Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mutlukurt0534 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

2019 için başvuru yapanlar şöyle bi sıkıntı yaşamış 2017 de başvuru yaparken sistem bi ara çökmüş tekrar dan almaya başlamışlar başvuruları VS bu sene böyle birşey yaşandı mı acaba? Bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim

Hayır, öyle birşey bu sene olmadı.
    Not : 2017 de yapılan başvurularda, ilk birkaç günlük başvurular iptal edilmiş, yeni başvurular 18 ekimde açılmıştı tekrar.

• ⭐⭐

An itibariyle daha sonuçlar açıklanmadan DV2020 başlığı DV2019 başlığını geçti mesaj sayısı olarak.

Son 7 saat 3 dakika...

• İçimden bir ses 2021 bekleme odasında tekrar bulunacağımı söylüyor 😂

• Bu arada ablam içinde başvurduk bende şansımı 2ye katlamış sayılır mıyım 😂

• @apex teşekkürler

• 7 saatten düştük. Hadi hayırlısı.

• @aysegul teşekkürler

• Heyecan iyi güzel, hayallere de çomak sokmuş gibi olmayayım da 😜
    Şubatta 5.15-5.20 lerdeydi sanırım dolar, şuan 6.15-6.20 arası
    Yani fark 1 tl
    Bir kişi için maddi yeterlilik miktarının 15.000$ olduğunu düşünürsek, green card talihlisine yüklenen ilave maddi yük sadece 3 ayda 15.000tl oldu, bir kişi için..
    Daha eskisine göre hesaplara zaten girmenin manası yok artık, geçmiş olsun!
    Zor işler..

• @atakanatıl DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bu arada ablam içinde başvurduk bende şansımı 2ye katlamış sayılır mıyım 😂

13-14 seneyi göze alırsanız evet 🙂

• Arkadaşlar bence parmaklarımızı şimdiden fazla yormayalım akşama klavye basacak halleri kalsın saat 19 da formu düşünemiyorum valla

• @Calibraturbo Sen gördüğüm en terbiyesiz insansın , inşallah sana çıkmaz hadsiz herif. @crazycells bu terbiyesiz adamı uzaklaştırır mısınız forumdan. Belirli bir kesime ve ırka hakaret eden hatta Türk kadınlarına hakaret eden şerefsiz,hadsiz bir adam bu.

• ⭐⭐ Yasaklı

hadı ya puhaha

• @dustyblue Harbiden varmı o şans düşme muhabbeti ya? Öyleyse sıkıntı o zaman bu sene başvuran arttı baya bi

• Başvururken doğum yerimi İstanbul Bahçelievler yapmışım ama Bakırköy doğumluyum bu sorun olurmu daha önce başına gelmiş biri varmı

• 2 kelime ingilizce öğrenmiişsin yarım yamalak,hayatında başarabildiğin tek şey sanırım bu bir de kalkmışsın aptal saptal Türk kadınlarına kezban diyorsun, aşağılıyorsun. Allah bilir kaç yaşındasın ama kendini gram geliştirememişsin. Gördüğüm en gereksiz egoist insansın yazık gerçekten. Bu özgüvenini dışarıda yani toplum içinde de görmeyi çok isterim şayet bu söylediğin şeyleri ola ki benim yanımda herhangi biri söyleseydi ona gösterirdim anyayı konyayı .Burada öyle hadi ya puhahaha diye gülme , terbiyesizlik yapma şapşal adam seni.

• ⭐⭐⭐⭐

@chromium Evet. 10 mesaj farkla bu sene şimdiden geçen yılı geride bıraktı. Dünden belliydi. Fakat 19 dan sonra üzücü bir sessizlik de bu sabırsızca bekleme potansiyelini tehdit ediyor. Birileri demişti. Geçen yıl kime çıktı kime çıkmadı derken hep yabancı yabancı insanlar foruma gelip, bana GC çıktı ne yapmalıyım tarzı geliyorlarmış. Akibet aynı olacak. Pek az kişi buradan ''Ben Kazandım'' diye sevinebilecek. Herkes buna hazır olmalı. Sağlıklı bir psikoloji için şart bu. Ben şimdi hatırlıyorum ki bir kaç sene önce de böyle bir forumda heyecanla bekledik. Bana tabii çıkmamıştı. Çok büyük hüsrana uğramıştım. Yıllarca forum falan takip etmemişim. Unutmuşum o konuyu hatta. Şimdiden sağlık olsun diyorum. İçimizden bir kaç kişiye çıkar da sevincimizi paylaşırız diye diliyorum. Elimden başka bir şey de gelmiyor. Bu kez forumu takibi bırakmayıp kimler kazanmış görüp onlarla sevinmeyi planlıyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@onursevgi bilgisi olan var mı diye soruyon adamalar 3 ay önce google zaman gerisayımı kurdular

• ⭐⭐⭐⭐

@brkgrms Evet ben de gördüm. Eğer ilk hafta başvursaydım yanardım. Bir daha takip etmezdim çünkü. Başvuru için gördüğümde 16 ekime kadar olan başvurular silindi tekrar başvurulmalı ibaresini görünce haberi olamayanlar için üzüldüm.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oz-engineer çıkaramazsın çünkü aşısına göre değişiyor. Gördüğün adam bile tam fiyat yazamıyor sen nasıl kesin çıkarabileceksin

• @Calibraturbo I'm talking hard workin', God fearin', beer drinkin' Hank crankin' people

Safak atarsa eksi bir hell yheahh murica biççess

Green card cıkan şeyini kaldırıp önüne ilk gelen türko kezbano cinsiyle evlenmesin sıramızdan gidiyo agır beddua yiyosunuz

( @crazycells ) şu söylediklerine bi bakın bak bak...Hayret ediyorum hakikaten bu kadar hadsiz şerefsiz nasıl olabilir bir insan hayret ediyorum.Ben bu şerefsize eğer hakaret ediyorsam beni de engelle çünkü bu adam bildiğiniz ....

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

136

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |