DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@celica Hocam ben daha önceden çok tanık olduğum için açıkcası söylemem onlara da. Nasıl olsa ayrı yaşıyorum bugün Avustralya ya bilet alıp gitsem 5 ay kalsam dönsem hiçbirinin ruhu bile duymaz. Ondan mülakat günü gelir, mülakat alınır pasaport alınır bilet alınır ondan sonra ararım derim bana gc çıkmış ve

alt metni

derim o kadar 🙂

• ⭐⭐

@yaren94 Benim iyiliğimi bile istediklerini sanmıyorum şu an sanki onların üstünde yük gibiyim, ben evlenene kadar rahat bırakmayacaklar beni bende asla evlenmeyeceğim bu ülke topraklarında

• ⭐⭐

@Birgariphayat Hocam bu tarz coinlerden uzak durun derim 🙂 Adamlar resmen rugpull yapmışlar. Malı tepeden yeni girenlere verip çıkmışlar. Klasik vur-kaç numaraları. Bu ara çok popüler özellikle Solana ağındaki shitcoinler.

d23dcf4f-46eb-4590-868b-201f86e99e95-image.png

• Son 31 Gün Kaldı ! Yani Önümüzdeki Ay 4 Mayısta Açıklanacak :)) Bol Heyecannn ☺

• Önceki senelerde hep forum buluşmaları yapılıyormuş bu sene öyle bir şey düşünülmüyor mu 🙂 forum olarak birbirimizi tanırız çok güzel olur aslında

• @Riethian Elbette.Coin asıl değerine tekrar geriledi benim listelenme anında alma şansım vardi onu kaçırdım bir nebze ona üzülüyorum.Ama haklısınız uzak durmak en iyisi

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Lütfen böyle sözlere meraklanipta böyle işlere girmeyin her zaman böyle olmaz arkadaşlar.Ama Afedersiniz ben bir eşeklik yaparak bulduğum bir kriptoya 1000tl atamadim.Neden böyle oldu bende bilmiyoru.Akabinde bu kripto sadece 10 saatte 25 centten +100.000% değer kazanarak 200$'a ulaştı.Yani 1.000.000tl'den oldum.Soguk soguk terliyorum bir süredir.Moralim tabiri caizse yer altina indi.Bakmak isteyen olursa(rubikai)ismini de bırakayım.An itibariyle çakılmış durumda.Ekmegini yiyen yedi geçti artık.Borsada ki 36$'in hepsini bassam 36.000$ yapiyodu hayatımı kurtarabilirdim bu parayla ah ulan🚬

hocam ben 24 milyon kaybetmişim şuanki kur ile çokta üzülmeyin 🙂

• ⭐⭐

@Witch-Lilith beklentiyi minimumda tutup başka fırsatlar da kovalamak en iyisi. Çıkmayınca ne yapacağız onu da düşünmek gerekiyor. "Yolunda yürüyen yolcunun, yalnız ufku görmesi kafi değildir. Muhakkak ufkun ötesini de görmesi ve bilmesi lazımdır." - Mustafa Kemal Atatürk

• ⭐⭐

@ayvalik10 bence turist olarak götür ve orada yaşayan arkadaşlardan bir kaçının evini gezdir. Yaşam standartını ve çocuğuna verebileceği geleceği görünce muhtemelen ikna olacaktır 😉 biraz masraflı ama değer diye düşünüyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan her gün tlc programını seyrediyor. Bal gibi biliyor orada ki yaşamın ne kadar iyi olduğunu takip ettiği insnlar var. Onun derdi orada dil yok arkadaşları olmayacak ondan korkuyor yoksa en önden gidecek kendisi

• @celica Çok haklısınız ama ben zaten bu ihtimali düşünerek bir beklentideyim ki %50 %50 çıkıp çıkmaması arasındayım hem maddi hemde kendimi ayarlamak için bu sene çıksada olur çıkmasada burda çok söylemek istemesemde yasal olmayan yollar ilede ilerleyen senelerde gidebilirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Witch-Lilith yasal olmayan deneme artık çünkü uçak biletleri artık satılırken istenilen şartları da yerine getirmen gerekiyor yoksa bilet alamazsın. Brezilya - meksika gibi ülkeler için

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Witch-Lilith yasal olmayan deneme artık çünkü uçak biletleri artık satılırken istenilen şartları da yerine getirmen gerekiyor yoksa bilet alamazsın. Brezilya - meksika gibi ülkeler için

2 ay önce bizim bir abi geçmiş valla hocam. nasil geçmiş bilmiyorum ama ilk geçiş için 5500$ ödemiş xD arkadaşa belki yardimci olur 😃

• @gtx295 Kaçan para olsun önemli değil yeri tekrar dolar.Ama insan yinede üzülüyor.Sizin durumunuza daha çok üzüldüm

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Kaçan para olsun önemli değil yeri tekrar dolar.Ama insan yinede üzülüyor.Sizin durumunuza daha çok üzüldüm

Üzülecek birşey yok. Giden para olsun sadece sevdiklerim gitmesin yeter ama onlarda gidiyor 🙂 Para kazanilir birşekilde tek sorun insanin pskolojisi nin çok fazla düşmesi onun içinde ilaçlar var. ama onlarda yaşlandiriyor adami 😕

• @Witch-Lilith Yasal olmayan şeylerin konuşulması yasak forumda

• @Witch-Lilith, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@celica Çok haklısınız ama ben zaten bu ihtimali düşünerek bir beklentideyim ki %50 %50 çıkıp çıkmaması arasındayım hem maddi hemde kendimi ayarlamak için bu sene çıksada olur çıkmasada burda çok söylemek istemesemde yasal olmayan yollar ilede ilerleyen senelerde gidebilirim.

Bu çok zor bir karar. Oldu ki iltica edip green card alman muhtemelen10 yıl sürecek, tabi verirlerse.
    5 yılda gc süreci. Tabi gc çıkınca türkiyeye gidip gelebiliyor musun onu bilmiyorum. Ailenden uzakta 10 yıl çok zor, allah göstermesin vefat vs. olduğunda gidemezsin bile. Bir ömürden 10 yıl göze çok geliyor. Geçen zamanın heleki aileden uzakta geçen zamanın telafisi yok.

• @Darko 2019'dan itibaren istikrarınıza hayran kaldım 🙂 Öncelikle onu söyleyim. Bu arada iltica etmek kelimenin tam anlamı ile ihtiyacım olan bir şey gerek cinsel kimliğim gerekse etnik kökenim bakımından kanıtlayabileceğim şeyler ile gc almam zor olmaz. Sadece dediğim gibi para konusunda biraz daha birikim yapmam gerek. Bu süreçte tabii ki öncelikle yasal yolları deneyeceğim. 1 kere olmadı diye vazgeçmeyeceğim.

• ⭐⭐ Yasaklı

@Darko Haklsınız. Hep diyorum zaten aslında. Mesela benim bir arkadaşım yasal olarak gitti internship ile 1 yılın sonunda Türkiye'ye dönmeyip kaçak şekilde kalmaya devam etti. Şu an Amerikan vatandaşı bir sevgilisi var ve en son Hawaii'de tatil yapıyorlardı. Ona ''aileni hiç özlemiyor musun? Nasıl dayanacaksın Türkiye'ye hiç gelmeden, aileni görmeden?'' diye sormuştum. Bana ''Ailemden hiçbiriyle yakın değildim zaten, Türkiye'de yemekleri vs. dışında özlediğim hiçbir şey yok'' cevabını vermişti. O yüzden kaçak yollarla gitmek ben ve benim gibilere göre değil. Ailemi, sevdiklerimi hiç görmeden geçireceğim 5-10 yıl, Amerika vatandaşlığına değmez. Hatta hiçbir şey değmez. Hayat çok kısa. Su gibi geçip gidiyor ömür. 10 yılı geçtim bir dakikada bile her şey değişebiliyor. Her şey daha ucuz araba, daha ucuz telefon vs demek değil. Evet Amerika en büyük hayalim fakat yasal bir yol ile gidersem eğer. Yoksa gezip görsem dahi yeter zaten. O yüzden tekrar dediğim gibi kaçak yolla gitmek bize göre değil maalesef. Allah'ta o duruma düşürmesin hiçbirimizi. Hiçbir çaresi kalmayıp, tek çaresi de kaçak olarak gidecek tüm herkesin de Allah yardımcısı olsun. Çaresizliği hepimiz tatmışızdır.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

128

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.2k

| | | |