DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• DS 260 formunu 1 saat önce bugun gönerdim askerlik bilgilerimi girmediğimi farkettim askerlik ile ilgili soruyu meslek olarak algılamışım
    [email protected] adresine mail attım ve formu tekrar düzenlemek istediğimi belirten mail attım şimdi de aptal gibi yanıt gelmesini bekliyorum.
    Ne kadar güzel bir hata yaptım kendimle gurur duyuyorum.

• @hsn-kartal case yüksek fakat yeşil pasaport flan var correct olursam dosya taşımayı deneyeceğim

• ⭐⭐⭐

@emirhnbulut sürecinizi riske atmak ve para kaptırmak istiyorsanız danışman arayın derim aksi halde bütün bilgiler burada zaten.

Adres konusuna gelirsek e devletteki ikametgah geçmişinizin bir önemi yok siz 16 yaşından itibaren yaşadığınız adresleri yazın ikametgahınızın orada olup olmaması önemli değil

• ⭐⭐⭐

@Skykhan Lütfen vize surecinizi imzanızda günceller misiniz?

• @lumos Tamamdır güncelledim
    Yaptığım hata hakkında bir yorum yapmak ister misiniz?

Have you ever served in the military?
    Bu soruya Hayır cevabını işaretledim

DS 260 formunu gönderdiğimizde ne kadar sürede yanıt veriyorlar ortalama olarak?
    Sinirden kahırdan ölürüm artık böyle aptallık olamaz gerçekten.

• @Emre-Kurtulmuş Çok teşekkürler kral, hatırladığım şekilde dolduracağım. Mesela 2008’de ankarada yaşıyordum oraya girdiğim ay’ı tam net hatırlamıyorum. Bunun yüzünden problem yaşamam değil mi yani?

• @emirhnbulut taşıyabilirseniz Avrupa için yesil pasaportunuz olduğundan schengen derdiniz olmaz ancak hiçbir konsolosluk yesil pasaportunuz var diye dosyanızı taşımaz, tamamen çaba ve şans

• Forum sakinleri herkese günaydın. Dv 2025 kazananıyım sıra numaram 8xxx seneye hangi aylarda mulakat gelmiş olur tahminen ?

• Günaydın hocam. ABD'nin eski bültenlerine bakabilirisin forumda aratarak

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Taylan-Elik, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gucarslan Merhaba kolay gelsin size bir sorum olacak 260 formunu doldururken sayfayı Türkçe yaparak doldurdum ülke Türkiye değil hindi olarak çıkıyor bu sorun olur mu formu tekrar açıp ing çevirip mi doldurmalıyım lütfen dönüş yapabilir misiniz teşekkürler

füme mi yoksa direkt löp et şeklinde mi?

• @Gs1905

1.Vize bültenini takip etmenizde fayda var.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/580/vize-bulteni-aktif-current-olan-ve-mulakat-tarihi-verilecek-dosya-case-numaralari?page=1

2.Ankara'nın performansına bağlı olarak , yurtdışı konsolosluklarına taşıma ihtimalini düşünmenizde fayda var.

• @Gs1905 benim 50xx ve hala mülakat gelmedi geriye eylül yalan 2 mülakat dağıtımı kaldı yap hesabını

• @salih-atilla

Bitmeyecek abi inşallah.

• @salih-atilla
    Bu hafta bence sağlam bir dağıtım gelir diye umut ediyorum. İnşallah yanılmam.

• @yusufalak bu hafta mı gelecekmiş dağıtım ?

• @Gs1905 Ankaraysa belki gelmez bile

• @Gs1905

Belli olmaz ama umutlarımız o yönde

• selamlar asil talihli esim ancak ben takip edecegim forumdaki gorebilecegim herseyi okudum videolari izledim ancak kafamda hala soru isaretleri .zaten 5 yildir aktif basvuruyoruz talihli olunca sevindim ama 22xxx siralama bizi uzdu ve bugun oturup ds i dolduralim dedim kafam cok karisti onlarca video onlarca ses simdiden bunaldim allah sabir versin hepimize

• ⭐⭐

@Cansu-mer Süreç kesinlikle zorlu , 5 yıldır başvurduğunuz loto bu sene size çıkmış sizde elinizden ne geliyorsa yapmaya hazır olun , 22K ile Ankara'dan zaten mucize olmadığı sürece mülakat beklemek çok isabetsiz olur , bu sebeple hayallerinize kavuşmanız için AOS ile alakalı neler yapabilirsiniz buna odaklanın. Sürecinizde size ve eşinize kolaylıklar dilerim.

• @Cansu-mer hocam benim de 22k'larda. Eşimle beraber 8 gündür sürekli biseyler araştırıyoruz. Süreci öğrenmek adına forum video sizin hesap gibi herşeyi inceledik. Ankara'da bize sira gelmez. Diğer yollarda oldukça zor mesakatli, sizlere de bol sans diliyorum ..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.3k

| | | |