DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hdemircanusa o zaman ne ugrasıyoruz ben ucak bileti bakayım 🙂

• @Erdem-DEMİR Çekiliş dışında her yolda para harcamak gerekiyor. EB3 İstihdam Bazlı Green Card vizesini araştırabilirsiniz.

• ⭐⭐ Yasaklı

@hdemircanusa Hocam ben hep diyorum böyle dalga geçercesine yazanlara cevap verilmese çok daha güzel olacak forum. Bakın insanlar bir şeyi araştırır ve bulamaz gelip sorar o çok ayrı fakat artık gc konusunda vikipediye dönmüş bir forum burası. Yukarıda arama tuşu var. Ne hakkında bilgi edinilmek isteniyorsa bulmak hiç zor değil. Güncel bilgi için gelip sorarsın tekrar aynı soruyu o da ayrı fakat dediğimiz gibi sonuçların açıklandığı gün gelip bana çıktı ben ne yapıcam? Ben vize başvurusu yapıp hemen gidebiliyor muyum? vs tarzı sorular gördükçe cidden salak yerine konduğunu hissediyor insan. Bakın özellikle DV2024 gc lotosu aşamalarına çoğunun attığı ileti sayısı 10 parmağı geçmez. Daha sonra çoğu ABD'ye gittiğinde foruma dahi girmeyecek. Çok canlı örnek var bu şekilde.

• ⭐⭐

@Atlantis00 Kesinlikle çok haklısın

• @Atlantis00 Dostum forumdan bile haberi olmayan adamlara çıkıyor çoğunluk zaten çıktıktan sonra araştırken denkgeliyor konuları anlatan arkadaslar cok derin bilgiye sahip olunca teknik terimler falan bulanıyor kafa biraz ki ona da care var bahseetiği kodu gogglasa tak diye cıkacak karsına neyse diyip gececğiz. Benim en cok zoruma giden burdan faydalanıp da sonra buraya bir daha hiç bakmayanlar gecen yıldan bolca var takip ettiğim kadarıyla 😞

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@evrenuus büyük harfleri öncelikle küçültmen gerekiyor. Çünkü yasaktır. İkinci bir olay randevu alma olayından önce sen schengen vizesi alabilecek misin yada yeşil pasaportun var mı önce bunlara cevap yazarsan devamını sana yazarım.

• ⭐⭐

@evrenuus Merhaba öncelikle forum içinde büyük harf kullanmayın , Sorunuza gelecek olursak Forumun arama kısmından arama yapabilir ve DV2024 Mülakat deneyimleri başlığından da ilgili konu başlık yönlendirmelerine bakabilirsiniz

• @serel, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@mehmetcan93 evet gerçekten doğru. okumuyoruz maalesef.
    inşallah sizin için her şey harika olur sıkıntısız yerleşirsiniz. hangi şehire gideceksiniz sakıncası yoksa ? e2 mi yapacaksınız yoksa iş teklifi mi aldınız ?

Merhaba bizimki iş teklifi. Fakat eşimin sağlik sorunlarindan dolayi gidemedik. Şuan hem maddi durumumuz iyileşti hemde çok şükür sağlik sorunlarini atlattik.

Tekrar iş ayarlamasi yapmaya çalişiyorum. Biz daha öncelerden sıkça seyahet etmiştik green card çikarsa bütün süreci Abd ye taşimayi düşünüyoruz çikmaz ise burada devam.

Eşimin çalişmasini istemiyorum yaptiği iş yeterince stres li evde çocuklarla vakit geçirmesi onun için daha iyi. Ama bir türlü ikna edemedim..

• @hasnotben eb3 içinde bir işveren bulmak lazım buladım aracı kurumlar var onlara da başvurdum birşey çıkmadı .

• @Erdem-DEMİR, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hasnotben eb3 içinde bir işveren bulmak lazım buladım aracı kurumlar var onlara da başvurdum birşey çıkmadı .

eb3 süreci hemen belli olan bir süreç değil. Forumda var eb3 ile ilğili konular bir araştirin derim. Ayrica birazda masrafli bir süreç ama en azindan lottery beklemekten daha iyi.

• @mehmetcan93 teşekkürler

• ⭐⭐

@ayvalik10 Yeşil pasaport diyince içim gidiyor geçen kendime çıkarttırayım dedim bi baktım yaş sınırı varmış 25 yaşın üstüne çıkarmıyorlar, keşke daha önceden çıkartsaymışım diye kafamı duvarlara sürtüyorum

• ⭐⭐

@hdemircanusa yahu arkadaş başvuruyu bile zar zor yaptım, hiç istekli olmadan, son anda. bütün yıl unuttum bile. dün gece rakı sofrasında bir arkadaş dedi 10 gün sonra açıklanıyor diye durup dururken, aklıma düştü. sabah soluğu burada aldım. gereksiz yere heyecan başladı 🙂
    Ne var ne yok?

Farklı bir eyaletten iş teklifi almış da olsam hala Orlando, o mangalı yapıcaz aga yolu yok.

Çıksın da gerisi kolay

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@newbie97 ailende kamu personeli var mı onlar üzerinden mi yoksa sen kendin memur olduğun için mi çıkartacaksın.

• ⭐⭐⭐

@evrenuus yazı dilinde büyük harf kullanımı bağırış, kavga vs gibi durumları kapsadığı için forumda kullanımı yasaktır Evren bey, sorunuza gelecek olursakta normal şartlar altında yurtdışına dosya taşıma için o ülkede oturum veya çalışma izniniz olması gerekir bu sayede bulunduğunuz ülkede vize mülakatına girmeyi isteyebilirsiniz, oturum ve çalışma izni olmadan dosya taşıma şans işidir hiç bir sene garantisi yoktur maalesef. Bunun için ise konsolosluklara mail atarak dosyanızı taşımaları talebinizi iletirsiniz bir çoğu umursamaz yada red cevabıyla geri döner ama şansınız yaver giderse kabul eden çıkabilir. Bu noktadada gidebileceğiniz bir ülkeye dosya taşımanız önemli bir nokta profiliniz schengen almaya uygun değilse avrupaya dosya taşımakla uğraşmanız bir şey ifade etmez mesela. Forumda aklınızda ki soruların hepsinin cevabı var arama bölümünü kullanarak bütün cevaplara ulaşabilirsiniz kolayca

• Amerika'da uber/lyft taşımacılığı yaparken insanlı araba kazasına karışan bir vatandaşımız başından geçenleri aktarmış, ben geçirdiği tecrübeden faydalandım. İlgisinizi çekebilir diye linki bırakıyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erdem-DEMİR forumda ki orçunla görüştün mü eb3 vizesi için

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hdemircanusa yahu arkadaş başvuruyu bile zar zor yaptım, hiç istekli olmadan, son anda. bütün yıl unuttum bile. dün gece rakı sofrasında bir arkadaş dedi 10 gün sonra açıklanıyor diye durup dururken, aklıma düştü. sabah soluğu burada aldım. gereksiz yere heyecan başladı 🙂
    Ne var ne yok?

Farklı bir eyaletten iş teklifi almış da olsam hala Orlando, o mangalı yapıcaz aga yolu yok.

Çıksın da gerisi kolay

abi bende bu zamana kadar güzel geldim de ben bi 40 gün kala kaşınmaya başladım 😀 Dedim Trabzon maçı felan belki rastlarım sana burda 😀 Orlando sevgim hala bitmedi , ki hala Zillowdan bildirim geliyor bana yeni evler eklendi diye 😀😀 Fazla özletme abi , Ayrıca iş teklifin hayırlı olsun , ben Norveç’ten gelen teklifi iklim koşulları nedeniyle kabul etmedim ama Amerika’dan bi teklif olursa Bi ucundan diğer ucuna kadar okeyim 😂

• ⭐⭐

Biraz da Los Angeles… Çok başka

IMG_0008.jpeg

IMG_0007.jpeg

IMG_0006.jpeg

• ⭐⭐⭐

@korki sadece amerika için değil avrupa dahil tüm araç sahiplerinin kamera yerleştirmesi şart. Bahsettiği gibi kaza gibi gösterip sigortadan veya sizden para koparmaya çalışan çok tip var

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |