DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Ping-PONG miss or misses

• @Ping-PONG Sıradan, dünyayı tanımayan bir Amerikalı için Türk ya da diğer ortadoğulu halklar aynı şey bundan emin olabilirsiniz.

• Ben 1 defa amerikaya gittim 3.5 sene kaldim. Sonra tekrar vizeye girdim 3 defa.3 undede red yedim. Hatta sonuncuda memur dedi biraz ara ver surekli basvuruyon.3-4 sene gecti aradan ....green card cikarsa giderim yoksa ugrasmam

• @GYATist geri döneceğinize dair kanıtlar belgeler İkna edici hikayeler vs vs. Onlara spesifik şeyler sunmalısınız. Mesela maç izlemeye gideceğim yerine fuara gideceğim gibi gerekçeler üzerinde çalışın.

• Son 29 gün 🙂 Nasıl arkadaşlar heyecan var mı?

• @diablo_ercan Tam üstüne bastın :))) 28 Aralıkta başvurduğum pasaportum hala gelmedi. Ne arayıp aciliyet bildirmediğim kaldı , Ne şikayetvar.com'a yazmadığım ne de Cimer'e şikayet oluşturmadığım kaldı :)) Herşeyi yaptım fakat hala gelen giden yok. En büyük tedirginliğim O büyülü selected yazısını görürsek ve benim pasaportum hala gelmemişse nasıl bir psikolojiye girerim onu düşünüyorum. Sonradan ekletebileceğimi biliyorum ama ben her konunun en kötü senaryosunu düşünme huyuna sahibim. Umarım tedirgin olduğum kadar olmaz.

• ⭐⭐⭐

Şimdiden gözümde 2024 green card Loto aşamaları- sayılarla dv2024 sayfasında olduğumu hayal edip manifestliyorum. Önüme çıkan işaretler boşa değil bu yıl bende alıcam 🙃

• ⭐⭐

@Batu twitter da @NVIDestek tagla yaz bende çalıştı bu yol

• @gariban Onuda Tam 4 kez yaptım. Bugün Şefik Aygöl'ü de ekledim tekrar yazdım. Bana bir garezleri olduğunu düşünmeye başladım artık .

• ⭐⭐

@Batu Ankaradaysan kapılarına git iste öyle yapıp alan olduğunu duydum

• @Batu Twitter üzerinden yanlış hatırlamıyorsam @nvi etiketleyerek pasaporta acil ihtiyacınızın olduğunu yurtdışı seyahatine çıkacağınızı vs yazan bir tweet atın size dm üzerinden geri dönüş yapıyorlar ve bilgilerinizi istiyorlar sonrasında işlemleri hızlandırıyorlar

• @this-time89 trump destekcilerinin profili neymis merak ettim?

• @this-time89 hocam turkiyeyi ortadoguyu gecin, Ben amerikalilarin latin Amerika ulkeleri icin these Mexican countries dedigini duydum 🤣
    Adamlarin arjantinden,brezilyadan,kolombiyadan falan haberleri bile yok. Ne trsi,ortadogusu.

• @hasnotben, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@GYATist geri döneceğinize dair kanıtlar belgeler İkna edici hikayeler vs vs. Onlara spesifik şeyler sunmalısınız. Mesela maç izlemeye gideceğim yerine fuara gideceğim gibi gerekçeler üzerinde çalışın.

Benim zaten Amerikaya göç etme gibi bir derdim yok sadece 3-4 yıl orada çalışmaya ihtiyacım var. Burada yerleşik düzenim iş yerim vb. var. İstediğim oğlumun spor geleceği için bir kaç yıl. O kadar göçmen olmak temelli orada yaşamak istemiyorum ben. Neden GC ye başvurdun o zaman derseniz diğer vize türlerine göre daha az masraflı. Zaten çıkma ihtimali çok çok düşük.

• @charon Aşırı milliyetçi ve kapanmacı oldukları için hiçbir şekilde yabancı istemiyorlar. Hele hele bizim gibi Türkiye'den gelen bir insanı hiç istemezler ki istemiyorlarda yani bu bizim gibi göçmenlik düşünen biri için kötü bir şey.

• @GYATist Hocam 2 yıl sözleşme ile yarı zamanlı askerlik yapabilirsiniz, ayda 2 gün 2 yıl sözleşme ile kaydolursanız ilk 1 yıl içinde vatandaşlık alabiliyorsunuz, benim hedefim bu size de öneririm 3-4 yıldan daha kısa sürer.

• @Özgür-Can, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@GYATist Hocam 2 yıl sözleşme ile yarı zamanlı askerlik yapabilirsiniz, ayda 2 gün 2 yıl sözleşme ile kaydolursanız ilk 1 yıl içinde vatandaşlık alabiliyorsunuz, benim hedefim bu size de öneririm 3-4 yıldan daha kısa sürer.

Ben askerlik yaşını çoktan geçtim yaşlandım :))). Şöyle yapmayı düşünyorum. Gc çıkmazsa Türkiyede bir firmam var. Onun bir ofisini Abd de açmak istiyorum. Yani yatırımcı vizesine başvuru yapacağım. Zaten uluslararası bir sektördeyim. O nedenle sorun olmayacağını düşünüyorum.

• @Özgür-Can yaş şartı vardır

• @hasnotben evet son zamanlardaki red deneyimlerinden sonra biz de tırsıyoruz ama mevcut elimizdekilerle gideceğiz bakalım 😊 eşim ben ve 9 aylık bebeğimizle aile olarak gireceğiz mülakata

• @Bberturk, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hasnotben evet son zamanlardaki red deneyimlerinden sonra biz de tırsıyoruz ama mevcut elimizdekilerle gideceğiz bakalım 😊 eşim ben ve 9 aylık bebeğimizle aile olarak gireceğiz mülakata

Hakkınızda hayırlısı olsun. Deneyimlerinizi paylaşırsanız seviniriz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.9k

| | | |