Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika Ah şurada bir helikopter turu yapmak 🌃

Ben geçenlerde yapmıştım. Hatta video da çektim bak 😂😂

Of of of of şehrin güzelliğine bak 😍 Birkaç dakika bile yetti hayaller alemine... Kaç para bi helikopterle NY turu ulenn 😂

Gözümde İstanbul gibi. Gider 3-5 gün kalır memleketime (California 😏) dönerim.

Ben doğma büyüme İstanbullu olduğumdan olsa gerek NY beni bir çekiyor kendine yalan yok 😃 GC çıksın da tek derdimiz bu olsun inşallah 🙂

Aynen bende istanbulda büyüdüm.Metropol kalabalık hareket seviyorum ben.Ama geçinmek için iş lazım.Oyüzden öncelik iş nerde biz orda

• ⭐⭐

ABD hükümeti, Türkiye'de yaşayan vatandaşlarına Türkiye'de terörist saldırı olabilir diye uyarı yapmış dün.
    Haberin detayları aşağıda da mevcut.

Özellikle İstanbul'da yaşayan arkadaşlar da bu konuda dikkat etsin bence.
    ABD boş yere uyarı yapmıyor genelde vatandaşlarına.

Link: https://www.usnews.com/news/world/articles/2023-01-30/u-s-issues-another-warning-of-possible-terrorist-attacks-in-turkey

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu ne yazikki haksız diyemiyorum

Bu konuda Napicaz ne edicez gerçekten büyük muamma... Bazen böyle düşünüyorum da GC çıkmış CN düşük vizemizi almışız herşey harika, yolunda. Hayallerimiz gerçek olmuş. Sonra içimi bı hüzün kaplıyo hemen veda sahneleri geliyo aklıma. evimizle komşularımizla, arkadaşlarimizla vedalasiyoruz. En zoru aileler... ailelerimizin gözü yaşlı anneler ağlarken hıçkırıklara boğuluyo falan. sanki gerçekten olmuş gibi yaşıyorum o anlari. gözlerim doluyo falan dokunsalar agliycam hani o kadar. Bi moral bozukluğu yaşıyorum ki sorma gitsin. Boğazımda bı yumruk yutkunamiyorum. Sonra diyorum ki ya çıkmazsa... Daha mı az üzülürüm. Hayır. İki üzüntü birbirinden çok başka. Biri hayal kırıklığı umutların
    çöküşü, biri ayrılık. E her iki türlü de çok üzülüyorum. Valla çok zor bu işler nasıl olucak 🥺 bak gene içim bı kötü oldu 🤦

• ⭐⭐⭐⭐

@aemte tatlıları çok güzel bazıları evet baya şekerli olabiliyor. ama geneli iyi

• ⭐⭐

@Rhonster yaa Ekrem çok mutlu oldum sağlık turizmi yapıyorsun sanırım süper iş aklıma umutsuzca evde yerleştirme beklediğin cambly den dil geliştirmeye çalıştığın Tampa hayalli günlerin geldi sen herseyi hak ettin en güzelini bahtın açık olsun bol şans seni bulsun hayallerin hayatın olsun

• ⭐⭐

@Rhonster Yağlı yemekten kaçmam severim 😂

• ⭐⭐

Biraz Amerika'yı yaşamak isteyen arkadaşlarımız varsa eğer bu linkten Times Meydanı'nı canlı izleyebilir 🙂

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan ya bizimki greencard a ses çıkarmıyor zaten, farklı yollardan E2 gibi alternatif yolları kabul etmiyordu muhtemelen gc çıkmayacağını varsaydığından 😃

• ⭐⭐

@tolgasatir olabilir. Sizde asıl sıkıntı eğer çıkarsa olacak gibi görünüyor 🙂

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan aşlık ne ya 😃 anlamadım 😃

• ⭐⭐

@tolgasatir düzelttim :)))

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan yok yok aştık o sıkıntıları, şuan turist vizesi ile bile gidip kalır, sen nasılsa bulursun legal kalmanın bir yolunu diyor öyle bir güven var 😃

• @abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Biraz Amerika'yı yaşamak isteyen arkadaşlarımız varsa eğer bu linkten Times Meydanı'nı canlı izleyebilir 🙂

Az önce bakıyordum buna ama orada saat daha sabahın 6sı olduğundan bir hareketlilik yok ilerleyen saatlerde açıp izlerim ben burayı 🙂

• ⭐⭐

@tolgasatir biz o kadar cesur değiliz (en azından şimdilik 🙂 bakalım zaman ne gösterecek 🙂

• Merhaba 2024 green card çekilişine katıldım. 2023 yılında Boston ve chicago'ya ziyaret maksatlı bir seyahat planlıyorum. Turist vize için başvurumu yaptım. Sizlere sormak istediğim green card çekilişine katıldığım için turist vize başvurum ret olur mu?. Daha önce farklı zamanlarda 26 ayrı ülkeye giriş çıkış yaptım. (Avrupa, Afrika ve Asyada) Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan benim size anlattığım planımız son çaremiz artık, ona göre ilerleyeceğiz bakalım. E2 yolu da her zaman bir yöntem ama gidersek turist vizeyi alabilirsek tabi 😃 Ekim gibi gideceğiz burdaki düğün dernek olaylarından dolayı GC çıkarsa da AOS a kadar yolu var ne kadar erken gidersem o kadar iyi kafasndayım.

• ⭐⭐

@tolgasatir inşallah gc çıkar da macera yaşamak zorunda kalmazsın 🙂

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emrah-Borazan benim size anlattığım planımız son çaremiz artık, ona göre ilerleyeceğiz bakalım. E2 yolu da her zaman bir yöntem ama gidersek turist vizeyi alabilirsek tabi 😃 Ekim gibi gideceğiz burdaki düğün dernek olaylarından dolayı GC çıkarsa da AOS a kadar yolu var ne kadar erken gidersem o kadar iyi kafasndayım.

Ben bu aos u bilmiyorumdum o yüzden ya çıkarsa yazık düşüncesindeyim ama ordayken öyle böyle düzen kurmuşken çıkması daha iyi

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan valla düşününce burada her gün yeni bir macera yaşıyoruz, metro da herkesin poşetine bakmaktan üstü neden bu kadar şişkin düşünmekten işe giderken zaman nasıl geçiyor anlamıyorum 😃 Trafikte önüme kıran insanlarla tartışırsam vurulurmuyum korkusuyla gıkım çıkmadan araba kullanmaya çalışıyorum 🙂 maddi maceralarımız zaten anlatılmaz yaşanır.

• ⭐⭐

Arkadaşlar niye kendi eyaletinize insan topluyorsunuz dağılalim böylece fırsat buldukça ziyaret ederek oraları gezeriz bence merak ettiğimiz eyaletleri sokalım kafalara airbnb falan uğraşmayiz sizlere geliriz 😄

Benzer Başlıklar

• 682
  • 22394
  • 13339
  • 21386
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |