DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gariban evet duydum. ama bizzat yaşadığım veya yaşayan birinden duyduğum bir süreç olmadı. adminler de dillendirmişti bir ara diye hatırlıyorum.

• dun ruyamda gordum bana cikmisti. sonra buraya yaziyordum bana cikti diye. malum olacak gibi hissediyorum 🙂

• Arkadaşlar merhaba, internette herkes ds260'ı çok hızlı doldurmanın çok önemli olduğunu söylüyorlar, acaba diyelim ki çıktı, yazmak için hızlıca adresi nasıl temin edebiliriz?
    Selamlar herkese

• ⭐⭐⭐

Los Angeles ❤

FB_IMG_1683126324911.jpg

📸 @petehalvorsen

• Herkese selamlar, ilk yorum yapıyorum diyebilirim. Kalbinden isteyen gittiğinde mutlu olabilecek ve istediği hayatı yaşayabilecek kişilere çıkmasını temenni ediyorum. İnşallah 6 mayıs bende buraya banada çıktı diye yazabilirim. Herkese bol şans.

• ⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Los Angeles ❤

FB_IMG_1683126324911.jpg

📸 @petehalvorsen

Güzel memleketim ❤️ bekle beni geliyorum..

• @hadi-BE Hızlı ve Öfkeli 7'deki Los Angeles manzaralı sahneyi forumdaşlarla fotoğraflandırmak istiyorum

• ⭐⭐ Yasaklı

@elektra Yaşınız kaç şu an acaba?

• ⭐⭐⭐⭐

@Zelene Almanya problem olmuş İtalya dan 10 unda başvurum var bakalım 1 haftaya sonuçlanır herhalde

• @Atlantis00 TR yaşım 60, abd’ye gittiğim an 20, biyolojik 28 😂

• @dytmelek Burayı da çok duydum son dönemlerde detaylı bakacağım yerler arasında yanlış hatırlamıyor isem siz uzun bir yazı yazmıştınız başka bir başlıkta burası ile ilgili 🙂

• ⭐⭐

@hadi-BE Sevdik be albayım… LA

F5A93802-B8B1-47CD-A161-406033328971.jpeg

• @hdemircanusa Vize onayından sonra o dönme dolapta ilk biletler benden

• 2020 konusuna baktim 5 yildir katilip kazanamayan bir suru insanin mesajini gordum onlari simdi goremiyorum. Acaba pes mi ettiler?

• ⭐⭐

@Guenron Bak beni çok heyecanlandırıyorsun 😃😃😃 şunun şurasında kalmış 2 gün kalpten gideceğim en sonunda

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen Pes eden de var , Forumda aktiflik sağlamayıp başvuranda var , İmzasını güncellemeyen üyede var , bir abimizin 20 küsür başvurusu vardı , hala da deniyordu

• ⭐⭐⭐⭐

@Hayri-Sozen, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

2020 konusuna baktim 5 yildir katilip kazanamayan bir suru insanin mesajini gordum onlari simdi goremiyorum. Acaba pes mi ettiler?

Biri de benim mesela. Eş ile birlikte 30 başvuru girişi yapmışızdır. Sabırla bekliyoruz. Avını bekleyen timsah gibi, sessiz ve derinden... Florida Timsahı... En sessizi 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Hayri-Sozen Pes eden de var , Forumda aktiflik sağlamayıp başvuranda var , İmzasını güncellemeyen üyede var , bir abimizin 20 küsür başvurusu vardı , hala da deniyordu

İmzaya HNBS xx2x mi yazıcaz. Boş ver. Seçilirsek dosya no evrak isteme tarihi, görüşme tarihi neyim yazarız. Seçilmediğimizin çetelesini tutmanın kime ne faydası var.

• ⭐⭐

@ibrahimasar Konu sürüngenlerse hemen atlarım 😂 Timsah hiç sessiz değil ama sizin pusuya yatmış olmanız aklıma sessizlik abidesini getirdi Bkz;

497D4442-463C-4FAF-8D00-FB021A0AB8F6.jpeg

• eskiden kazanmak daha kolaymis. daha az basvuru varken... simdi daha zorlasti. ama ben cok umutluyum. sanki ilk basvurumda cikacak gibi hissediyorum. ruyamda da gordum. siz ne hissediyorsunuz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

171

42.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.7k

| | | |