DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @doguStone Yapma bunu , Çocuk hem şansıyla hem bereketiyle gelir derler . inanırsın inanmazsın bilmem ama belki rabbim onun şansına sizim yüzünüzü güldürecek 😀🧿 Benim 6 yasında bir oglum var , Allah seni inandırsın Allaha yalvarıyorum onun için çıkaınngidelim diye 😀

• ⭐⭐

@doguStone Asıl çocuk olduğu zaman daha fazla gitme ihtiyacı duyacaksınız. Birinci öncelik çocuğun geleceği olacak sizinkinden ziyade. Ama bence çıkması çok zor bir çekiliş için çocuk gibi harika bir şeyi rafa kaldırmanın alemi yok derim. :)) Bol şans.

• çıkarsa çok sevineceksiniz o günleri doya doya yaşayın süreç çok taşlı dikenli ve hep yokuş inşallah 5000 altında cn no ile kazanırsınız

• @zge Her sene böyle oluyor. İnanıyorum şansınız gülecek. İyi günler

• ⭐⭐

yazlıktan komşumuzun halasının yeğeninin çalıştığı firmada biri varmış. onun amca oğlu da KCC'de çalışıyormuş.
    dün gece benim sonuca baktı, "bir dahaki sefere" dedi.
    "oluru var mı" diye sordum. bişiler yapmaya çalışacak.
    🙂 🙂
    günaydın gençler...

• @SYTSNGR, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@doguStone Yapma bunu , Çocuk hem şansıyla hem bereketiyle gelir derler . inanırsın inanmazsın bilmem ama belki rabbim onun şansına sizim yüzünüzü güldürecek 😀🧿 Benim 6 yasında bir oglum var , Allah seni inandırsın Allaha yalvarıyorum onun için çıkaınngidelim diye 😀

Çocuk rıskı ile gelir derler ama pek bilemedim. :)))

• @SUAT-GUNAY rica etsem ona desenki bana mülakat maili göndersin bu gidişle akıl hastanesinden muayene randevusu alacağız

• @Onurfidan eskiden bir takım hayallerim vardı. çıkarsa şunu yaparım, bunu yaparım şeklinde. şimdi o da yok. çıksın sonra bakarız diyorum ne yapacağımıza.:)

• ⭐⭐

@salih-atilla hocam son derece haklısın. bu CN'e deli olmamak işten değil.
    ama olacak, rahat ol. mayısta güzel haberi alırsın.
    şimdiden hayırlı olsun

• @SUAT-GUNAY bu gruptaki arkadaşlar için dileğim inşallah hepinize çıkar aman psikolojinize sağlığınıza dikkat birde 5000 yukarı olursa pasaportları şengen ile güçlendirip dosya taşımaya bakın ben yapamıyorum 3 ay oldu geldi gelecek kaldım son 3 dağıtıma

• ⭐⭐

@salih-atilla valla hocam herkese çıkar temennisi güzel elbette ama ütopik. zaten forum üyesi 3-5 kişiye çıkıyor çıkmıyor. çıktıktan sonra bilgi almaya gelen oluyor daha çok.
    normalde 5binler yıl bitmeden ya da en fazla yeni yılın ilk aylarında alıyordu ama nedense son 2 senedir bir saçmalık oluyor. yine de şunu unutmayın, daha sürecin hemen hemen yarısındayız. hayırlısı ise olsun elbette ama ben en geç haziranda vizeyi alacağınıza inanıyorum.
    kendim için ise bakalım. önce çıksın da sonra bir plan yaparız. AOS da bir seçenek benim için de şu an oraları düşünmeye gerek yok.

• ⭐⭐

@salih-atilla bu arada dün iyi zorladınız bizi yahu 🙂

• @SUAT-GUNAY kalbin gibi çekiliş sonucunda güzel olur inşallah

• ⭐⭐

@salih-atilla teşekkürler hocam.

• GC çıktığı an CN'a bakmadan ilk işim hemen Avrupa'da kısa bir turistik tatil planlamak olacak. Maksat Schengen vizesi olsun.. En kötü doğduğum ülke İsviçre'ye akrabalarıma davetiye çıkartıp kendimi birkaç günlüğüne de olsa oraya atmak.. İsviçre vizesi olursa her ülke schengen verir diye düşünüyorum, özellikle kardeşi Avusturya..

• @Onurfidan Ben yazın tattillerde gitmek için başvurdum turits vizesi çok uğraştırıyor jsjfsjjfsj 😃

• @SUAT-GUNAY bence ele geçen fısatı kullamadık zeten kupa işi aynı benim green kart gibi zor asıl bu hafta antalya maçı kritik kupa rovanşa kaldı bizim takım öncelikle kümede kalmalı klüplerin yanlış idare savrulan paralar ile batak içinde olduğu böyle bir dönemde borçsuz asla bonservis ödemeyen denk bütçe yapan benim semtimin takımı gibi takımlara çok ihtiyaç var ben sadece doğup büyüdüğüm semtimin takımının başarılı olmasını istiyorum saygılar

• Arkadaşlar Merhaba,

Yıllara göre çıkma olasılığını gösteren bir tablo var mıdır ? Nette araştırdığımda 2021'den sonra veriler yok. Elinde olan varsa özelden veya buradan benimle paylaşabilir mi acaba ?

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Son 160 gün varken ben heyecanlıydım herkes dingindi, şimdi son 9 gün var ben heyecanlı değilim herkes heyecanlı.

Ya ben çok garip biriyim ya da nazar değdirdi kem gözler 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

149

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.5k

| | | |