DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Karras
    Fotoğraf ile oynamak başvuruda sağlıklı olmaz.Fotoğrafçı da çözümü aramanızı tavsiye ederim.

• @devrim09 Hocam yüzümle oynamadım, arka planı beyaz yaptım sadece. Başvuruyu da gönderdim zaten bu saatten sonra fotoğrafçının çok bir çözümü olacağını sanmıyorum 🙂

• @Taiga
    15k üstüyse case numberınız dosya taşıma düşünülmeli.Ancak bu düşünce için biraz erken.Yurtdışına gitme işi gözünüzde büyümesin benimde ilk deneyimim Umman olmuştu.Çok büyütüyordum nasıl bu işleri halledeceğim derken bir anda mülakattan geçmiş ve vizemi almış oldum.

• @Yusuf-Kurt
    Bir sorun olmaz.Farklı bir il/ilçe yazmadığınız sürece bir problem yok.

• @mrsgrsy
    Bu sorunun kesin bir cevabı yok.Konsoloslukların yıllık performansınlarına göre değişiyor.

• @Karras Bol şanslar diliyorum.Bildiğim kadarıyla yüzde oynama yok ise bir problem olmuyor.Arka planı beyazlatırken (beyaz renk )eğer yüze bir teması olmadıysa bir sorun yaratıcağını düşünmüyorum.

• @devrim09 Sağolun hocam teşekkürler. Arka planı bir türlü tutturamadım evde, forumda birkaç link vardı fotoğrafın düzenlenmesi ile ilgili oralardan yararlandım ben de.

• ⭐⭐ Yasaklı

@devrim09 Ney zordu acaba anlayamadım

• @Atlantis00
    Belli bir Case Number ın üstü mülakat alamadı.Ben ise dosya taşıdım mülakatıma Umman da girdim vizemi aldım.Fakat bütün bunlara uğraşıp kotadan kalanlar mülakatı iptal edilenlerde oldu.Bu gibi nedenlerden dolayı.

• @Atlantis00
    Bülten ise 32k de kaldı.Dosya numaranız 32001 olsa dosyanızı başka ülkeye kabul dahi ettirseniz numaranız bültende cut off olmadığı için mülakat alamayacaktınız buda örneklerden biri.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@Atlantis00 çıkma ihtimali çok zor bir çekiliş sonuçta. her başvuran kendini kazandım gözüyle bakıp ds260 hayali kurup mayısta sonuç ekranını görünce gayet normal. bu sene sanmıyorum ki o aktiflik olmaz. dön dolaş ekim-mayıs kısır döngü 😃

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan bu yıl o yıl Ercan 🤣

• ⭐⭐⭐

Haydi bakalım ilk başvurumu yaptım. 😋 Bu sene o sene falan filan 😂

• ⭐⭐

• ⭐⭐ Yasaklı

Vaayy gizli gizli pusuya yatılmış okunuyor yazılanlar 😃 ahahahah

• ⭐⭐

@diablo_ercan 😂😂😂 @waterman hadi inşallah hep beraber 😁

• Merhabalar ben yunanistan selanik doğumluyum türkiyede yaşıyorum. Green kart başvurusu yaparken 6. Soru olan country of eligibity için yes’i mi işaretlemeliyim yoksa no diyerek turkiyeyi mi seçmeliyim? Instructionsı okuduğumda biraz kafam karıştı, ailem yunanistanda 3 sene oturum izni ile yaşarken doğdum, bu durumda DV instructionslara göre orada doğduğum için “Yunanistan’ın yerlisi” oluyorum. Her iki ülkeden birinde çekilişe katılabilme opsiyonum olduğunu anladım ama durumla ilgili ayrıntılı bilgisi olan var mıdır?

• Merhaba arkadaşlar ben başvuru formu yaptım ama doğduğum yeri pasaport nasılsa öyle yazmadım.aslinda hakikaten nerede doğduysam onu yazdım pasaport yanlış olan doğum yeri bu yakında değiştireceğim çıkarsa sorun olur mu?Lütfen yardımcı olun

• @Wefan-Maharramova
    Doğru bilgi girdiyseniz bir problem olacağını düşünmüyorum.Pasaporttaki bilgiyi en kısa zamanda değiştirmenizi tavsiye ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

41

43.1k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.5k

| | | |