DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Zelene senin imzanda evrene olumlama var değil mi? Işe yarayacak mı 😱 bir bayan vardı instagramda bir bakayım bulursam gonderirim homeopati gibi birşey diyordu gitti dallasta yaşıyor şimdi demek onda işe yarıdı

• Bu ileti silindi!

• @gariban Video da okul bilgileri kısmını girerken sadece lise ve üniversiteleri yazmamız söylenmiş,benim başladığım daha sonra kaydını sildirdigim üniversite ve halihazırda kayıt olduğum üniversiteler var bunları da mı yazmam gerekicek?

• ⭐⭐⭐

@Birgariphayat Mezun olduklarinizi ve formu doldurdugunuz sirada ogrenci olduklarinizi yaziyorsunuz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Birgariphayat en son hangi okul mezun isen onu yazarsın ayrıntıya gerek yok kayıt yaptırdığın üniversite yazarsın

• bakıyorumda sonuçlar belli olmadan eyaletler şehirler belirlenmiş.arkadaşlar hayal güzel ama çok kaptırmamak lazım.bende dört gözle 6 mayısı bekliyorum.size diyorum ama bu seferde çıkmazsa ne yaparım bilmiyorum.ne olursa olsun yılmadan başvurmaya devam

• ⭐⭐

@sadikcagan Bu kişisel bir durum , Ben Sadece greencard için değil tüm hayatım boyunca önden plan yapmayı takıntı haline getiren birisiyim o nedenle benim yaşayacağım eyaleti bırakın , Olduda çıkarsa kalacağım evin 2 cadde yukarısında ne tür yerler var biliyorum şuanda 🙂 ama mutlaka kendini çok kaptırmamalı , bedeli ağır oluyor

• Yasaklı

6 mayıs ta dinleyin dinleyin ağlayın.
    Benden size hediye 😂😂😂

• @hdemircanusa haklısınız bende çok kaptırdım kendimi frenlemeye çalışıyorum ama ne kadar başarılı olabiliyorum bilmiyorum.bende araştırıyorum nerde kalınır nerde yaşanır vs.inş bu sene çıkarda rahatlarız.çıkasa dil ve finansal konuda biraz zorlanacağız ama herşeye rağmen gitmek istiyorum

• ⭐⭐

@sadikcagan Ben geçen sene çok kaptırdım kendimi , yapacağım iş v.s herşey belliydi , Ev ve araba hazır vardı zaten o nedenle ben çok fena bi rüyaya kapıldım gün geçtikçe çok daha derinleşti , sonuçların açıklanmasına 1 hafta kala kendi kendime dedimki '' olum sen napıyosun ya , nasıl kaptırdın bu kadar'' diye tehlikenin farkına varmıştım ama iş işten geçmişti o gün geldi ve kahrolası kelimeyi okuyunca dünyam başıma yıkıldı , Benim Amerika rüyam bir anda kabusa döndü 3 ay kendime gelemedim , bu forumda o kadar dostluk kazandım en büyük artı o kaldı bana , yoksa iğrenç bi süreç geçirdim , şimdi gerçekten her şeye hazırım.

• ⭐⭐

@hdemircanusa sence neye hazırsın gideceğin yerde evin hazır mı işin var mı herşey tam eksik olan greencard gibi 😀 yanlışsam söyleyin bu greencard size hayatınızı hazır sunmuyor, yeniden bir hayat kurmak için fırsat tanıyor gidip orada fırsat kovalayıp sıfırdan bir hayat kurma hayali olmalı herşey tamam olsa yeriniz orası ise zaten greencard almanın başka çeşitleri var neden çekilişe umut bağlayalım bilmiyorum sizin kafanızdaki fikri ama varsa yeteneğiniz başka vize türleri deneyin eğitim iş turist isteyen kendine bir fırsat yaratıyor bulunur sizin içinde bir yol ama bunun çekiliş olması enteresan. Lütfen 6 mayısta açıklandığında haksız çıkarın beni ve greencard kazanın 🙏

• @hdemircanusa olursa süper olur olmazsada sağlık olsun ne yapalım.hayat devam ediyor.ama en büyük hayalimde abd de yaşamak.bunun için ne yapıyorsun dersen sadece green card başvurusu yapıyorum.başka türlü masrafların altından kalkamam çünkü.en mantıklı ve az maliyetli kısmı lottary yi kazanmak

• ⭐⭐

@sadikcagan kesinlikle öyle , bu şekilde devam 🙏

• ⭐⭐

@mukavemet izmirden gidenlerden büyük çoğunluk illa bir sosyal medya işine bulaşıyor o yüzden bizim gibi sosyal medya takibi yapanlar hep izmirlilere çıkmış gibi bir izlenime kapılıyoruz 🤦♀

• ⭐⭐

@rmznglr21 Rica ederim , ne zaman isterseniz çekinmeden sorun lütfen

• ⭐⭐

@uzaysan Hocam selamlar , şaka maka 360 gün bitmek üzere 😁 hnbs şokunu atlatamadan kafam dağılsın diye burada yazışıyordum , bu yazdığınızı görünce harbiden nasıl 1 ıl geçecek dedim , bakıyorum ki vakit gelmiş , umarım o sene bu sene olur

• @mukavemet rastgele olduğunu sanmıyorum
    Bir algoritma var bence

• ..::: Şafak 0️⃣7️⃣ :::... Antalya
    Trump Gelmeden Gitmek Lazım
    Ortalık Karışacak ✅

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

6 mayıs ta dinleyin dinleyin ağlayın.
    Benden size hediye 😂😂😂

Ben bu şarkıyı dinleyeceğim 😃

• ⭐⭐

@ytrbilgisayar Biden da sağ gösterip sol vuruyor bence değişen birşey yok iki ucu da 😀😀😀 bence kazanamayan biraz üzülür geçer ama kazanan gidip gidememe stresinden kafayı yiyecek gibi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.4k

| | | |