells yapar bi güzellik 🙂 gerçekten kazanan arkadaşlarıma sevindim, kaybeden arkadaşlar kimse keyfini kaçırmasın. kısmet böyleymiş. ben gayet mutluyum. başka planlarım için önüm açıldı en azından. çıkana kadar da denemeye devam arkadaşlar.

aynen 🙂 gecen yilki kurallar aynen gecerli. Sadece kazanamayan arkadaslarin yazabilecegi ve herkesin dedikodusunun serbest oldugu konu bu.

Bu konuya talihli arkadaslarin yazdigini gorurseniz cekinmeden sikayet edebilirsiniz, ben kendilerini uyaririm.

kapiya bir bouncer alalim veya bari ucretli olsun da bir denemek isteyenler dusunsun 🙂

• bende hemen geldim. herkese geçmiş olsun bende dahil. 1 sene daha kendimizi hazırlayalım bakalım . yeni yollar açılır bize inşallah ne diyelim. yalnız kazananları inceledikçe yeni üyeler gibi geldi bana da ve nedense hep numaraları yüksek. acaba Türkiye kazananları mı sadece yüksek o takıldı kafama

• ⭐⭐⭐

9’da 0 (Sıfır) olarak bir selamda benden 😊
    Ne kadar başka yollar ile GC işlemlerimiz devam etsede, 9-0 gerçeğini değiştirmiyor.

• merhaba arkadaşlar
    yaa ille green cardmı bekliycez yokmu bunn başka bi çözümü h1b vizesimi ne varmış
    acaba buna bireysel başvuruluomu yoksa iş bulup şirketmi senin adına başvuruo

• Hayallerimiz seneye kaldı😂😂

• Maalesef bana da çıkmadı ilk başta bu kadar koyacağını tahmin etmemiştim ama gece 2 den beri ya çıksa nasıl olurdu diye düşünmekten kendimi alamıyorum nasip değilmiş inşallah seneye benim gibi isteyen herkese çıkar.

• @freeworld DV2020 Kaybedenler Kulübü (Kulüp Üyelerine Özeldir) içinde söyledi:

9’da 0 (Sıfır) olarak bir selamda benden 😊
    Ne kadar başka yollar ile GC işlemlerimiz devam etsede, 9-0 gerçeğini değiştirmiyor.

Hayırlısı olsun. En tecrübeli L1 vize konusundaki abimizde geldi.. L1 ile ilgili tecrübelerini kendi konu başlığında soralım size müsait oldukça cavap verebilirmisiniz?

• Arkadaşlar yeni doğmuş çocuğum var onun adına da seneye başvuru yapabilir miyim ?

• Bana dokunan kısmı şu. senelerdir bilgi edin, keşfet, formlar nasıl doldurulur, doktar parası nekadar, nerde yaşaarız, nasıl yaşarız, şu işi yapsak az olur, bu işi yapsak zor olur,araba alırken leas mi, kredimi, hangi telefon hattını kullanmalıyım, haangi ev interneti uygundur, evcil hayvan nasıl gidebilir - götürülür, den tutta yaşamak için extra meslekler öğrenip, hertürlü bilgiyi emene öğrenene yalayıp yutana çıkma.... Sen git ne yapmam gerekiyor şimdi diyene çık....

• suan baktım o yazıyı gördüm Has Not Been Selected herkeze merhaba..

• Bu kadar üzüleceğim düşünmezdim. Sırf çocuklarımın daha iyi bir geleceği olsun , daha iyi bir eğitim hayatları olsun diye istiyordum. Süreci o kadar yalayıp yutmuşum ki her açıdan hazırmışım gitmeye... sanırım insanın bu kadar emeğinin boşa gitmesi üzücü oluyor. Hepimiz için hayırlısı olsun..

• en azından 2 gün geç üzüldüm diyorum bende, arkadaşlar farklı vize yollarına devam başka çare yok,zaten çokdüşük ihtimaldi,birde tr ye verilen numaralar çok yüksek geldi bana bu sene için, özelliklemi yapılmış bilmiyorum,yani en son tr den gelsinler denmiş sanki

• 6 kişi başvuru yapmıştık maalesef çıkmadı arkadaşlar 😞 seneye başvurmayı düşünüyorum ama sonrasında bırakıyorum. yaşım yüksek geç kalmış bir zamanlama neyse kendinize iyi bakın biraz ara verip kafamı dinleyeyim bu stres yordu beni kalın sağlıcakla şimdilik

• @mehmet32 DV2020 Kaybedenler Kulübü (Kulüp Üyelerine Özeldir) içinde söyledi:

Arkadaşlar yeni doğmuş çocuğum var onun adına da seneye başvuru yapabilir miyim ?

En az lise mezunu olma veya geçerli kategorilerdeki uzmanlık gerektiren bir meslekte en az 2 yıl iş tecrübesi şartlarını sağlayamayacaktır diye düşünüyorum 🙂

• Bir kaybedenler kulübü repliği bırakalım buraya o zaman. Allah standarttan ayırmasın arkadaşlar 🙂

• ⭐⭐⭐

@daydreamer DV2020 Kaybedenler Kulübü (Kulüp Üyelerine Özeldir) içinde söyledi:

@mehmet32 DV2020 Kaybedenler Kulübü (Kulüp Üyelerine Özeldir) içinde söyledi:

Arkadaşlar yeni doğmuş çocuğum var onun adına da seneye başvuru yapabilir miyim ?

En az lise mezunu olma veya geçerli kategorilerdeki uzmanlık gerektiren bir meslekte en az 2 yıl iş tecrübesi şartlarını sağlayamayacaktır diye düşünüyorum 🙂

🙂 🙂

• DV2020 sonuç odasına bakarken iki arkadaşın yazısı çok dikkatimi çekti. Birisi ilk seferde kazanmış, forma yeni kayıt yaptırmış ve demiş ki; ''ne yapacağımı hiç bilmiyorum yardım eder misiniz?'' Arkadaşımız DS260 formunu doldurmadan başlayın Amerika' da yaşam hakkında hiç bir bilgisi yok. Bir diğer arkadaş işe kendisi mimar. Onunda hiç bir araştırması yok. Çekilişten sonra ki süreçler, Amerika' ya ilk giriş, eyaletler, nerede nasıl yaşarım?, mesleğim hakkında ne yapabilirim?, başka ne türlü işler yapabilirim?, ev kiralama?, banka hesabı açtırma?, SSN alma?, Amerika' nın toplumsal ve sosyal yapısını nasıldır?, kültür şoku yaşar mıyım? bu yaşam stilini kaldırabilir miyim? vs vs sorular uzayıp giderken, birden bire loto çıkıyor ve ben ne yapacağım şimdi diyorlar. Kendi adıma kalacağım yerden başvuru yapacağım şirketlerin benim kariyer geçmişimin yeterli olup olamayacağına kadar, eşime de oranın kültürel yapısını ve yaşam stilini yıl içerisinde dersler vererek hazırlayan ve onlarca detayı önceden hazırlayan biri olarak şuan kıskançlığımın everest yaptığı bir dönemdeyim. 😄 Lotoyu kazanan bütün arkadaşların Allah yollarını açık etsin. Umarım yeni hayatları onlara mutluluk ve huzur getirir.

• @daydreamer teşekkür ederim 😊

• ⭐⭐

Ya green card çekilişi resmen hayatta insana bir amaç veriyormuş. Sonuç açıklandığından beri bir boşluğa düştüm. Hala elim foruma gidiyor ama sonra aklıma çekilişin açıklandığı artık sayılacak bir zaman olmadığı geliyor...

• ⭐⭐⭐

@whocares DV2020 Kaybedenler Kulübü (Kulüp Üyelerine Özeldir) içinde söyledi:

DV2020 sonuç odasına bakarken iki arkadaşın yazısı çok dikkatimi çekti. Birisi ilk seferde kazanmış, forma yeni kayıt yaptırmış ve demiş ki; ''ne yapacağımı hiç bilmiyorum yardım eder misiniz?'' Arkadaşımız DS260 formunu doldurmadan başlayın Amerika' da yaşam hakkında hiç bir bilgisi yok. Bir diğer arkadaş işe kendisi mimar. Onunda hiç bir araştırması yok. Çekilişten sonra ki süreçler, Amerika' ya ilk giriş, eyaletler, nerede nasıl yaşarım?, mesleğim hakkında ne yapabilirim?, başka ne türlü işler yapabilirim?, ev kiralama?, banka hesabı açtırma?, SSN alma?, Amerika' nın toplumsal ve sosyal yapısını nasıldır?, kültür şoku yaşar mıyım? bu yaşam stilini kaldırabilir miyim? vs vs sorular uzayıp giderken, birden bire loto çıkıyor ve ben ne yapacağım şimdi diyorlar. Kendi adıma kalacağım yerden başvuru yapacağım şirketlerin benim kariyer geçmişimin yeterli olup olamayacağına kadar, eşime de oranın kültürel yapısını ve yaşam stilini yıl içerisinde dersler vererek hazırlayan ve onlarca detayı önceden hazırlayan biri olarak şuan kıskançlığımın everest yaptığı bir dönemdeyim. 😄 Lotoyu kazanan bütün arkadaşların Allah yollarını açık etsin. Umarım yeni hayatları onlara mutluluk ve huzur getirir.

Ben bile başvurmadığım halde ne yapacağımı biliyorum😀yıllardır araştırıyorum, hazırlamaya çalışıyorum kendimi. Bir yandan eşimi ikna çabaları da cabası 🙂 ilk başvurusunda çıkan ve ne yapacağını bilmeyen çoğunlukta sanırım. Hiçbir şey bilmeden öğrenmeden ne ara karar verdiniz de başvurdunuz 🙂
    Umarım kazanan arkadaşlar değerini daha iyi anlar ve bilirler. Şansları bundan sonra ki süreçtede açık olsun.

Benzer Başlıklar

• 992
  • 32
  • 3
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |