DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @lawyergirl ben en azından 2-3 kişiye çıkar diye tahmin ediyordum. Şaşırtıcı oldu

• ⭐⭐

Benim umursamayan bir arkadaşıma çıktı ismi Osman ama başvuru formunda ismini Osmn yazdığını sonra kontrol sayfasında fark edip ama üşenip ismini dahi düzeltmediğini söylüyor ve bu durumdan emin... Konsolosluk bu durumda vize veriyor mu acep isimde tek harf hatası yapmış. Doğum tarihini tersten yazanlara verdiğini okudum ama isimde tek harfi gözardı ediyorlar mı acep

• Bende şunu fark ettim çok isteyen her şeyini hazırlayan planlayanlara çıkmıyor. Kim umursamıyor çıkarsa bakarız diyen varsa onlara çıkıyor valla :))

• @kafkaf, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@olcay54 valla bu sefer garanti yol yürüyeceğim Polonya'ya taşıyacağım dosyamı orada gireceğim mülâkata

Hayırlısı olsun Karşıyakalı dostum 🙂 play off da yüzün gülmedi ama bunda güldü 🙂

• merhaba bizede ilk başvuruda çıkmadı malesef bir daha bu kadar önemseyeceğimi sanmıyorum neredeyse 1 yıldır araştırmadığım şey çalışmadığım ingilizce kalmamıştı ilk başvuruların çıkma olasılığına fazla kaptırmışız ailece çok üzüldük ama yeni umutlarla devam hayata yapacak birşey yok

• @Ecehzr ilk başvurularda öyle oluyor herkes yaşamıştır sanırım. Bizde o moda girmiştik kesin bizde falan ama olmayınca da biraz hüsran. daha sonraki başvurular daha rahat oluyor merak etmeyin, küsmeyin başvurmaya devam :))

• DV2023 çekilişini kazanıp dosya taşıdığım halde 32.000'de kalan bültene takıldığım için aylarca süren uğraşlar sonunda vizeme kavuşamadım. DV2025 çekilişi bu sefer de abime çıktı. Şimdi de onun ve ailesi için çabalayıp bu sefer vizeleri alabiliriz inşallah.

Kazanan tüm talihlilere bol bol sabır diliyorum.

Not:Ankara'ya güvenmeyin!

• merhaba benim almanyada oturumum var ds-260 doldururken frankfurt'tan randevu istedim, KCC'ye mail atmam gerekiyor mu (case transferi icin falan)veya yapmam gereken baska bir sey var mi yoksa randevuyu Frankfurt'tan istemem yeterli mi? Almanya'da tek secenek Frankfurttu bu dogru mu bir bilgisi olan var mi? Simdiden tesekkurler

• Çok isteyip ve hazır olunca çıkmayanları görmek çok üzücü.

Kendinizi pasaport şartı gelsin , yok ücret alınsın , imza kampanyası başlatalım diye de yıpratmayın.

(Zira kontrolünüz dışındaki bir sistem olduğunu unutmayın.)

Dost acı söyler , bu ülke çekilişin dışında kalabilir.

Sebebi bir video da resmi kaynaklara dayalı şekilde anlatılmış.

Kasımdaki seçimlerde trump ın kazanacağını düşünüyorum.

Kazandığı takdirde bu olayın gerçekleşmesi an meselesidir.

Kazananların sağlıklı bir şekilde hedeflerine ulaşmasını dilerim.

• ⭐⭐⭐

@newbie97 bu durumda karar biraz konsolosluk görevlisine kalıyor isim soyisimi hatalı yerlere yazıp mülakata giren olmuştu geçtiğimiz senelerde yanlış hatırlamıyorsam vizesinide almıştı. Ancak bu konuda olanak sağlamak tamamiyle konsolosluk görevlisine kalmış. Ankaranın bu konuda daha toleranslı davrandığı söylenmişti daha önce şansını deneyebilir bence riske atmaya değer

• Büyük planlar büyük umutlarla ilk başvuruda çıktı, umarım sonuca ulaşabilirim.

• Has not been selected 😞

• (Kaç senedir ücretsiz bir şekilde herkese yardım eden forum yöneticilerine ve gönüllülerine teşekkürü bir borç bilirim.)

Umarım bir gün başarının yolu bireysel başarı olmaktan çıkıp birlikte başarılı olmaktan geçer aksi takdirde olduğumuz yerde sayarız.

(Bu güzide forumun asıl hedefi yasal yolla gitmek isteyenlere ışık olmaktır.)

Umarım ve dilerim gelecek senelerde bu hakkı almazlar.

İsteyen ve hazır olanlar gitmesi ve başarılı bir hayat sürmesi dileğiyle

• @Mesut-Hakyemez, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Çok isteyip ve hazır olunca çıkmayanları görmek çok üzücü.

Kendinizi pasaport şartı gelsin , yok ücret alınsın , imza kampanyası başlatalım diye de yıpratmayın.

(Zira kontrolünüz dışındaki bir sistem olduğunu unutmayın.)

Dost acı söyler , bu ülke çekilişin dışında kalabilir.

Sebebi bir video da resmi kaynaklara dayalı şekilde anlatılmış.

Kasımdaki seçimlerde trump ın kazanacağını düşünüyorum.

Kazandığı takdirde bu olayın gerçekleşmesi an meselesidir.

Kazananların sağlıklı bir şekilde hedeflerine ulaşmasını dilerim.

hocam selamlar,

yazmis oldugum yorumda bahsettiginiz videonun linkini paylasmaniz mumkun mudur acaba?
    Tesekkurler.

• @onuru
    Youtube a Deniz Meltem yazın.
    Video süresi 5:22 dakika.
    Konuyla İlgili bölüm 1:33 dakikadan itibaren başlıyor.
    Oradan incelersiniz.
    Umutsuzluğa kapılmamanız dileğiyle.

• ds260 formunu doldurduktan sonra exit application yapıp bitirmemiz mi gerekiyor? Çünkü geçici olarak kaydedildi yazıyor. Teşekkürler

• Merhaba, erkek arkadaşıma green card çıktı. Birlikte gitmek istiyoruz o yüzden evlenmeye karar verdik. Ancak acaba ne aşamada evlenmek lazım? Formu doldururken nişanlı olarak mı yazmalı kendini yoksa doldurmadan hemen evlenmek mi lazım, ya da mülakattan önce evlensek yeterli olur mu? Bilgisi olan varsa paylaşabilirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler

• @Mesut-Hakyemez selamlar tekrardan,

Dediginiz videoyu izledim. Umudumuzu kaybetmemiz gerekiyor ama soylediklerinde haklilik paylari mevcut. Umarim boyle bir sorun ile hic bir zaman karsilasmayiz.
    Saglikli gunler.

• @onuru
    Denemeden hiç kimse bilemez.
    Sonucu görmek lazım.
    Moralinizi bozacak herkesten ve her şeyden uzak durmanız gerek.
    Hedefinize odaklanın.
    Başarılı olmanız temennisiyle.

• Ds260 doldurup yolladıktan sonra mı dosya taşıma yapılıyor? Cs 21k gelmez galiba

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |