DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 isvereniniz var miydi hosgorusu vqr miydi

• ⭐⭐

@cansss Gitmeden önce kart ücretini ödeyin. Sonra giriş çıkış yapın. Siz yokken de Greencard ve SSN belirttiğiniz adrese gidecektir.

• @Serapp çok teşekkür ederim yanıtınız için ☺

• Merhaba ABD' ye ilk girişte ne kadar para getirdiniz sorusuna nakit olarak yanımızda getirdiğimizi mi belirtmemiz gerekiyor yoksa bankada olanı da söylemem daha mı iyi olur

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mehmet-6 yanınızda 10.000 dolar üstü varsa form doldurmanız gerekiyor bankada ki para o görevlileri ilgilendirmez.

• @ayvalik10 çok teşekkür ederim, peki o kadar nakit yoksa sorun teşkil eder mi?

• @Mehmet-6, içinde söyledi: Göçmen Vize ile ABD'ye ilk giriş

@ayvalik10 çok teşekkür ederim, peki o kadar nakit yoksa sorun teşkil eder mi?

Hayır. Az para olması sorun teşkil etmez.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mehmet-6 10.000 dolar olmayanlar içeriye giremez diye bir şart yok ki altında olsun zaten üstünde olursa bildirmen gerekiyor

• Merhaba unganlar muayenemde görevli kadın 1 doz aşınız var bu vize için yeterli ama abd ye giriş için 2 tane yaptırmak zorundasınız yoksa giremezsiniz dediler. Bu doğru mu nereden teyit edebilirim?

• @Ryback sorun teşkil etmez , sadece bildirimde bulunman gerekir.

• @cansss merhabalar, zarflar bize konsolosluk tarafından verilen köşesi yırtık zarflar. İçinde verdiğimiz belgelerin fotokopileri vs var.

• Herkese merhaba benim merak ettiğim bir durum var. Avrupa aktarmalı Amerika uçuşlarında avrupa polisi sarı zarfı istiyor mu yada açıyor mu ? Çünkü sakın açmayın diye belirtildi. Bu durumdan emin olamadığım için daha pahalı olmasına rağmen direkt uçuş tercih etmek zorunda kalıcam bu konuda yardımcı olabilir misiniz lütfen

• ⭐⭐⭐

@Dogukan-Burak sarı zarfınızı amerikada gümrük polisi açar sadece daha öncesinde açmazlar. Aktarmalı uçuşta bunu sordular diyene hiç denk gelmedim. Biz direk uçuşla geldik bize istanbul havaalanında gözen security ekibi sordu yanınızda mı diye yanımızda olduğunu gösterdik sadece

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Dogukan-Burak pasaportunda green kart vizesi olduğu için senin bu evrağına bakamaz. Bu evrak sadece amerikaya girerken ilk defa bilgilerin sisteme kayıt olması için verilen zarftır. Sonuçta başka ülke senin bilgilerini amerika hükümetine ait sisteme giriş yapamaz ondan için rahat olsun. Aktarma yaparken tek bir dikkat edeceğin konu var. Uçak değişikliği dışında asla ama asla havaalanından dışarıya çıkma.

• Bu sarı zarf talep edemezler yada açamazlar yani tamamdır avrupa aktarmalılar daha uygun olduğu için bu şekilde gitmeyi planlıyorum bende. Çok teşekkür ederim cevaplarınız için

• Arkadaşlar merhaba birşey sormak istiyorum

Asıl talihli eşim. İlk etapta eşimle beraber ABD ye giriş yapıp daha sonra eşimi TR ye geri göndermeyi, vize süresi dolmadan da eşimin ve çocuklarımın ABD ye gelmesini düşünüyorum.

İlk girişte çocukların gelmemesi, daha sonra eşimle beraber gelmesi girişte sorun yaratır mı acaba?

Bu şekilde bir deneyim yaşayan oldumu?

Çünkü orada ev ve iş durumlarını ayarlayıp düzeni kurduktan sonra onların gelmesinin daha iyi olacağını düşünüyorum.

Sizin bu konudaki yorumunuz ne olur @gucarslan

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Movistar74 pasaportunuzdaki vize süresi bitmeden ve asıl talihli ilk girişini yaptığı sürece dilediğiniz gibi ilerleteblirsiniz sürecinizi.
    hiçbir sorun olmaz.

• @gucarslan çok teşekkür ederim 🙏

• @RYBACK Her bir aile bireyi için mi yoksa tüm aile bireylerinin toplamı mı 10k olması gerek ?

• @SYTSNGR tavsiye edilen asıl talihli için 15k, diğer her aile üyesi için +5k hesapta göstermeniz. Biz 4 kişi için 28k civarı gösterdk.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.3k

| | | |