DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@reader DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Şunu söylemeden geçemeyeceğim malûm şahıs, ak ablamız istediğin kadar dislike yap bana önemli değil.
    İlk başta hesabına baktım, Nisan girişli old. için yenisin sanmıştım ama sonra 2017 girişli hesabını gördüm ve saşırdım, neden aynı hesapla devam etmediniz? geçen seneki kaybeden arkadaşlardan biriymiş ve yazdıkları da şimdikilerle aynı, çok ilginç bir vatandaş, bu da son olsun.

ilk ve son kere cevap veriyorum direkt şahsıma sordugunuz için: İlk hesabım kapandı çünkü forum yenilenirken sistem ben tanımadı.( Bu durum başka bazı arkadaşların da başına geldi ama nedense ben çözemedim) Sayın @crazycells in tavsiyesi üzrine yeniden hesap açtım ve herkese de eski hesabıma şöyle bir durum olmuştur arkadaşlar tekrar açmak zorunda kaldım diye de hemen her sayfaya yazdım. Beni takip eden arkadaşlar bilirler. Siz yeni jenerasyonun okuma özürlü olması dolayısıyla merak edip geriye dönüp acaba ne olmuş diye bakma zahmetine katlanmadan böyle ortaya troll , fake.... vb yakıştırmaları salıvermenize ise acı acı tebessüm ediyorum. Kafanızı sert kayalara ilk çarptıgınızda(belli ki henüz çarpmamışsınız) bu Sinem hocanızı hatırlarsınız. 🙂 Selametle

• Dayanamaz yazar diyenler kazandi 😂

• paraları başkandan mı alıyoruz?

• Dislike ile olmuyor gizli takipçi 😂

• @sinem Abla sen şimdi yazdın ya bahsi kaybettim ya. 1,45 oran veriyordu Cevap Vermeyecek bahsine 😃 😛 750$ bastım yaa off yoklukta

• Yasaklı

@likable DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sinem Abla sen şimdi yazdın ya bahsi kaybettim ya. 1,45 oran veriyordu Cevap Vermeyecek bahsine 😃 😛

zamanınızı ne kadar boş şeylere harcıyorsunuz geçmiş olsun. 🙂

• @likable uyma sakın girdabına çekmeye çalışıyor seni

• @gözde haklısın elim ayağım titriyor harman kalmış gibiyim yazmadan edemiyorum 😃 :p

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dreams_usa araştırmadan yazdığın cevabı buraya yapıştırayım mı eğer ne yazdığın unuttuysan klavye delikanlığı kelimesini daha 1 ay olmuş birisi yazamaz engelle yazılarımı olur biter. Hatalısın neden kabul etmiyorsun. Bildiğim kadarı ile yürümüyor bu site de burada kesin değilsen yazmazsın çünkü sonra yanlış bilgi alır başını gidiyor.

• OLEEEEEEYYYYYYY

• Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Trolle uğraşılmaz.
    İgnore ettim.
    Rahat ettim.
    Deneyin, mutlaka memnun kalacaksınız.

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• Arkadaşlar ben biraz farklı bir şey yazacağım hatta bir deneyimimi paylaşacağım fakat konu da değişsin istiyorum hem.
    Çekiliş yaklaştıkça insanların size bakış açısının değişmesi nedir onu anladım dün. Bu deneyimimi sizinle paylaşmak istedim.

Bizi destekleyen her koşulda yanımızda olacağını iddia eden bir arkadaşımız vardı amerikada yaşayan. Çokta heveslenmemiştik iyi de oldu.

Nasılsın hava su muhabbetinden sonra bize şunu yazmış.

Mayıs ayı içerisinde taşınağız. Bu nedenle sizinle görüşemezsem kusura bakma

Tamam sorun değil kolay gelsin dedik. Valla 1 hafta geçti üzerinden. O sağ biz selamet

• Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

@nilfersev çok söz veren olur ama gerçekten yardım eden her zaman azın azıdır. Hakkınızda hayırlısı olsun en azından gidip de orada kalakalmaktan iyidir. 😞

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

244

41.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.3k

| | | |