Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@umutcetnkaya ha yok orda cümle eksik olmuş. Karavanda hiç tatil yaptınız mı demek istemişim, düşünmüşüm ,ama yazıya dökememişim. 🙂 kusura bakmayın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Yıldıray81 onu görmen için 2023 green kart aşamaları kısmında forumda ki kişileri görebilirsin. Ancak tüm dünya genelinde görmek istiyorsan ozaman kcc istatistiklerini yayınlamasını bekleyeceksin bu da hemen değil ocak - şubat gibi oluyor.

• ⭐⭐

Sizce seçimden sonra Dolar ne olur , Mülakat zamanından Havalimanına giriş yapana kadar bakalım masraflar nasıl olacak? Kurulu düzenimiz olmasa gelirdim yeğenim demeyi nasip et Allahım 😃

• Yasaklı

@Birgariphayat, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@udede Çalıştığınız işleri hangi siteden buldunuz acaba?

arkadaş yazmış zaten hepsini edevletten baktım, ama ben 5-6 kez adresimi değiştim edevlette sadece 2 adres gözüktü acaba e devlete göre mi doldurayım yoksa tahmini olarak yaşadığım adresleri mi gireyim emin olamadım.

• case number da yine tamamen loto gibi şansa dağıtılıyor değil mi arkadaşlar ? düşük veya yüksek olması tamamen şans yani?

• ⭐⭐

@mr-dad Evet bizim bir etkenimiz yok

• @hdemircanusa teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@udede e devlete göre doldur sonra eksiklik olursa sen tahmini doldurursun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hdemircanusa Kurulu düzenimiz olmasa gelirdim yeğenim cümlesini söylemek için önce adım adım gidelim

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

• ⭐⭐

@tubytube biz kötü olana değil iyi olana endeksliyiz her zaman kötüyü düşünmüyoruz bile 🙂

• Yasaklı

@ayvalik10
    bunu görmem iyi oldu ben kazananın dolduğu formda aile ile ilgili bilgilerin doldurulması yeter sanmıştım. Demek ailedeki herkes için ayrıca doldurmak gerekiyormuş. Peki her eklenen kişi için Amerika'daki greencardların gönderileceği adresi mi belirtecez.

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra bence biraz kötü yönde. Öncelik benim ilk farkettiğim noktaları söylemeye başlıyım daha önce 2019-2020 aralığında 1 sene orada bulundum tam pandemi başladığında türkiyeye dönmüştüm. Bir çok yer pandemiye karşı dayanamamış ve kapanmış veya el değiştirmiş bu pek kötü sayılabilecek bir şey değil yeni gelen biri için belki ama ben eskiden gittiğim bar ve restoran gibi yerleri tekrar ziyaret etmek istemiştim ama yapamadım maalesef. Evsiz sayısında biraz artış var gibi gördüm, suç oranındada artış olduğu söyleniyor burada yaşayan kişiler tarafından.

Pahalılık konusu bence aynı bir fark yok beni şaşırtan nokta şu oldu, sınırdan kaçak gelen Türk sayısı burada bile aşırı fazla. Daha önce 1 sene burada yaşarken toplam 10 türk belki görmüşümdür, ama bu sefer geldiğimde ilk 1 haftada 10dan fazla Türk gördüm. Bu kadar pahalı bir şehre kaçak halde gelmeyi niye tercih etmişler bilemiyorum

Kaçak göçmenler için hiç de uygun bir yer olmayan ve bir o kadar da pahalı bir şehir olan San Francisco'da dediğiniz kadar çok göçmenin olması ilginç. Farklı bir durum mu var acaba bizim bilmediğimiz?

Ama suç oranındaki ve evsiz sayısındaki artışa şaşırmadım açıkçası. Özellikle de dediğiniz gibi pandemi sonrası batan bir çok yeri göz önüne alınca, evsizlerin nereden ortaya çıktığı gayet açık.

Umarım hiçbir olumsuzluk ile karşılaşmazsınız SF'deki hayatınız boyunca 🙏🏻🍻

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@udede evet aynen aynı adresi her bir ds 260 formunda yazacaksın

• Evet son 3 Gün eyaletler seçildimi, yoksa hep beraber Teksas'a mı gidiyoruz forumun çoğunluğu orada diye 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asariel texas - florida kapışma devam ediyor

• ⭐⭐

@ayvalik10 😂😂😂😂😂 eksik yok muhteşem

• @ayvalik10 Teksas forumda 3-0 önde başlıyor 😃 Ben bir tek deliyim sout caroline düşünüyorum ama son düzlükte turizm geçmişim ve Antalya'ya benzer bir iş konsepti olduğu için Florida saflarına geçebilirim 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asariel beleşe geçme transfer ücreti istersin

• Bonservisim elimde wonderkids'im tekliflere açığım 😃

• Bugunku totem de benden gelsin 🙂
    Untitled.png

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

33

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |