DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Bahram-Babamuradov Merhaba, lütfen şu başlığa yazın; 2025 Green Card Loto'su Aşamaları

• Herkese selamlar
    Yesil kart kazanani olarak ben de aranizdayim arkadaslar 🙂
    Mayis ayina girmisiz is yogunlugundan ara ara aklima giriyordu ne zamandi diye ayin 12 si olmus unutmusum resmen sonuclari simdi gordum
    Gondermem gereken formu doldurup gonderecegim.

• Yasaklı

@lumos Teşekkür ederim

• @salih-atilla, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@igzumi aynı yazdığın gibi

Daha 4700ler, 4800ler mülakata girmeden 4900lerin bazıları nasıl Ankara'da girmiş ve kabul almış oluyor, orayı anlayamadım?

• @igzumi 2 ay önce mülakat dağıtılırken 4700 case birkaçını atladılar sonraki ay 4900 kadar verdiler 21 case no bu senede böyle bir uygulama var sebebi bilinmiyor

• @igzumi bazen atlamalar olabiliyor ne yazık ki..

• Arkadaşlar Merhaba 23 mayısta Viyana'da mülakatım var İtalya üzerinden Viyana ya geçeceğim. Daha önce bu şekilde schengen ülkeleri arasında uçak ile seyahat etmiş birisi var mı öğrendiğim bilgilere göre Türkiye de ki iç hatlar gibi pasaport kontrolü olmadan çıkış yapıyormuşuz fakat deneyimlemiş birisi paylaşabilirse schengenim tek giriş riske atmak istemiyorum. Austirian airline nasıl bir firma 6 aylık bebek ile seyahat ediyoruz sıkıntı yaşamamak adına şimdiden teşekkür ediyorum

• bugün başlayacak ve cuma gününe kadar sürecek mülakat maili sürecinde herkese bol şanslar

• umarım bereketli bir hafta olurda psikolojik sıkıntılardan kurtuluruz.

• Hadi bu hafta gelsin artık ve amin diyelim 😀 bari dualarımız ve niyetlerimiz kabul olması dileğiyle

• @Yaşar-Baykal Bahsi geçen rotanızda (İtalya - Avusturya) herhangi bir pasaport kontrolüne girmeyeceksiniz, sadece uçak biniş kartınız ve kimlik olarak pasaportunuzun ibraz edilmesi istenecek. Türkiye'den İtalya'ya varıştan sonra, İtalya varış ve Viyana uçuşunuzun kalkacağı havalimanı/terminale dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Austrian Havayolları Avusturya'nın bayrak taşıyıcısı havayolu, o ülkenin THY'si 😉

• @salih-atilla bugün mü başlayacak mülakat mailleri

• Var mı hareketlilik gençler

• @melikemim

Beklemedeyiz.

• @yusufalak bende bekliyorum ankaranın taşına bak bitsin artık

• Bu ileti silindi!

• @melanur benim bildiğim forumun yok 2024 talihlileri içinde yoktu

• @ahmet77 mayıs ayı cutof açıklandıktan sonra her gün gelebilir geçen cuma beklenti vardı gelmedi ama pazartesiden cumaya kadar her gün gelebilir cumadan sonra endişe sıkıntı depresyon başlıyor

• Hala beklemedeyiz. Telefonu düşük pil moduna alamıyorum sırf mailler eş zamanlı düşsün diye 🙂 her gelen mailde ufak çaplı bir kriz geçirmece cabası, Rabbim herkesin gönlüne göre versin 🙏

• @yusufalak @misha90 erik dalı yarına kaldı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

42.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.7k

| | | |