Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu aslında mantık şu. Biz erkekler olarak hadi ev yada oda bulamadık parkta bile yatarız. Tek oda hatta koğuşta bile yatarız. Yatacak yer olsun yeter. Ama aile olarak gidince mutlaka ev gerekiyor. Kredi puanı olmayinca da ev vermiyor adamlar. Dün konusmustuk biliyorsunuz. Ama benim fikrim aile olarak gitmek. Sokakta kalacaksak dahi bu hepimizin mücadelesi. Olacaksa mutlaka hep beraber olmalı 🙂

Evet eşimde aynen bu şekilde söyluyo tek fark ben nerde olsa yatarım ama sizi o duruma sokamam diyo özellikle çocukları

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu ne yazikki haksız diyemiyorum

• çocuklu aileler için planlama çok önemli. otel vb gibi yerlerde kaç gün kalınacak, ev ne zaman tutulacak gibi bir planlama şart. bu planlamaya paralel iş arayışı, ehliyet banka gibi durumların planlanması gerekiyor ki bunlar var olan sorunların en basiti olacaktır.. bu süreçte çocuğun hasta olmaması gerekiyor sizin ve eşinizin dinç olması gerekiyor vs.

bu süreçler çokomelli belli bir planlama olması gerekiyor iş ve aş planladığınız gibi giderse ilk 3-4 aydan sonra alışma süreçleri başlar diye düşünüyorum.

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu anlatırız ben gelirim söyle nerdesiniz :)))

• ⭐⭐

• ⭐⭐

kameralardan Miami yi izliyorum :)))

• ⭐⭐

@cdzdcd bende farklı sıkıntı var mesela. Benim kızım çölyak. Otel vb. Bir yerde kalma şansım yok. Dışardan yemek söyleme gibi bir şansım da yok. Evde pişirmeye mecburum. Bu yüzden de mecburen olabilecek tek yol airbnb. Yada karşı çıktığımız gibi önden benim gidip evi tutup sonra eşim ve çocuğumu getirmek. Her ne kadar 2. Çözüm işime gelmese de işin içine mecburiyet girince düşünce ile mantık doğru orantılı gidemiyor. Hele gc çıksın da buluruz bir çözüm 🙂

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan türkiye için geçerli bu amerikada çölyak hastalarına göre enfes ürünler var ve sade bir salata et va balık yerse dışarda hiçbir sorun olmaz burada maliyetli ama orada maliyeti yok bunun evde pişirmek zorunda değilsiniz ben bir sürü çölyak hastası ile uğraşıyorum... glutensiz restoranlar var fırında yada ocaklarında başka birşley pişmiyor buradakiler yalan söylüyor oradakiler söyleyemez bunu unutmayın çünkü bedeli ağır olur... burada kimsenin umrunda değil adam öldürüp dışarı çıktıkları için çölyak hastasına un parçası yedirmişler umurlarında olmaz eminim amerika konusunda içiniz rahat olsun onlar sizden daha çok önem veriyor böyle şeylere

• ⭐⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu sizlerden daha iyi ve hızlı adepte olurlar merak etmeyin.

• @Emrah-Borazan vala tek gideceğiz mecbur düşün ben deli gibi iş arıyorum eşim ne çektiğimi bilmiyor onları da umutsuz olmalarını istemem belki akşama kadar yük taşıdım bilmiyoruz şartlar böyle akşam eve geliyorum eşim bana keşke buraya gelmeseydik demesi. der mi kesin der :))) benim önden gitmem gerekiyor sonra kraliçeme yuvamı yapmam gerekiyor öhümm..

• ⭐⭐

@debbieLA77 şu an biraz sinir biraz duygusallık birazda rahatlama hissediyorum. İnşallah çıkar da kızım ve eşimle dışarı çıkıp gönül rahatlığıyla yemek yiyebilirim. Bunu hemde İzmir gibi bir yerde gerçekten yapabilmek pek mümkün olmuyor. Allahım konuyu biliyorsun amin 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Erkand çoğu pizzalarını seveceğinizi sanmam 😃 aşırı yağlı @Simge-Kutlu hani bizim aşırı kelimesi az kalır.

• ⭐⭐⭐⭐

@berolika yazında yaşanmaz Chicago da aşırı gereksiz sıcak ve nemi var olursa hepten Florida 😃

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan Sabah sabah mesaj geldi 170 liralık türknet faturanız gelecek ay itibariyle 250 TL olacaktır. 80 lira birden zam nedir Allah aşkına 😄 Artık gülüyorum sadece. İnşallah Allah hayırlısıyla kazanmayı nasip etsin bize bu sene greencard çekilişini inşallah.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Atlantis00 hemen türknet sitesine girip 10 ay fatura sabitleme kampanyası var. Ona bir göz atar mısın

• ⭐⭐

@ayvalik10 Bu daha da vahim bir durum. 250 ödemek istemiyorsan bize ya 3 taksit ya da peşin 2 bin lira vereceksin diyor.

• @Rhonster Yazın çok sıcak olmayan kışın da çok soğuk olmayan bir yer kafasında yazmıştım aslında 😃 Benim gönlümde NY var ama çok pahalı en azından ilk girişte pek mümkün değil Florida ve Texas arasındayım şimdilik 😃

• ⭐⭐

@berolika Bir aile vardı youtuber. İlk gittiklerinde texasa gitmişlerdi. Sonra taşındılar. Taşınınca Texas'ı sövmeye başlamıştı. Her gün akrep öldürüyorduk, çok fazla böcek vardı gibisinden. Geçen ne yaptılar bir bakayım dedim "Neden Texas'a geri döndük" diye video koymuşlar 😄

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE @Simge-Kutlu @Selly Umman Ürdün e indim ilk hastayı görmeye gittim ilk akşam sonra yemeğe çıktım hayatımdaki en iyi kremalı mantar çorbasını içtim burada eğer de bir şekil yolum düşerse ki düşer Petra yı gezecem çünkü kesinlikle tekrar geleceğim bu cafeye adı Bumbleebe ertesi sabah yola çıktık işin en sevdiğim yanı hastayla uçarken business class uçuyorsun 😃 hastamda alkolik çıktı 😃 Bailey's içtik martinilisini içtik ben bi konyak denedim viskiden farkı yok niye adlarını değiştirmişler ki 😃 Chicago da bi hamburger yedim hala iyi miydi kötümüydü çözemedim 😃 Richmond a gittik sonra uçakla daha sonra limo karşıladı bizi evine gittik hastanın yaşadığı şehire gece 3 te işim bitti otele döndüm 4 e doğru yattım 6.5 ta yangın alarmı öttü dedim hay şansıma yani yangın çıktı aşağı indim 5. kattan yangın merdiveninden bi baktım millet çekişiyor yine mi diye meğer bozukmuş döndüm geri yattım 9.5 ta tekrar öttü dedim tamam uyumuyorum 😃 çıktım etrafı gezdim az sonra yemeğe gittim bi kaburga yapmışlar varya bbq soslu yok böyle bişi 😃 erkene almış sigorta şirketi biletlerimi ondan hemen aynı gün geri döndüm işte 😃 kıyak olarak business almışlar dönüş biletini de 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Atlantis00 öldürme içgüdüleri geri gelmiştir. Canilik hoşlarına gitmiş 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |