DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

ABD’de Bir İş Teklifi Gerektirmeyen Green Card Başvurusu (EB-2 veya NIW)

• @dandanakan01 teşekkürler.

Bu arada Ağustosta verilen mülakat sayıları hala ilan edilmedi

• Selamlar;
    Eb-2 nıw için mülakat tarihi alabilen var mı?

• EB2-NIW sürecimiz devam ederken DV Lottery'e başvurmamızda bir sakınca var mıdır?
    Eğer yoksa diyelim DV lottery bize çıktı ve EB2 sürecimizden daha hızlı ilerledi sizce birbirini olumsuz etkiler mi?

• ⭐⭐⭐

EB-2 NIW özelinde ayrı bir durum olmayacağını, ikisi de göçmen olan vize türü olduğu için birbirini etkilemeyeceğini düşünüyorum. Aynı durum diğer EB kategorileri için de geçerli. Kurallara uyan herkes DV lottery'e katılmakta özgür, kazanırsanız da hangi süreç önde giderse onunla göçmen olan vize işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

• @meke
    Ben bu durumu chen’e sordum. Herhangi bir sakınca olmayacağını söylemişti

• @tufank @TOK Çok teşekkürler

• @meke Lottery'e başvurabilirsiniz. sorun olmuyor. Hatta aynı anda EB1-EB3'e bile başvurulabiliyor..

• Teşekkürler @GÖK

• @TOK Bilgi için teşekkürler

• Bu ay randevu maili alan olmadı sanırım?

• @u2rem Hocam ben her gün 100 defa kontrol ediyorum ama hala CEAC bile değişmemiş 😅

• @steve2021 gerçekten çok şaşırtıcı hala randevu almamış olmanız nvc ye inquiry yaptınız mı konu ile ilgili, kasım 2021 DQ lu EB vizelerden randevusu tamamlanan var. Sizin daha mailiniz gelmedi.

• @TOK, içinde söyledi: ABD’de Bir İş Teklifi Gerektirmeyen Green Card Başvurusu (EB-2 veya NIW)

@meke Chen bana amerikaya turist olarak bile gelme dedi. Çok geçerli bir nedenin olursa gel dedi. Kapıdan almazlar dedi. Potansiyel göçmen olduğum için

Selamlar, ben dosyam USCIS'deyken ve dosya kabul aldıktan sonra iki kez iş vizesiyle giriş çıkış yaptım bir sorun olmadı. Kasım ayında turist vizesiyle tekrar 15 günlük giriş yapacağım. Yine konuyu avukatıma bir danışayım.

• @u2rem NVC'ye yazdım, NVCExpedite'a yazdım, AnkaraIV'ye yazdım, California Senatoruna da yazdım. Ama buraya kadar hiç bir cevap alamadım. Sadece www.jgoldlaw.com avukat gurubuyla karşılaştım ve $5000 karşılığında size dava açarız dediler ve 3 ay içinde vizenizi alırız dediler. Ama tekrar para ödeyip ve sırada başkasının önüne girmek istemedim.

• @steve2021 tekrar para vermek konusunu bilemem ama zaten siz sıranın önündesiniz 🙂

• @TOK Yaklaşık 1 sene önce teklif almıştım, ama pek de önde sayılmıyorum. Her ay 10 vize veriliyor gibi ve hala ses yok 😠

• Selamlar. Eb-2 nıw mülakat tarihi bekleyen kaç kişi var fikri olan var mı? Hiç randevu tarihi alabilen oldu mu? Teşekkürler

• Merhabalar, I140 im onaylandi ve DS260 lari doldurup submit ettim. Bundan sonra dokumanlari hangi platforma yukluyoruz acaba? Baya arastirdim ancak bulamadim? Simdiden tesekkur ederim yardimlariniz icin

• @Uragan 700

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

43.1k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.5k

| | | |