DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK bana net bi çizgi çekmişti GC çıkana kadar bana bahsetme, şuan oturduk dün Özgenin amerikası kanalında Uber videolarına falan baktık, eğitim videolarını izliyor şuan ben açarsam

Ben geçen günlerde Deniz Meltem kanalında bir alışveriş videosu açtım , çanta sweatshirt ayakkabı falan bakıyorlardı fiyatları görünce ağlayasım geliyor dedi mesela 650 $ olan bir çanta vardı Türkiye fiyatına baktık 12 bin lira falan kafayı yedi birim olarak bakınca 😂

• ⭐⭐

@ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK bana net bi çizgi çekmişti GC çıkana kadar bana bahsetme, şuan oturduk dün Özgenin amerikası kanalında Uber videolarına falan baktık, eğitim videolarını izliyor şuan ben açarsam

Ben geçen günlerde Deniz Meltem kanalında bir alışveriş videosu açtım , çanta sweatshirt ayakkabı falan bakıyorlardı fiyatları görünce ağlayasım geliyor dedi mesela 650 $ olan bir çanta vardı Türkiye fiyatına baktık 12 bin lira falan kafayı yedi birim olarak bakınca 😂

tmm işte en can alıcı noktasını bulmuşsun Alışveriş 😃 yok diyemez artık 😃 ordan devam et sana şunu alıcam bunu alıcam de 😃

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE @Simge-Kutlu @Selly Umman Ürdün e indim ilk hastayı görmeye gittim ilk akşam sonra yemeğe çıktım hayatımdaki en iyi kremalı mantar çorbasını içtim burada eğer de bir şekil yolum düşerse ki düşer Petra yı gezecem çünkü kesinlikle tekrar geleceğim bu cafeye adı Bumbleebe ertesi sabah yola çıktık işin en sevdiğim yanı hastayla uçarken business class uçuyorsun 😃 hastamda alkolik çıktı 😃 Bailey's içtik martinilisini içtik ben bi konyak denedim viskiden farkı yok niye adlarını değiştirmişler ki 😃 Chicago da bi hamburger yedim hala iyi miydi kötümüydü çözemedim 😃 Richmond a gittik sonra uçakla daha sonra limo karşıladı bizi evine gittik hastanın yaşadığı şehire gece 3 te işim bitti otele döndüm 4 e doğru yattım 6.5 ta yangın alarmı öttü dedim hay şansıma yani yangın çıktı aşağı indim 5. kattan yangın merdiveninden bi baktım millet çekişiyor yine mi diye meğer bozukmuş döndüm geri yattım 9.5 ta tekrar öttü dedim tamam uyumuyorum 😃 çıktım etrafı gezdim az sonra yemeğe gittim bi kaburga yapmışlar varya bbq soslu yok böyle bişi 😃 erkene almış sigorta şirketi biletlerimi ondan hemen aynı gün geri döndüm işte 😃 kıyak olarak business almışlar dönüş biletini de 😃

süper 😃 😃 Umman Ürdün yazdığını görünce direk aklıma Transformers geldi zaten 🤗 🤗 ailecek favorimizdir. Kızım da Bumbleebe aşığı zaten 😁 😁 😁

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK Eşin soğuk istemiyor yazdığın yerler çok soğuk yine sen bilirsin tabiki 🙂

Boston denemenin sebebi eski patronumun eşinin orda kuzeni varmış adres konusunda yardımcı olabiliriz gibi bişey demişti bir de arabaları halen orada ve arkadaşları leasing yapıyormuş başkalarına belki ben kiralarım direkt Uber dordash gibi şeyler yapmaya başlarım diye düşündüm, New Jersey ise Türkler çok olduğu için istemiştim oryantasyon kolay olsun diye 😅

• @Lossantosdy eşim avukat ve orada ilk etapta yapması zor olduğu için o kadar eğitim aldım boşa gitmesin kafasında ve ben de hep diyorum ki alamancı dayılar gibisin yeğanim burda kurulu düzenimiz olmasa gideriz diyorsun resmen 😂

• @Lossantosdy dedim bak fiyatları gör bir de Türkiye fiyatlarına bak kararını ver dedim , hatta istersen küçük bir valizle gelirsin dolabını ordan daha ucuza kaliteli doldurursun dedim bakalım bu konu üzerinden ilerleyeceğim bir süre 😂

• @dytmelek merhaba, bu konuda farklı zamanlarda 3 kez bankayla görüştüm bu konuda her seferinde 12 bin dediler, sizin yazdığınız 24 bin 2 kişi için mi? (2 ayrı hesap olarak) değilse nasıl olabilir? yolu nedir?

• @ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ecem ve Ömür kanalının videolarına da bakın çok tatlı bir çift sizin gibi iki kişilik bir aile. belki empati kurması daha kolay olabilir.

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 hadi inşallah 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Selly çift muhabbetini yasaklıyorum burada 😃 ben napacam 😃

• ⭐⭐⭐

@ErdalK bizde cocuk olduğundan eğitim videolarından girdim 😃

• @Selly teşekkürler onlara da bakacağım hatta yanlış hatırlamıyorsam vatandaşlık ömür bey in vatandaşlık aldığı bir videolarını izlemiştim

• @tolgasatir güzellik bir yöntem inşallah ikna olurlar 😂

• @ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Selly, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ya arkadaşlar eşimle konuşuyoruz da GC çıkması durumunda eşim diyo ki, işleri yoluna sokana kadar, düzen kurana kadar çocuklar zorluk cekmesinler. Ben nerde olsa yatar başımın çaresine bakarım, siz giriş çıkış yaptıktan sonra Türkiye'ye dönün ben her şeyi halledince ev, araba, ehliyet vs o zaman gelin diyo. Çocukları düşünunce bi yandan haklı buluyorum çocuklar zorluk çeksinler istemiyorum ama öbür yandan da eşimi yalnız bırakmak istemiyorum asla içime sinmiyo. Ve tabiki artık gitmisken geri dönmek istemiyorum. E tabi ki bı de masraf boyutu var. Türkiye'ye donus, buradaki yaşam giderleri tekrar Amerika'ya gidiş... Çook karışığım bu konuda.

Erkeklerin standart kendince fikirleri. Benimki de o kadar sürece dahil etmeye çalştım ilgilenmedi hala da ilgilenmiyor. Geçenlerde sadece olurda gidersek siz geri dönersiniz ben herşeyi yoluna koyana kadar dedi. Bende oldu tabi dedim sadece 😁 😁 Türkiye içinde bir yer değil ki hafta sonları gidip birbirimizi görüp geri dönelim bende bu olaya sıcak bakmıyorum her açıdan hemde. Bir de dediğin gibi git gel uçak biletleri de Dünyanın parası. O orada yeme içme ısınma ve barınma için ayrı para ödeyecek bizler burada ayrı ödeme yapacağız. Ve süreci beraber gögüslemek varken neden ayrı ayrı Eşlerimiz kendince düzeni oturttuklarında gerçekten oturmuş bir düzen olmayacak siz veya biz sonradan gittiğimizde biz sıfırdan başlayacağız alışmaya çalışacağız çocuklar büyüdükçe daha zorlanacak ne kadar küçük giderlerse o kadar avantaj bence. vs vs ben katılmıyorum onların bu bakış açısına.

Evet ben de aynen senin gibi düşünüyorum. Sadece çocuklarımız çok küçük biri 4 yaşında biri 21 aylık ve onları bir süre için de olsa bilinmezlige, düzensizliğe sürüklemek çok korkutuyo beni. Once fiziki sağlıkları sonra da psikolojileri açısından doğru olan hangisi karar veremiyorum ama dediğin gibi ben de sıcak bakmiyorum.

onlar daha kolay alışıyor herşeye. bir de dil konusunda yaşları gereği öğrenmeleri son derece kolay. ayrıca düzen ne zaman oturacak belli değil iki tarafta masraf olunca belki o düzeni oturtmak daha zor olacak burda hayat çok pahalı. 6 ayda bir giriş çıkış yapmanız gerekecek o da cabası. 🤷🏼 🤷🏼

Kesinlikle kesinlikle ara ara hep deniyorum eşimi ikna etmeyi nasılsa daha zaman var başarıcam ☺

@Selly , @Simge-Kutlu ben eşimi gelmeye ikna etmeye çalışıyorum Amerika ya , sizin eşleriniz Türkiye de kalmanıza ikna etmeye çalışıyor sizi 😂 he gerçi benimde planım şuydu ben gideyim bir iki ay sonra gel sen ama ona da sıcak bakmıyor, acaba sizlerle eşimi tanıştırsam mı ? İkna timi olarak 😎

@Emrah-Borazan 'a katılıyorum sen eşini getir gerisi biz de merak etme bı bakmışsın eşin Chicago'ya gitmezsek gelmem diyo @Emrah-Borazan Houston diye diretiyo ama olmuyo ☺️ eşinle iyi arkadaş olmuşuz ve de komsu tabiki 🤭

Dün annemlerden çıktık eve yürüyoruz dondum falan dedi , dedim sen İstanbul da soğukta dondum diyorsun biz forumda Chicago'ya gitme planları yapıyoruz -32 diyorlar bu aralar dedim şimdi daha çok üşümeye başladım dedi 😂 isterim tabi burada sohbet ettiğim insanlarla tanışmayı arkadaş olmayı çünkü gittiğimiz yerde kaba bir tabirle bizden başka dostumuz olmayacak 🙄

Kesinlikle bize biz gerek ☺️ siz eşinizi bı foruma getirin derim ben ☺️ bu arada üşümeyi çok soğukları ben de sevmiyorum fakat sıcağa hiç tahammülüm yok 🙈

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK aynısını bu sabah düşündüm her yer buz tutmuştu, don vardı ve derece - lerde değildi. Chicago o an silindi aklımdan

Yapma dur ani karar verme 😄

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Selly çift muhabbetini yasaklıyorum burada 😃 ben napacam 😃

Hahahaha sorun degil kardeşimden küçüksün büyük ihtimalle 🤣🤭 kardeş kontejanindan yanıma alıyorum seni o halde 🤣🤭 isim neydi ona göre ya biz grubun Hanım tayfası ile ya da grubun Bey tayfasi ve bizim eslerle takılırsın 😉🤣

• ⭐⭐

@ErdalK ben olsam hemen kararım değişmişti:) ama ne kadar öenm verdiğ de önemli üstüne başına giyimine markaya süse püse falan...

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ya arkadaşlar eşimle konuşuyoruz da GC çıkması durumunda eşim diyo ki, işleri yoluna sokana kadar, düzen kurana kadar çocuklar zorluk cekmesinler. Ben nerde olsa yatar başımın çaresine bakarım, siz giriş çıkış yaptıktan sonra Türkiye'ye dönün ben her şeyi halledince ev, araba, ehliyet vs o zaman gelin diyo. Çocukları düşünunce bi yandan haklı buluyorum çocuklar zorluk çeksinler istemiyorum ama öbür yandan da eşimi yalnız bırakmak istemiyorum asla içime sinmiyo. Ve tabiki artık gitmisken geri dönmek istemiyorum. E tabi ki bı de masraf boyutu var. Türkiye'ye donus, buradaki yaşam giderleri tekrar Amerika'ya gidiş... Çook karışığım bu konuda.

Erkeklerin standart kendince fikirleri. Benimki de o kadar sürece dahil etmeye çalştım ilgilenmedi hala da ilgilenmiyor. Geçenlerde sadece olurda gidersek siz geri dönersiniz ben herşeyi yoluna koyana kadar dedi. Bende oldu tabi dedim sadece 😁 😁 Türkiye içinde bir yer değil ki hafta sonları gidip birbirimizi görüp geri dönelim bende bu olaya sıcak bakmıyorum her açıdan hemde. Bir de dediğin gibi git gel uçak biletleri de Dünyanın parası. O orada yeme içme ısınma ve barınma için ayrı para ödeyecek bizler burada ayrı ödeme yapacağız. Ve süreci beraber gögüslemek varken neden ayrı ayrı Eşlerimiz kendince düzeni oturttuklarında gerçekten oturmuş bir düzen olmayacak siz veya biz sonradan gittiğimizde biz sıfırdan başlayacağız alışmaya çalışacağız çocuklar büyüdükçe daha zorlanacak ne kadar küçük giderlerse o kadar avantaj bence. vs vs ben katılmıyorum onların bu bakış açısına.

Evet ben de aynen senin gibi düşünüyorum. Sadece çocuklarımız çok küçük biri 4 yaşında biri 21 aylık ve onları bir süre için de olsa bilinmezlige, düzensizliğe sürüklemek çok korkutuyo beni. Once fiziki sağlıkları sonra da psikolojileri açısından doğru olan hangisi karar veremiyorum ama dediğin gibi ben de sıcak bakmiyorum.

onlar daha kolay alışıyor herşeye. bir de dil konusunda yaşları gereği öğrenmeleri son derece kolay. ayrıca düzen ne zaman oturacak belli değil iki tarafta masraf olunca belki o düzeni oturtmak daha zor olacak burda hayat çok pahalı. 6 ayda bir giriş çıkış yapmanız gerekecek o da cabası. 🤷🏼 🤷🏼

Kesinlikle kesinlikle ara ara hep deniyorum eşimi ikna etmeyi nasılsa daha zaman var başarıcam ☺

@Selly , @Simge-Kutlu ben eşimi gelmeye ikna etmeye çalışıyorum Amerika ya , sizin eşleriniz Türkiye de kalmanıza ikna etmeye çalışıyor sizi 😂 he gerçi benimde planım şuydu ben gideyim bir iki ay sonra gel sen ama ona da sıcak bakmıyor, acaba sizlerle eşimi tanıştırsam mı ? İkna timi olarak 😎

@Emrah-Borazan 'a katılıyorum sen eşini getir gerisi biz de merak etme bı bakmışsın eşin Chicago'ya gitmezsek gelmem diyo @Emrah-Borazan Houston diye diretiyo ama olmuyo ☺️ eşinle iyi arkadaş olmuşuz ve de komsu tabiki 🤭

Dün annemlerden çıktık eve yürüyoruz dondum falan dedi , dedim sen İstanbul da soğukta dondum diyorsun biz forumda Chicago'ya gitme planları yapıyoruz -32 diyorlar bu aralar dedim şimdi daha çok üşümeye başladım dedi 😂 isterim tabi burada sohbet ettiğim insanlarla tanışmayı arkadaş olmayı çünkü gittiğimiz yerde kaba bir tabirle bizden başka dostumuz olmayacak 🙄

Kesinlikle bize biz gerek ☺️ siz eşinizi bı foruma getirin derim ben ☺️ bu arada üşümeyi çok soğukları ben de sevmiyorum fakat sıcağa hiç tahammülüm yok 🙈

Eşimin soğuk ile arasındaki ilişkiyi şöyle açıklayayım size yaz sıcağında balkon kapısı açık tüm camlar açık ve benim üzerimdeki tişört bile yatarken fazla geliyor ama o üzerini illa örtüyor bazen gece fark etmeden benim üzerime atıyor örtüyü bir uyanıyorum kan ter içindeyim soğukla arası o kadar soğuk yani 😂 ama ben de sıcağı pek sevmem ikimizin yaşacağı bir yer bulmamız lazım 🙄😅

• ⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu yok çok geç artık kar biel yok ortada

• ⭐⭐⭐

@ErdalK benimkinden yana sıkıntı yok geçen evin eşyalarını nasıl satarız diyordu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

152

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.7k

| | | |