Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Turist vizesiyle ilk defa yolculuk yapacak kişilere tavsiyeler

• Arkadaşlar merhaba 3 hafta sonra 2 kişi aktarmalı olarak ABD'ye uçacağız.Aklıma takılan bir kaç soruyu sormak ve genel olarak tavsiyelerinizi almak için bu konuyu açtım.

İlk Sorum :Öğrenci belgemin ve dönüş biletlerinin ingilizce çıktısını almayı düşünüyorum pasaport kontrolde ne olur ne olmaz diye başka bir belge almamı önerir misiniz ?

İkinci Sorum:NYC'ye uçuyoruz ablam bizi oradan alacak ve arabayla Virginia'ya gideceğiz.Bu yüzden kalacağım adrese klmnin sitesinden virginia'yı girdim.Bundan dolayı bir sorun oluşur mu ?

Teşekkürler.

• @Brownhood Merhaba, olasi bir soru gelmesi acisindan okulunuzdan transkript veya ogrenci belgesi almaniz yerinde olur.
    Hayir, Virgina’ya gidecek olmanizin sorun olacagini dusunmuyorum. Yuksek ihtimalle size giriste sorulacak sorular :
    Ne icin geldiniz/ Ziyaret sebebiniz?
    Ne kadar kalacaksiniz? (Bu iki soru garanti diyebilirim)
    Yaninizda ne kadar para var?
    Yiyecek var mi? (Bunlar bazen soruluyor)
    Iyi yolculuklar.

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |