Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sinem Teşekkür ederim 🙂
    7 Mayısta GC çıktığında ne yapacağız tam olarak. Hayatımda en ufak bir çekiliş bile kazanamamış birisi olarak kazanan arkadaşlardan görüş bildirmelerini isterim.
    Aynı zamanda başvuru sürecinden bu yana geçen sürede çok şey değişti hayatımızda yada bana göre öyle ve olsa bile bir süre askıda bekletme ihtimalim var 😕

• Yasaklı

valla öncelik parada... Gidebilmek için gereken parayı toplayabilme telaşına düşerim sanırım.:) bizimkilerden pek umutlu degilim ama kirasını alıp kiradaki evime verdigim bir ev var Aydında onu rica edip kısa bir süreligine üzerime alıp mülakatı geçtikten sonra geri vermeyi düşünüyorum. Annem olmas gidemessin nayır vermiyorum derse eşimin üzerine olan arabayı üzerime kısa süreligine alacagım o da olmazsa eşimi mahkemeye vericem. 🙂

• @aayhann DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar kardeşim bu ülkeyi ne zaman üslubu yüksek ülke çıkarlarına göre hareket eden siyasetçiler yönetir ülkede siyaset o zaman başlar..siyaset falan kalmadı artık ülke uçurumun kenarında ve bunları konuşmak herkesin en doğal hakkı...ekonomi artık herkesin iliklerine kadar hissettiği bir hal aldı ve bu durum işi siyaset yapmaktan çıkarıyor..şu an burada hepimizin ortak paydası amerika yolu..ama neden böyle bir maceraya atılmak istiyoruz çünkü kimse yaşadığı hayattan fırsatlar açısından olsun maddi manevi açıdan olsun memnun değil..açık konuşalım herşey güllük gülistanlık olsaydı kim bu cennet vatanından ayrılmak isterdi..emin olun forumda 10 kişi bile kalmazdı...

Bakın yeri burası değil lütfen değil evet haklısınız mutlu olan kalsın gitmesin bende biliyorum ki Benim hayatta tanıdığım tek lider ulu önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK tür. Beni de konuya çekiyorsunuz. Lütfen kapatalım kim niye gittiğini biliyor hiçbirimize durduk yere rahat batmadı. Bunlar burada olmamalı kapatırsanız sevinirim ......

• @sinem sen ne içiyorsun? Bize de ver, en azından aynı kafada olur, birbirimizi daha iyi anlarız 🙂

• Yasaklı

çay. 😃 Türk kahvesi. 🙂 bolca okuyorum ve dinliyorum.Gözden kaçırdıklarım da oluyor tabii. 🙂

• @sinem hanım para önemli bir konu belli bir birikim yapmazsanız yaşam şansınız çok olmayacaktır. Mutlu olayım derken sorunlu bir hayata ve sıkıntıya yelken açarsınız belli birikimleri yapmadan böyle bir adım atmayın derim

• Yasaklı

@rüzgar DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sinem hanım para önemli bir konu belli bir birikim yapmazsanız yaşam şansınız çok olmayacaktır. Mutlu oliyim derken sorunlu bir hayata ve sıkıntıya yelken açarsınız belli birikimleri yapmadan böyle bir adım atmayın derim

zaten o nedenle 2 yıldır hazırlanıyorum ya.. biraz birikim yaptık ama yeterli bulmuyorum ben biraz saglamcıyım en z 20 bin dolar biriktirmeden gidemem sanırım o da bir iki senede hallolur çıkmışsa zaten 1-1.5 seneden önce süreç tamamlanmıyor bakaciiz. 🙂

• Yasaklı

bazen kendime gülüyorum paraları biriktir biriktir çıkmasın gideme ya da bi aksilik çıksın gideme nolucek bu paralar diye.. eşim de gülüyor bana dolar zengini olunca bana bakmazsın artık diyor. :)Sahi çıkmazsa napacaksınız b planınız nedir arkadaşlar?

• Para bir şekilde hallolur. Orası aslında işin kolay kısmı. Geride bırakacakların, 0 dan bir yaşam, ayak uydurma süreci ki eğer uydurabilirsen. Dil konusunda yaşanacak sıkıntılar, anlaşamamazlık vb yani yol bilmez iz bilmezsin. Bu cesaret ben gibi bekar insanların için bir nebze kolay ya evli olan çoluğu çocuğu olanlar. Zor bir karar ama hayırlısı olsun bakalım.

• @rüzgar 🙂 🙂 🙂 anlaşılan Amerikaya da gelip ortalığı karıştırmasından çekiniyorsun @Sinem hanımın.

• Yasaklı

@dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar 🙂 🙂 🙂 anlaşılan Amerikaya da gelip ortalığı karıştırmasından çekiniyorsun @Sinem hanımın.

yok bre Texas ın Amarillo suna yerleşip koyun yetiştiricem ben. 🙂

• Yasaklı

@oradaki çok dogru... Benm hayatım biraz fırtınalı geçti üç dört defa mevcut kurulu düzenimi yıkıp yeni baştan yeni bir şehirde tek başıma inşa etmek durumunda kaldım o nedenle gözüm ondan pek korkmuyor paran var ise ve dikkatli davranırsan bir şekilde sıkıntılrı aşarsın diye düşünüyorum . Çok daha az para ve bir dolu sorunla aştımsa orada da aşarım... diyorum şimdilik. 🙂

• @dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar 🙂 🙂 🙂 anlaşılan Amerikaya da gelip ortalığı karıştırmasından çekiniyorsun @Sinem hanımın.

sn @dreams_usa aksine güzel bir renk katacaktır. Her insan dünyanın her yerinde özgürce eşit şartlar altında yaşayabilmeli..

• @sinem biz koyunlardan kaçıyoruz, sen orada da koyun diyorsun. Yapma Allasen 🙂 🙂

• Yasaklı

Ama Koyun mübarek bi hayvan sevgili @dreams_usa .. 5 ayda bir gebe kalıp ikiz doguruyor. 🙂 bakımı kolay... ayrıca helal et taze taze. gdo lu besin yok organik. gübresi de faydalı ve para eder. 🙂

• Yasaklı

@sinem biz koyunlardan kaçıyoruz, sen orada da koyun diyorsun. Yapma Allasen 🙂 🙂

bence siz koyunlardan degil korkularınızdan kaçıyorsunuz. Korkmayın bu kadar bre valla billa bişey etmices. 😃

• @sinem hmm, 4 ayaklı koyunlar bunlar. İyiymiş 🙂

• Yasaklı

• Yahu o değil de @Sinem hanım, sizinki dolarlarınızı bozdurun çağrısı yaptığında neden bozdurmadın? Yöneticisine karşı biraz asi gördüm sizi 🙂 🙂

• Yasaklı

Yahu o değil de @Sinem hanım, sizinki dolarlarınızı bozdurun çağrısı yaptığında neden bozdurmadın? Yöneticisine karşı biraz asi gördüm sizi 🙂 🙂

bozdurdum. 🙂 sonra bi daha aldım. 🙂 gene bozdur derse gene bozdururum. dedigim gib acımak yok. 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |