Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika bütün bu bilgilere ek çok pahalı green kart kazananı için ilk etapta tercih sebebi pek olamaz gibi ama yine de seviyoruz kendisini
    🙂

Katılıyorum ilk etap için doğru bir tercih değil ama ayrı bir bağ var kendisiyle aramızda kopamıyoruz :))

• @BuroSulu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika Elinize sağlık 👏

Çok teşekkür ederim :))

• @clourpoint, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika Emeğinize sağlık.güzel olmuş

Çok teşekkür ederim 🙏🏻

• @Ranje, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika Elinize , emeğinize sağlık.

Çok teşekkür ederim ☺

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra bu güzellikleri koruyor olabilmeleri çok güzel bir olay bence

Adamlarda ağaç kesme ve beton kültürü bizdeki kadar gelişmemiş, ondandır 😃

• @Selly, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Hello New York! 🗽 🇺🇸

çok güzel olmuş ellerine sağlık 👏🏻 👏🏻 👏🏻 👏🏻

Çok teşekkür ederim 😊 🙏🏻

• @abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra bu güzellikleri koruyor olabilmeleri çok güzel bir olay bence

Adamlarda ağaç kesme ve beton kültürü bizdeki kadar gelişmemiş, ondandır 😃

Bizde olsa koftiden yangın çıkartıp sonra yerlerine yüksek yüksek binalar dikerlerdi 😂

• ⭐⭐

@berolika ya olmaz mı tabiki vardır... ben amerikanın hemen hemen bütün eyaletlerini seviyorum galiba... bi tek chicagoya gittiğim zamanlarda çok üşümüştüm burnum kanamıştı falan soğuktan o yüzden oraya karşı bir tedirginliğim var ama yine de taşı toprağı altın bana göre türkiye istanbul değil artık oralar valla ben pek buralarda yapabilecek biri değilim aslında sıkışıp kaldım burada 🙂

• ⭐⭐

@Selly savannah da mı? olmuş?

• ⭐⭐

günaydınlar herkese bu arada güzel bir gün olsun bu gece sahura kalkılacak oruç tutacak olan herkese hayırlı bir ramazan diliyorum... allah şimdiden tutulan oruçları edilen tüm duaları kabul etsin 🙂 🙏

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika ya olmaz mı tabiki vardır... ben amerikanın hemen hemen bütün eyaletlerini seviyorum galiba... bi tek chicagoya gittiğim zamanlarda çok üşümüştüm burnum kanamıştı falan soğuktan o yüzden oraya karşı bir tedirginliğim var ama yine de taşı toprağı altın bana göre türkiye istanbul değil artık oralar valla ben pek buralarda yapabilecek biri değilim aslında sıkışıp kaldım burada 🙂

Aynen öyle ben de buralarda artık yapamıyorum boğuyor burası beni kültürel olarak da buranın insanı değilmişim onu anladım yanlış yerde dünyaya gelmişim ben :))

• Arkadaşlar Colorado Ve Arizona Hakkında Bilgisi Olan Varmı Eyalet Olarak Yaşam Şartları Kiralar Fiyatlar Ortam Gibisinden Ek Olarak Bu İki Eyalet Food Delivery Ve Driving Kısacası Doordash Ve Uber İçin Ne Kadar Elverişli Bilgisi Olan Arkadaşlar Bir Aydınlatabilirmi Bu 2 Eyalet Hakkında.

• Herkese günaydınlar. Kaldı 45 gün.

• Günaydın herkese, nasılsınız bugün? Çok az kaldı ve heyecan artıyor. Umalım ki içimizden çoğunluğun heyecanı artarak devam etsin o gün geldiğinde 🙂

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ah o sıkışıp kalma durumu, ah o için alev alevken hiç bir şey yapamayışlar 😞

• ⭐⭐

arkadaşlar bir şekerciler vardı bir ara dolandırıcı çıktı onlar sonrasında ama kurulmuş işe seni ortak ediyor ve çalışma vizesiyle orada bulunup bir yandan da green karta başvurabilinir diye düşündüm... o şekerciler alış veriş merkezlerinde bildiğimiz çoook şeker falan gibi yerlerdi ayda 7000 dolar falan kazanmanı garanti ediyor şahıs başına ama adamlarda senin işine ortak çünkü senin bütün bürokratik işlemlerini vs onlar yapıyorlar ve sana hazır kazanç sağlayabileceğin bir iş sunuyorlar ilk etapta sonrasında sanırım burayı iki sene ayakta tutup o işletmeden ötürü green kart alabiliyorsun ve o zaman artık herkes kendi yoluna da gidebilir yada devam da edebilir... çünkü bu işletme varken başka yerde çalışamıyorsun giren kartını almadan ya buradan para kazanıcan ya kazanıcan yani başka seçeneyin yok bunlar bu pandemı öncesi 2019 larda falan 1 milyon tl kişi başı para isteyip herşeyi haleediyorlardı... aslında 1 milyonum olsa bende iş kurarım kendim başvururum falan diyorsunuz ama kurulu düzen başka bişey emin olun... neyse böyle firmalar yada bu işi sağlayan yatırımcı vizelerinden devren kiralıklardan falan haberi olan araştıran var mı aranızda nasıl ilerleyebiliriz... sakın bana şu link bu link falan demeyin yönlendirilen yerlerde bi cacık çıkmıyor bana araştırmış kendide bu konuda kafayı kırmış yada başlarmış birileri gerek

• ⭐⭐

@Lossantosdy ne izliyordun 🙂

Stranger thıngs, son sezondayım 🙂

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

arkadaşlar bir şekerciler vardı bir ara dolandırıcı çıktı onlar sonrasında ama kurulmuş işe seni ortak ediyor ve çalışma vizesiyle orada bulunup bir yandan da green karta başvurabilinir diye düşündüm... o şekerciler alış veriş merkezlerinde bildiğimiz çoook şeker falan gibi yerlerdi ayda 7000 dolar falan kazanmanı garanti ediyor şahıs başına ama adamlarda senin işine ortak çünkü senin bütün bürokratik işlemlerini vs onlar yapıyorlar ve sana hazır kazanç sağlayabileceğin bir iş sunuyorlar ilk etapta sonrasında sanırım burayı iki sene ayakta tutup o işletmeden ötürü green kart alabiliyorsun ve o zaman artık herkes kendi yoluna da gidebilir yada devam da edebilir... çünkü bu işletme varken başka yerde çalışamıyorsun giren kartını almadan ya buradan para kazanıcan ya kazanıcan yani başka seçeneyin yok bunlar bu pandemı öncesi 2019 larda falan 1 milyon tl kişi başı para isteyip herşeyi haleediyorlardı... aslında 1 milyonum olsa bende iş kurarım kendim başvururum falan diyorsunuz ama kurulu düzen başka bişey emin olun... neyse böyle firmalar yada bu işi sağlayan yatırımcı vizelerinden devren kiralıklardan falan haberi olan araştıran var mı aranızda nasıl ilerleyebiliriz... sakın bana şu link bu link falan demeyin yönlendirilen yerlerde bi cacık çıkmıyor bana araştırmış kendide bu konuda kafayı kırmış yada başlarmış birileri gerek

O sekilde is kurarsaniz E2 vize turunu alirsiniz. Bu vize turuyle greencard almak imkansizdir.

• Sunum yapan herkesin eline emeğine sağlık paylaşımlarınızı 90238479238789423 gözle ve heyecanla okuyorum 🙂 şurada gitmemize ne kadar kaldı ha gayret arkadaşlar dişimizi sıkalım gidiyoruz ! 🤟

• ⭐⭐

@uzaysan ben sanırım E-5 den bahsediyorum 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

47

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |