Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @suv2019 O zaman ikinci isim olması gerekiyor. ;-p

• @aytekiny DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@gokcell Trabzonluyum. O an aklımdan o geçti 😃😃

@Aytekiny ben de aslen Trabzonluyum. Şimdi senden toprağın olarak bir ricam olacak. Profil resminde ki bayrakların yerini değiştirmen mümkün mü 😊 Ne zamandır söyleyecektim, bu güne kısmet oldu.

• @birumut bir hata falan yaptığını düşünmeyin bence..çünkü sürekli konuştuğumuz bir konu var o da yüzdesel olarak çıkma şansının çok düşük olduğu..100 sene yaşadığınızı farzedelim ve doğduğunuzdan beri başvuruyorsunuz varsayalım çıkma olasılığı sadece 1 sene o da 100 sene yaşarsanız ki bunu 100 seneylede sınırlandıramazsınız daha uzun yıllarda alabilir, almayadabilir..o yüzden gölü mayaladık ya tutarsa olayındayız..

• İkinci başvurum inşallah umutluyum. Herkese bol şans.

• @gizemb DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

günaydın son 5. hafta sonuna da yaklaştık zaten hafta sonunu atlattıkmı gerisi çorap söküğü..:)

O çorap söküğü başımıza çorap örmesin de 😊

• @dreams_usa Toprağım merhaba. Profil resmimde usa bayragının üstünde Türk bayrağı var. ebat olarak daha küçük alanda olduğundan ve açı daraldığından diğer bayrak üstte gibi görünmüş olabilir. Hassasiyetini anlıyorum. Seni kırmayıp profili değiştiririm benim de senden ricam olsun o zaman kullanıcı adını değiştirir misin.

• @aayhann çıkma olasılığını biliyorum . insan acaba bir yerde başvuru hatası yapıyor olabilirim durumunuda göz ardı etmemeli.arkadaş cevabında zaten aracı kurum ile başvuru yapmış aracı kurumlarında nekadar sağlıklı olduğu belli.

@dreams_usa Toprağım merhaba. Profil resmimde usa bayragının üstünde Türk bayrağı var. ebat olarak daha küçük alanda olduğundan ve açı daraldığından diğer bayrak üstte gibi görünmüş olabilir. Hassasiyetini anlıyorum. Seni kırmayıp profili değiştiririm benim de senden ricam olsun o zaman kullanıcı adını değiştirir misin.

Elbette, sen söyle yeter ki. Tavsiyen nedir?

• @dreams_usa Kendi ismini kullanman olabilir mesela

@dreams_usa Kendi ismini kullanman olabilir mesela

Eyvallah, hemen rica edelim @crazycells den. @crazycells kullanıcı adımı Eray Kılıçkeser yahut Eray_K olarak değiştirebilir miyiz rica etsem?
    Lakin bir sorum olacak @Aytekiny , kullanıcı adımda nerede yanlış gördün? Sadece merak ettiğim için soruyorum. 😉

• Toprağım selam, ben kullanıcı adında yanlışlık görmedim gayet de güzel. Amerikan rüyası zaten burda bulunma amacımız ne ki? Ayrıca değiştirmene de gerek yok, Lakin sen benim profil resmimden neden rahatsız oldun asıl ben onu merak ediyorum. Ki açıklamasını da yaptım ben.

• Merhaba ben başvurumu yaparken fotoğrafımı photo crop tool u kullanmadan direkt atmıştım. sizce elenme durumu olur mu ?

• @dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Foruma üye 3800 kişi ve 4000 kişi dillendiriliyor. Lakin ben 2020 bekleme odasında 30 ila 40 kişiden fazla yazan görmedim. Hep belli kişiler. Acaba foruma üye 4000 kişinin hepsi 2020 çekiliş sonuçlarını beklemiyor olabilir mi? Hani yüzde oranını çok fazla düşürmemek, bununla paralel umutları da düşürmemek adına soruyorum.

2019 bekleme odalarında olanlar ve abd de olanlarda var 3,7k nın hepsi dv2020 yi bekleyen kişiler değil

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@aytekiny DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Eyvallah, hemen rica edelim @crazycells den. @crazycells kullanıcı adımı Eray Kılıçkeser yahut Eray_K olarak değiştirebilir miyiz rica etsem?
    Lakin bir sorum olacak @Aytekiny , kullanıcı adımda nerede yanlış gördün? Sadece merak ettiğim için soruyorum. 😉

Maalesef bariz bir neden olmadan 231 iletiye sahip bir uyenin kullanici ismini degistirmek uygun degildir.

• @crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@aytekiny DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Maalesef bariz bir neden olmadan 231 iletiye sahip bir uyenin kullanici ismini degistirmek uygun degildir.

Teşekkürler @crazycells

• Bu sene olacak da hani olmazsa diye diyorum :p Sn. @crazycells şimdiden sizlere gerekli bilgileri versem de 2021 başvuru notunuzu alırmısınız 🙂

• @hcanbyrm kardeş geçmiş olsun.kandırılmışsın.ama şanslısın dolandıramamışlar.green carda başvurup gitmeye karar veriyorsun.ama en temel bilgilerinden bile haberin yok.yapmayın allah aşkına.çoğumuz her şeyiyle bilgi sahibi değiliz ama bu kadarda olmazki.

• 4 Gün kaldı demek bu günü ve açıklanacak günü saymıyoruz yani değil mi 🙂 İyi de zaman daraldıkça artacak olması gereken heyecan yerini hüzne bıraktı gibi. Kazanamamışım gibi. Halbuki her şey hazır gibi benim için gideceğim yer kalacağım yer. Amerika da ki adresim bile hazır. Gitmek için gereken birikim, orada ki iş bile hazır. Ülkemizin yönetimi ve insanları değiştikçe, garipleştikçe bazıları bazılarını ötekileştirdikçe adaletsizlik büyüdükçe gelir dağılımı dengesizleştikçe insanlar bu denli, yasanın mahkemelerin önünde bile sınıflaştırıldıkça, insanları üye olduğu dernek, klup, siyasi partilere göre değer verildikçe, devlette dayın olmadan işlerini halledemedikçe, bir grubun EGO'su devleştikçe, en önemlisi Ülkemizin Kuruluşunda Önderliği Yapan MUSTAFA KEMAL ATATÜRK' e sevginin saygının bitmesi ve ilkelerinden çıkılması ve hatta hakaret edenlerin alkışlanması, beş yıl çalışıp 25 yaşında emekli olup ömür boyu dolgun maaşlar alıp yatanların yanında 65 yaşına kadar çalışıp asgari ücretin altında maaş alıp komşularına ve akrabaglarına muhtaç olan insanların çoğalması, sözde Amerika dan nefret edenlerin çocuklarını torunlarını Amerika da doğurtturanlar ve okutturanlar çoğaltıkça malesef ben kendimi sürekli bu ülkeden uzaklaşırken buluyorum. Evet üzülüyorum tabi insanın doğduğu büyüdüğü topraklarında bunları düşünüp başka bir ülkede yaşam hayali kurması aslında oldukça üzücü bir durum fakat bu hala gelmesinde ki suçlu ben değilim ve bir tane hayatım var. (Kendi vicdanımla hesaplaştım galiba) Paylaşmak istedim zaten hepiniz biliyorsunuz bunları ve dahada fazlasının olduğunu.

• 11 Ocak 2019’da 2.9k kullanıcı varmış forumda.

Geçtiğimiz 4 ayda yaklaşık olarak 900 kişi daha foruma katılmış.

Forum: 06/06/2017 tarihinde kurulmuş 😉

Foruma üye 3800 kişi ve 4000 kişi dillendiriliyor. Lakin ben 2020 bekleme odasında 30 ila 40 kişiden fazla yazan görmedim. Hep belli kişiler. Acaba foruma üye 4000 kişinin hepsi 2020 çekiliş sonuçlarını beklemiyor olabilir mi? Hani yüzde oranını çok fazla düşürmemek, bununla paralel umutları da düşürmemek adına soruyorum.

• Benim en fazla merak ettiğim konu ilk seferde başvuranlara genelde çıkıyor. Sonra üçüncü ve onbeşinci kez başvuranlarada bayağı çıkıyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

44

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |