DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @GYATist tabiiki, öğlen olmadan yazmış olurum ben foruma 😄 buradan çok şey öğrendim, umarım faydası olur ben de olumlu bir dönüş yapmış olurum

• Evet öyle de, youtube ta çok kirli bilgi var. Ds260 ta anne baba bilgilerini veriyoruz ama görüşmeye giderken yanımızda gelmesine gerek yok değil mi? Çünkü izlediğim videolarda çoğu kişi belgelerde bahsettiğiniz herkesi görüşmeye götürmeniz gerekiyor gibisinden sıkmış biraz, ondan sordum

• 😃 hayır yok tabi. kim vize istiyor ise sadece o görüşmeye gider.

• @GYATist dostum bunun ile ilgili bir bilgi toplayabildin mi? Benim de şirketim var, nasıl yapabiliriz bunu, ne tür şartlar var paylaşırsan sevinirim. E1-E2 değil mi düşündüğün?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cuneytyigitt kazanan kim ise o kişi bekar ise sadece kendisi evli ise kendisi - eşi varsa çocukları eğer bu kişi boşandı ve çocukları varsa ozaman kendisi - eşinden muafiyet kağıdı alarak çocuklarını götürebilir. DS260 sadece kim gidecekse o kişiler için dolduruluyor. Bu arada bu forumda herşey var videoların kralı bile başka yerlerde arama sana bir link atıyorum orada tüm ds260 bilgileri mevcuttur

https://drive.google.com/file/d/1GSiI4BkD_TMKDD9mKXor_pkIdqFt-yrG/view?usp=sharing

• @Özgür-Can Hocam 2 yıl sözleşme hangi meslek dallarında geçerli. Ben baktım askerlik reserve olunca minimum 2 yıl sözleşme şart diyor fakat sözleşme imzalanırken 5-6 yıllık imzalanıyormuş. 2 yıllık imzalanan bildiğiniz meslek dalı varsa söyler misiniz?

• @karaçay, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@GYATist dostum bunun ile ilgili bir bilgi toplayabildin mi? Benim de şirketim var, nasıl yapabiliriz bunu, ne tür şartlar var paylaşırsan sevinirim. E1-E2 değil mi düşündüğün?

Evet E1 başvurusu için araştırma yapıyorum. Bulduğum bilgileri tasnif aşamasındayım. Sizinle de paylaşırım biraz ilerleme kaydedeyim. Ben buradaki fimamı kapatmayı düşünmüyorum. Oradan da müşteri bulabilme derdindeyim.Tabii bunu yaparken orada bir kaç USA vatandaşına da iş imkanı sağlayacağım. Yani burası merkez orası ofis olacak. Yatırımcı vizeleri genelde sadece orada iş yeri açmaya yönelik. Arkadaşım var USA da neredeyse 30 yıldır orada. Araştırma yapıyor. İzlediğim yolları ilerledikçe paylaşırım.

• ⭐⭐

@debbieLA77
    1963 kişi asıl talihli (ailelerle birlikte 3383 kişi).
    207 kişi vize aldı.
    Yılın yarısı bitti. Nisan ayına mülakat verilmedi
    Mayıs'a da çoktan verilmiş olması lazımdı o da yok.

• @Serap-2 2000 kazanandan 207 kişiye vize vermekte ne bilim zaten %1 in altında kazanma şansınla kazanıyorsun, birde mülakatta %10 içine girmen gerekiyor iyice saçmalamışlar

• ⭐⭐

@GYATist benide etiketler misiniz ulaştığınız bilgilere. Forumda yatırım vizesi ile ilgili bilgiler var.İnternette de buluyorsunuz ama direkt piyasanın içinden ticaretin içinden gelen bilgiler daha yararlı olabilir.

• @selamibasaran, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@GYATist benide etiketler misiniz ulaştığınız bilgilere. Forumda yatırım vizesi ile ilgili bilgiler var.İnternette de buluyorsunuz ama direkt piyasanın içinden ticaretin içinden gelen bilgiler daha yararlı olabilir.

Tabii ki biraz yol katedeyim size de yazarım.

• @teddydaniels Pandemi Deprem Maksiko Ukrayna Bu Sene Malesef Hayal kırıklığı
    İnterView 30-Eylüle kadar Kazananlar İçin Hayırlı ve Mübarek ola…. 😒😞😣😟😫🥺😢

• @gariban Fotoyu Tarayıp Shoplamak Derken Bende Vesikalık Okul Fotoğrafımı Yazıcıda Taratıp Sonda Photshop İle Arka Planı Biyometrik Gibi Yapıp Öyle Yükledim Fotoğrafı Sisteme Suratım Vb.. Belli Oluyor Gayet Net Bu Etki Eder Mi? Eleyebilir Mi Beni? Ve Fotoğraftan Dolayi Red Yersem Bunu Nasıl Anlarım Sistem Bunu Anlatiyor Mu? Nasi Fark Ediyoruz Hocam?

• ⭐⭐

@Ekto-Oktan malesef anlamanın imkanı yok sana elensen de seçilmezsen de aynı has not been selected deniyor

• @gariban Desenize Döndü Patates Hikayesine 🙃 Hakkimizda Hayirlisi Ben Yinede Bu Sene Cikmazsa Seneye Gercek Bir Biyometrik Fotograf Kullanayim Garantiye Almak İyidir 😅

• @GYATist teşekkür ederim, ben de daha dün abddeki bir avukat ile yazışmaya başladım. Ben de ondan bilgi topluyorum. Ben de paylaşacağım tabi ki sizinle.

• @Serap-2 İyice rezalet bir hal almış bu durum. Uzun zamandan beri takip etmiyorum ama çıksa bile mülakat gelmeyecek numaran 10 bin altında değilse artık herhalde.

• ⭐⭐⭐⭐

@Batu Ankara yenimahalledeki ptt den direk alabiliyorsun henüz basılmadıysa.

• ⭐⭐

@Serap-2 ne yapabiliriz ne yapılabilir bu konuda schengenlerde de sorun oluyormuş haziran temmuz ağustos hiç bastırıpta açık kapatacaklarmış gibi gelmiyor bana 😞

• ⭐⭐

@this-time89 yani seneye de böyle olacak kesin seneye hiç mülakat vermeyede bilirler bari amerika açıklamasın o zaman kazandınız diye falan insanların hayallerini yıkıyorlar böyle seneye daha kötü olabilir bir de hükümet sürekli büyükelçi ile dalaşıyor buaralar gerginlikte var sanırım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

134

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |