Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @topraxxx mantıklı bunu hiç düşünmedim 😂 şafak heycanına verin 😓

• Yok canım ne heyecanlanması saçmalama 🤪😆🤓 hayır 4 gün kalsa tamam diyeceğim

• @SUV2019 Beni hedef göstermeyin evrene 🤣😅 size çıkmasını canı gönülden isterim bunca sene sonrasında. Eşime çıkacağına inanıyorum ben nedense. 100 $ verenin adını 3.kişi olarak buraya yazarım 🤭🤭😁😁😎🙄

• Amerika aklınıza nasıl düştü?
    Kim düşürdü sizi bu derde arkadaşlar??🤣
    Önce ben yazayım; 15 yıl önce ilk duydum ama o zaman liseden daha yeni mezunum, internet fln da yoktu böyle her yerde, bir iki defa şuan eşim olan sevgilimle muhabbeti dönmüştü ama o çok Amerika hayranı old. için ben kıl oluyordum ne hikmetse...tabi o zamanlar hayat bize toz pembe olunca aklımıza hiç gelmedi araştırmak fln..derken evlendik çocuklarımız oldu, bu arada ünv. okuduk ama iş yok.. daha doğrusu iş var ama bizim standartlarımiza göre yetmiyor maaş...bu zamana kadar aileden gelen destekle(aile şirketi) geçindik, geçiniyoruz. Sonra 4 yıl önce bir dostumu kaybettim erken yaşta ve ne olduysa hiç düşünmediğim şeyleri düşünmeye başladım,tabi bu arada internet denilen şey korkunç bir hızla gelişti vloglar,bloglar derken greencard basvurusunun çok kolay olduğunu farkettim ve ilk defa geçen sene cesaret edip başvurdum. Şimdi lütfen gülmeyin ama ben ondan öncesinde bu çekilişi hep Ada filmi var ya oyle bişey olarak görüyordum 🤣🤣🤣 size dedim kendim güldüm. Daha önce de yazmıştım benim eu vatandaşlığım var ama şimdilik orayı bekletiyorum. Gitme sebebim de refah seviyemi düşürmeden geçinebileceğim, kimseye muhtaç olmadan cocuklarıma iyi eğitim aldırabileceğim ve farklı kültürdeki insanlarla tanışma isteğimi giderebileceğim bir yer olması AMERİKA.😊

• @gözde Haklısın abla @heleniki @reader @vecihi valla bunları unutmuşum ben : ) Umarım birimize çıkar da rahatlarız 😃

• @jesus-christ bu yıl beni unutmuşsun jesusss 🙂

• @gözde canım canım canımmmmm 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oradaki DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells @Sharm
    Aklıma takıldığı için soruyorum ☺
    Diyelim ki ben 01.01.91 doğumlu anne adı fatma baba adı ali kendi adım da Hüseyin olarak başvurdum. X kişisi ile herşey aynı. Aksilik ya doğum yeri de memlekette aynı 😬 Bu durum sistemde mükerrer başvuruya yol açıp elenmemize sebep olmaz mı?

Eger adres ve fotograflarin da hepsi ayniysa sorun olur 🙂 eger tamamen farkliysa sorun olmaz.

• @suv2019 bencede her katılım ayni oranda olması lazım senelerin bi alakası olmaması lazim bende lise mezunuyum çıkar insaallah bakalım hayırlısı

• @jesus-christ bak unutmamış beni canım kardeşim 🙂 jesus sen taksim'deydin değil mi?

• @heleniki Evet ablam beyoğlundayım : ) Unutur muyum seni dalgınlığıma geldi 🙂

• @jesus-christ inşallah bu yıl cümbür cemaat gideriz 🙂

• Arkadaşlar Kuantum ve Evren yasaları ile uzun zamandan beri çok ilgiliyim.Çekim yasası dediğimiz şey çoğunuz inanmasada gerçek olan birşey..Yıllar sonra ilk defa GC da başvurdum ve Evrene Yolladığım Mesajın detayını sizinle paylaşmak istiyorum 🙂 1-İmajinasyon(Dileğinizi şekillendirin ve gözönünüze getirin) 2-Duygu Ekleme(Onu içinizde hissedin) 3-İnanç ve Huzur 4-Hergün Hisset....Unutmayın Hayat Sürprizlerle Doludur 🙂

• @heleniki İnşallah ablam çok iyi olur 🙂

• @reader Aynı dileklerle. Ben de lise bitiminde başvurmuştum mezun.com aracılığıyla ama hiç bir geri bildirim alamadım.Aradan 15 yıl geçti. Ara ara tekrar başvurdum yine olmadı. Bu sene eşimle birlikte ikinci defa şansımızı deniyoruz. Umarım bu sene hedefimize ulaşırız 🙂

• Son gunleri daha guzel geciyor cok sukur . 😊. Hersey Cok Guzel Olacak !

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tanti @SUV2019 burada iken devrecilik kimse yapamaz 17 yıl olmuş

• @ayvalik10 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@tanti @SUV2019 burada iken devrecilik kimse yapamaz 17 yıl olmuş

ok

• hayırlısı...

• Hayallerimiz gerçek olur inşallah! Hayallere kalan gün #4# gercek olamiyacak kadar guzel bir hayal benim için 😀 uyku vakti.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |