DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Atlantis00 Olur tabi 😀

• ⭐⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@lawyergirl Artık İstanbul'a geldiğimde @hadi-BE ile bir kahve ısmarlarsınız bana 😊

Her zaman. Abiii geliyom ben de hemen plan yaparım. 😊

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş oturum almanın bir çok yolu var biri olmazsa öbürü olur yeter ki yeterli bütçe olsun

• ⭐⭐

Sooon 67 kestane balının diyarı Zonguldağa selamlar 🙂

Efsaneyi hatırlayalım

• ⭐⭐⭐

Şaka maka o gün geliyor. Tik tak tik tak... 😟

• ⭐⭐⭐

@newbie97 evet oturum almanın yolları yok değil var tabii ki ama çok kolayda değil, bahsettiğiniz gibi özellikle bütçe büyük bir etken ne yazık ki

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Öncelikle prosedürü bilmek gerekiyor ben önceden aldığım için şu anlık 1 ülkeninkini biliyorum ama en basit yolu dil okulu, varsa sanat okulu, en garanti yöntemi üniversiteye felan kayıt olmak o zaman mecburi veriliyor oturum tabi ukraynada oturum felan geç çıkıyor her ülke için geçerli değil. Avrupada en dandik bir bölüm bile seçebilirsiniz yani ücreti 1000-1500 euro felan parayı veriyorsun gidiyorsun sınav felan da yok oturum olduktan sonra gerisi gelir tabi öncelik seçilmek, plan seçildikten sonra detaylı bir şekilde yapılır

• ⭐⭐⭐

@newbie97 aldığınız her oturum dosya taşımaya olanak sağlamıyor bu arada bunada dikkat etmeniz lazım. Dil okulu ile verilen kısa süreli oturumları kabul etmeyebiliyor konsolosluk

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş oturum bittikçe uzatılan bir şey yani temelli sınırsız oturum felan almak çok zor yatırımcı felan olman lazım yada komple evlenmen lazım ama siz gidip okulda öğrenci olduğunuzu felan belgelerseniz çok düşük bir ihtimal yani neden red versinler ki adamlar neticede bilmiyor sizin vizeyi alıp vınlayacağınızı okulu felan bırakacağınızı yada oturumu sırf bu yüzden aldığınızı, siz sadece masum bir öğrencisiniz 😁

• ⭐⭐⭐

@newbie97 dil okuluyla işlem yaptırmanız bir derece zor maalesef ama hiç bir şey yapmamaktan iyi bir seçenek tabii ki. Yine kapı tabii ki şuraya çıkıyor maddi yeterliliğinizin olması çünkü heba ettiğiniz bir parada olabilir bu dil okulu ve oturuma vereceğiniz miktar

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Öncesinde tabi konsolosluğa sormak lazım hangi oturumları kabul ediyorsunuz diye ama önceliğim oturum istemeyen konsoloslukları bekleyip o şekilde hareket etmek olur son 3-4 aya girince böyle bir işe girişmek mantıklı olur. Hatta bu yola tek çıkmaktansa kirayı, ev kirasını vs paylaşabileceğiniz kişilerle giderseniz bütçe epey düşüyor onu da hesaba katmak lazım yani yoksa gidip makedonyanın bir köyüne 1000 euro verip bir bölüme kaydolmak en kolay kısmı işin

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Emre-Kurtulmuş Öncesinde tabi konsolosluğa sormak lazım hangi oturumları kabul ediyorsunuz diye ama önceliğim oturum istemeyen konsoloslukları bekleyip o şekilde hareket etmek olur son 3-4 aya girince böyle bir işe girişmek mantıklı olur. Hatta bu yola tek çıkmaktansa kirayı, ev kirasını vs paylaşabileceğiniz kişilerle giderseniz bütçe epey düşüyor onu da hesaba katmak lazım yani yoksa gidip makedonyanın bir köyüne 1000 euro verip bir bölüme kaydolmak en kolay kısmı işin

Ne kadar güzel anlatmışsın 🙂
    İnsan istedikten sonra ne kadar sorunda olsa bir şekilde üstesinden geliyor. Mesele çabalamakla alakalı.
    Geçmiş yıllarda mülakat gelmesini bekleyenler de oldu ama mülakat sırası gelip gelmeyeceğini kestiremeyip erkenden işe koyulanlarda oldu.

• Lindy Point, West Virginia'dan nefes kesen bir fotoğrafla herkese günaydın 🤞🏻

alt metni

• ⭐⭐

@Darko 10k üstü işe koyulmalı zaten cidden azim edenler vizesini gidip barbados adalarından da alıyor, nasipte varsa bir şekilde oluyor 🙂

• Günaydın arkadaşlar nasılsınız uzun zamandır foruma yazamıyorum ama okuduğum kadarıyla güzel yorumlarınızı okuyorum. Güzel rabbim hepimize Amerika rüyamızı kolaylaştırsın ve hayırlı eylesin inşallah

• ⭐⭐

@Ufuk-Sener Günaydın teşekkür ederiz 🙏

• ⭐⭐ Yasaklı

Günaydın herkese 🙂 🌼 67 gün 9 saat. Heyecan sarmaya başladı yavaş yavaş

• ⭐⭐⭐

Günaydın. Bir kaç sene sonra toplanıp buraya da gidelim bak. Geçmiş zamanları anariz. Amerika'ya ilk geldigimizde yaşadıklarımızı anlatır güleriz 😁

alt metni
    Sunrise in Kailua, Hawaii

• ⭐⭐

@Ufuk-Sener Bugün senin de benim de diş randevum var galiba şimdiden geçmiş olsun

• ⭐⭐

@hadi-BE ne mangal yapılır bu sahilde varya 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.1k

| | | |