Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• O degil de bu 777 mevzusu ne surekli eksisozlukte muhabbeti var?

• ⭐⭐

Good morning everyone 🇺🇸 🗽
    Screenshot_2.jpg
    Screenshot_3.jpg

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydınlar
    Screenshot_2.jpg
    Screenshot_3.jpg

Bu sayacın linkini atabilirmisiniz

• ⭐⭐

• Ve beklenen gün geldi.. Yarın bazıları gülecek bazıları ise üzülerek olsun seneye tekrar deneriz diyecekler. Şimdiden herkese bol şans diliyorum. Geçen sene 1. denemenizi ve kazanamadık.. Green kart kazanıp gidemeyen okadar kişi varki inannin buna çok üzülüyorum çünkü kimse gitmiyor maddi durumdan dolayu

• Sabah sabah ilginç bir olat yaşadım. İsviçre doğumlu olduğum için nüfus kayıt belgesi almam gerekiyor ve ben belediyeye mail attım bunun için. Bana cevap veren kişi çok büyük ihtimalle akrabam olan bir memur, çünkü soyadımız aynı. 😃 Ama almanca cvp verip beni evrak için başka bir kuruma yönlendirmiş. Akraba olabiliriz Türkçe yazar mısın dedim kıza bakalım nolacak? 😃

• Sonucun açıklanmasına saatler kaldı. ⏲

Sonuçlarımızı burada birlikte paylaşalım. Eşim ile ilk başvurumuz. 1⃣

İnşaAllah burada günlerini okumakla, araştırmakla geçirenlere öncelikli olarak çıkar. 🤲🏻 🤲🏻 🤲🏻

Sonuçlar için yerinizi alın... ⭐ ⭐ ⭐

• @Yıldıray81 hocam isvicre dogumlu oldugunuzdan yakinda isvicrede goruruz umarim sizi. Bi cikolata cekilisi yapin gc talihsizlerine 🙂

• ⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@onurito çekiliş sonuçları açıklandıktan sonra ds260 formu 2-3 gün sonra açılıyor. tahmini salı-çarşamba gibi.

Ne demek aynı dk açılmıyor 😅😅 oldu mu şimdi bu

• @Hayri-Sozen şans sayısı gibi bir şey işte. 😃 birşeylerin olmasını isteyip sonra 777 yada yedi yedi yedi falan diyosun sanırım 😃

• @MGE Ben de bilk defa duydum mesela neden 111 değil 777? İnsanın kendini motive etme şeklinin önünde Çin seddi olsan duramazsın 😃

• @Guenron yani bir tek o değil ki. 582 falanda var. biz çocukken bir tek 666 vardı 👿

• @MGE Bizde de 619 vardı. Booyaka, booyaka, 619 (Hey!)
    Booyaka, booyaka, Rey Mysterio

• Bu ileti silindi!

• Eksisozlukte söyle bir entry girilmis. Ne insanlar var degil mi 🙂

"2007 ve 2009 yılında iki kere çekilişi kazanmıştım.

2007'de rahattım ve o zamanki kız arkadaşım arıza çıkardığı için gitmemiştim 2009 yılında da amerika'da kriz olduğu için gitmemiştim.

o zamanlar başvuru sayısı çok azdı kolaylıkla çıkıyordu.
    ayrıca çekilişi kazanmakla da bitmiyor inanılmaz zorlu bir süreç daha var üstelik sıra da gelmeyebiliyor."

• @Guenron vay be booyaka bilen insan. göz yaşım pıt pıt 😃

• Çok merak ettigim bir sey var. Amerikan pasaportlu biri Kanada da istedigi kadar ikamet edebilir mi bi suresi var mi?

• Milyonda bir bile umudum yok ama heyecandan uyuyamıyorum nedendir bilmem....hepimiz hakkında hayırlısı

• @Hayri-Sozen Numuneliklerde bugün

• @uykucu Hocam imzanızı anlayamadım. 37 yıldır Amerikaya gitmeyi mi bekliyorsunuz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |