DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@newbie97 Yapma heyecan basıyor 😄

• ⭐⭐

@newbie97 rezalet profil çizen, sinir olduğumuz gıcık kaptığımız şahıslara çıkacak. ben çıkmazsa foruma girmeyi düşünmüyorum. "ilk başvurumdu kazandım şimdiki adım ne olmalı uçak bileti tavsiyesi" yazanları görmek istemiyorum artık

• Sayaç 30'a vurduğuna göre ABD'ye 30. eyalet olarak kabul edilen Wisconsin, Madison'dan güzel bir fotoğrafla günü karşılayalım 🗽

Hayallere son 30 🤞 🇺🇸

alt metni

• ⭐⭐

@lawyergirl Forum kasıyor donuyor o kadar yoğunluk oluyor 😁

Valla açıcam youtube dan canlı yayınları izlicem hepsini heyecan iyice doruğa çıkınca gece vakti bakıcam sonucuma ama gecenin kaçı olur onu da Allah bilir 😁

• ⭐⭐

@celica Valla çok göreceğiz onlardan, bana çıktı ama ortaokul mezunuyum, bana çıktı ama üniversite 1. sınıfım, bana çıktı ama eşim gitmek istemiyor ondan gitmicez, bana çıktı ama param yok gidemeyeceğimler uçacak havada

• ⭐⭐

@newbie97 maalesef 😂 işte gitme sebebimiz öyle zihniyetler ama peşimizi bırakmıyorlar her koldan aşağı çekiyorlar 😂

• @newbie97 Bende öyle çok görüyorum sinir oluyorum ama bence aslında öyle diyenlerin %90'ına falan çıkmamıştır sanki çıkmış da kendisi reddediyorumuş gibi ilgi çekmek için yapıyorlar

• ⭐⭐

@celica Afrikada felan da öyle kazanıp gitme oranı o kadar düşük ki hatırladığım kadarıyla %5 %10 civarındaydı millet başvuruyor kazanıyor ama gitmiyor

• ⭐⭐

@gtx295 Kaybedilen para kazanılmış bir para ise tekrar kazanılır. Borç veya kredi ise sıkıntı. Ben de battım daha önce seninki kadar değil ama güzel bir ev aldırırdı. Batma sürecinde yol öğrenildiği için toparlanması da hızlı oluyor. Umarım bir an önce eskisinden de daha yüklü kazanımlar sağlarsın. Sıkıntı yapacak bir şey yok. Yaşamak bile mucize zaten. Hayata gelmek için yarışan milyonlarca yarışmacı arasında kazanarak sen geldin hayata :)) Şu anda da benzer bir çekiliş için hepimiz yarışıyoruz :)) Çok da şeetmemek lazım yani. Ne demişler "Stop chasing shadows, just enjoy the ride." 🙂

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Kaybedilen para kazanılmış bir para ise tekrar kazanılır. Borç veya kredi ise sıkıntı. Ben de battım daha önce seninki kadar değil ama güzel bir ev aldırırdı. Batma sürecinde yol öğrenildiği için toparlanması da hızlı oluyor. Umarım bir an önce eskisinden de daha yüklü kazanımlar sağlarsın. Sıkıntı yapacak bir şey yok. Yaşamak bile mucize zaten. Hayata gelmek için yarışan milyonlarca yarışmacı arasında kazanarak sen geldin hayata :)) Şu anda da benzer bir çekiliş için hepimiz yarışıyoruz :)) Çok da şeetmemek lazım yani. Ne demişler "Stop chasing shadows, just enjoy the ride." 🙂

Kredi vs değil hocam. Çaliştiğim emek verdiğim bir para idi diyebilirim. 🙂 Üzülmemeye çalişiyorum diyelim.
    Şuan evdeki herkese kahve yaptim kendiminki hep niyeyse köpüksüz ve taşiyor 😁

• ⭐⭐

@gtx295 Köpüksüz olanı hep kendine almak , fedakarlık örneği 🙂

• @lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Köpüksüz olanı hep kendine almak , fedakarlık örneği 🙂

Aslinda sadece en son kendime yapiyordum. Ama hep bana böyle düşmesi artik tesadüf olmadiğini düşünüyorum. Her seferinde mi ayni şey olur 🙂

• ⭐⭐⭐

@newbie97 %5-10 sayısına nereden ulaştınız bilmiyorum ama doğruluğu yok diyebiliriz rahatlıkla

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş bu eski liste pandemiden sonra bu oranlar aşırı düşmüştü güncelini bulup bakabilirsiniz bu kazanıp gitme oranları "iyi hali"

• ⭐⭐⭐

@newbie97 attığınız sitedeki verilerin hiçbir geçerliliği yok çünkü ülke bazında katılımcı sayısı açıklanmıyor, amacı büyük ihtimalle kimi koparırım olan bir lottery dolandırma sitesi içinde çünkü başvuru formunuda gördüm. Bulduğunuz verinin gerçek dışı olma nedenide şuradan belli dediğiniz gibi pandemi öncesini kabul edelim o dönemlerde bile basılan, red edilen, apde kalıp yetişemeyen vs derken 30bin civarı işlemle kapatmış oluyor AF kotası yani bu 30bin sürecine devam etmiş. Siz %5-10 arası diyorsunuz kolay hesap olsun %10 diyelim yani 300bin talihli var diyorsunuz AF kotasından bu durumda ve verdiğiniz verinin imkansızlığı ortada bu yüzden

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş ülke bazında katılımcı sayısı nasıl açıklanmıyordu bizde bile açıklanıyordu sonra verileri kapattılar kapatılmadan önce bizim ülkenin sayıları bile bir sürü sitede paylaşılmış

Normalde 60-70 yaptığı bilinen afrika bile 30 ile kapattıysa pandemide bu zaten yarı yarıya düşüş demek, %20 ile giden %10 a düşüyor üstelik pandemi ekonomik ve diğer sebepleri de ortaya koyarsak rakamlar gayet makul

• ⭐⭐⭐

@newbie97 açıklanan veri ülke bazında kazanan sayısı katılımcı sayısı değil. Fakat attığınız sitede başvuru sayısı vs gibi hiçbir dayanağı olmayan rakamlar belirtilmiş bu verileri nereden almışlar hiç bir dayanak yok. 60bin AFden 30bin AFye düştüğü noktasına nerden ulaştınız onuda bilmiyorum. 60bin işlem gören dosya olamaz bir kotadan zaten

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş

30 bini siz yazdınız ya. Afrika için gayet normal değil mi bu sayılar daha birkaç sene öncesine kadar adamlar 60 65 bin case numberla almış vizesini gitmiş bile çoktan. Günümüz limiti kaç bilmiyorum afrikanın ama birkaç sene öncesine kadar 60-70k ya kadar vize alıyorlardı hatta daha önceden de muhabbeti dönmüştü burada ben başlatmıştım. Yabancı forumda kenyalılar felan soru soruyordu cn 65k gelir mi diye millette evet gelir diyordu bir sürü kişi almıştı onlardan valla 😁

• ⭐⭐⭐

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

30 bini siz yazdınız ya. Afrika için gayet normal değil mi bu sayılar daha birkaç sene öncesine kadar adamlar 60 65 bin case numberla almış vizesini gitmiş bile çoktan. Günümüz limiti kaç bilmiyorum afrikanın ama birkaç sene öncesine kadar 60-70k ya kadar vize alıyorlardı hatta daha önceden de muhabbeti dönmüştü burada ben başlatmıştım. Yabancı forumda kenyalılar felan soru soruyordu cn 65k gelir mi diye millette evet gelir diyordu bir sürü kişi almıştı onlardan valla 😁

Link paylaşmaya devam etmemeniz daha iyi olacak bence attığınız bütün linkler güvenilirliği belirli olmayan saçma başvuru ve forum siteleri çıkıyor ve reklam olarak algılanabilir ve forumda bildiğim kadarıyla yasak. 60-65bin case numaralarına ulaşması 60bin vizenin işlem gördüğü anlamına gelmez hala o numaralara ulaşıyor afrikadaki CN numaraları ama işlem gören vize adedi 30bin. Cn numarası ile basılan vize sayısı farklı şeyler. İnternette danışman sitelerinde bulduğunuz rakamların %99u sadece tıklanma almak, müşteri çekmek için uydurulmuş rakamlar

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş forum kurallarına aykırı davranıştan yanlış anlaşılıp uzaklaştırılmayın diye sizin iyiliğiniz için uyardım, sizin tarafınızdan eksiyi ben yedim. ben verdiğiniz bilgilerin yanlış olduğunu söyledim diye suçlu oldum galiba ama sağlık olsun sorun yok 😄😄

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

65

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.8k

| | | |