Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

burada çıkarsa yaşım 40 yada 40 üstü gibi kişiler hep karamsarlık içinde olanlar buyrun içinizi ferahlatacak bir kısa bir video seyredin takip eden vardır yada etmeyen vardır amerikada doğma büyüme ama karadenizli kanı taşıyan atarlı annenin videosundaki çalışana bir bakar mısınız. Direk dakika olarak 3:30 - 4:05 arasında seyredin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oradaki uygundur.

• @omertug kısmet olurda bize çıkarsa bende ds260 paketindeki gibi adressiz doldurup görüşme tarihine yakın Türk airbnb kiralayıp onu yazmayı düşünüyorum. Görüşme esnasında da adres değişikliği yapmayı düşünüyorum. Geçen gün gitmek istediğim yerdeki airbnb evlerini gezdim.sahibi Türk olanları hem uygun fiyatları yardımcı olurlar diye düşünüyorum.Tabii bazı facebook sitelerine yazan Emlak danışmalarına da yazacağım

• @nilfersev Türk mü ? Yani bilemedim içinde elbette iyisi vardır ama pek çekemez bizim millet . Nede olsa bir söz vardır . Hemşeri hemşeriyi gurbette falan filan işte . O yüzden bence kendinizi sırf Türk olsun 2 kuruş çok ya da az olsun diye kısıtlamayın derim . İnşallah insan evladı güvenilir birine denk düşeriz "kazanırsak" 😃

• @muhammed01 inşallah bakalım göreceğiz

• Fırtına öncesi sessizlik moduna mı girdi 2020 sayfası. Yoksa totem mevzularından mı sardınız nedir? Ya da "keep calm down, green card forum turkey is coming" halleri mi. 🤨😁👊

• @crazycells @Sharm
    Aklıma takıldığı için soruyorum ☺
    Diyelim ki ben 01.01.91 doğumlu anne adı fatma baba adı ali kendi adım da Hüseyin olarak başvurdum. X kişisi ile herşey aynı. Aksilik ya doğum yeri de memlekette aynı 😬 Bu durum sistemde mükerrer başvuruya yol açıp elenmemize sebep olmaz mı?

• ⭐⭐

Son 4 gün 21 saat ve 57 dakika

• @oradaki DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells @Sharm
    Aklıma takıldığı için soruyorum ☺
    Diyelim ki ben 01.01.91 doğumlu anne adı fatma baba adı ali kendi adım da Hüseyin olarak başvurdum. X kişisi ile herşey aynı. Aksilik ya doğum yeri de memlekette aynı 😬 Bu durum sistemde mükerrer başvuruya yol açıp elenmemize sebep olmaz mı?

Fotoğrafı napcaz. Oda aynıysa zaten psikoloğa gidin. Tebrikler kişilik bölünmeniz mevcut yada bilmediğiniz bir ikiziniz var ve ismini yanlış yazmış 😁😅🤣👍🏻

• ⭐⭐ Yasaklı

şafaaam mı kalmıs bu saatten sonra safak saymak kıvranmak yok.Nefes tutup bekleniyor

• 7 mayıs özet geçiyorum
    Step 1 : Siteye girmeye çalışmak dakikalarca refresh yapmak
    Step 2 : Siteye girmek ve heyecanla bilgileri yazmak
    Step 3 : Neyse sonra bakarım diyip foruma bakmak
    Step 4 : Forumdan 1-2 kişinin kazandığını görünce dayanamayıp aniden bakmak ve kazanamadığını öğrenmek
    Step 5 : Hayal kırıklığı ve foruma girip kazanamadığını yazmak
    Step 6 : Hiç bitmeyen gece,gelmeyen uyku
    Step 7 : Yarın sabah her şeyi değiştireceğine inanıp uyumak... ( Umarım bu 7 adımı hiç biriniz yaşamazsınız dostlar ben kazanmazsam bile burada tanıdığım kişilerden en azından birinin kazanması bile bana yetecek,son #4 )

• Bu dediklerini geçen sene beraber yaşadık kardeşim muhtemelen birdaha yaşayacağız ama olsun yapacak bişey yok 😉

@jesus-christ DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

7 mayıs özet geçiyorum
    Step 1 : Siteye girmeye çalışmak dakikalarca refresh yapmak
    Step 2 : Siteye girmek ve heyecanla bilgileri yazmak
    Step 3 : Neyse sonra bakarım diyip foruma bakmak
    Step 4 : Forumdan 1-2 kişinin kazandığını görünce dayanamayıp aniden bakmak ve kazanamadığını öğrenmek
    Step 5 : Hayal kırıklığı ve foruma girip kazanamadığını yazmak
    Step 6 : Hiç bitmeyen gece,gelmeyen uyku
    Step 7 : Yarın sabah her şeyi değiştireceğine inanıp uyumak... ( Umarım bu 7 adımı hiç biriniz yaşamazsınız dostlar ben kazanmazsam bile burada tanıdığım kişilerden en azından birinin kazanması bile bana yetecek,son #4 )

• Arkadaşlar hadi tahminlerinizi alayım. Forumda kimlere çıkacak ? Herkes 3 tane forum üyesinin adını yazsın. Labrador topraxxx ve nicomedian4135

• @likable Valla dostum eğer bana çıkmazsa ya sana çıksın ya @gözde ablaya çıksın ya da @tanti 'ye.Bu üçlüden birine çıksın ben kazanmış kadar sevinicem 🙂

• @jesus-christ ☺️Benim listem 3 kişiyi aşar ama 🤔bana çıkmazsa @tanti @heleniki @jesus-christ @reader @asilcenk @likable @vecihi birde hasan var nickini bulamadım (başka kimse kaldı mı düşünmem lazım 😂)

• @jesus-christ DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@likable Valla dostum eğer bana çıkmazsa ya sana çıksın ya @gözde ablaya çıksın ya da @tanti 'ye.Bu üçlüden birine çıksın ben kazanmış kadar sevinicem 🙂

Sağol kardeşim sana da çıksın umarım. Aynı duygulardayız..

• @gözde DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@jesus-christ ☺️Benim listem 3 kişiyi aşar ama 🤔bana çıkmazsa @tanti @heleniki @jesus-christ @reader @asilcenk @likable @vecihi birde hasan var nickini bulamadım (başka kimse kaldı mı düşünmem lazım 😂)

Devrecilik yapıyor :)))

• Hepimize çıksın inşallah...
    Sonuçlar açıklandığında burada kimse üzülmesin 😊
    Politik gibi gelebilir bu temennim, lakin canı gönülden söylediğime emin olabilirsiniz...

• @suv2019 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar hadi tahminlerinizi alayım. Forumda kimlere çıkacak ? Herkes 3 tane forum üyesinin adını yazsın. Labrador topraxxx ve nicomedian4135

İyi dileklerin için çok teşekkür ederim @SUV2019 benim temennim buradan herkese çıksın. Ama olur da bana çıkmaz ise bu dileklerin ile canı gönülden sana çıksın isterim. Tüm 0mit ve heyecan ile bekleyen forum üyelerinin tamamına. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

• Vallahi ben yazmaya korkuyorum artık, ne de olsa sütten dilimiz yandı bir kere... o yüzden gene kısmet diyelim🤯

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |