DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

@Emre-Kurtulmuş Konudan bağımsız mı söylüyorsunuz yoksa benim yazdığıma cevaben mi bilmiyorum ama benim demek istediğim Amerika'ya gidince ailemi özlerim vs. Gibi düşünceler değildi. Çok yaşlı aile bireylerim var. Sadece annem babam değil bizzat anne baba gibi gördüğüm anneannem ve dedem. Kısıtlı vaktimizde sevdiğim insanlarla daha çok vakit geçirmek beni vatandaşlık aldıktan sonra Amerika da yaşamaktan daha mutlu eder. Anlatmak istediğim buydu 🙂

• ⭐⭐⭐

@Atlantis00 Yok sizin özelinizde söylemiyorum genel olarak söylüyorum, büyük bir çoğunluğumuz için geçerli bu bahsettiğim durum

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir Geçmiş olsun. elimden geldiğince limit belirleyebildiğim sanal kartları kullanıyorum bu tarz harcamalar için. Ama amazon hesabında kayıtlı kartım kalmış bende sildim sizin postunuzdan sonra hemen

• ⭐⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emre-Kurtulmuş Konudan bağımsız mı söylüyorsunuz yoksa benim yazdığıma cevaben mi bilmiyorum ama benim demek istediğim Amerika'ya gidince ailemi özlerim vs. Gibi düşünceler değildi. Çok yaşlı aile bireylerim var. Sadece annem babam değil bizzat anne baba gibi gördüğüm anneannem ve dedem. Kısıtlı vaktimizde sevdiğim insanlarla daha çok vakit geçirmek beni vatandaşlık aldıktan sonra Amerika da yaşamaktan daha mutlu eder. Anlatmak istediğim buydu 🙂

Hayırlı torun. Ömürleri uzun ve sağlıklı olur inşallah 😊

• ⭐⭐

@tolgasatir Çok geçmiş olsun.
    Ben tamamen sanal kart kullanıyorum. Ayrıca kredi kartımı kullanım ayarlarında mail order, internetten alışveriş vs her şeye kapalı tutuyorum. Masterpass alt yapısında bulunan kartlarınızı şu linkten kontrol edin, sanal kart dışında hiç bir kart kayıtlı kalmasın.

• ⭐⭐ Yasaklı

@hadi-BE Amin hepimizim inşallah çok teşekkür ederim 🙂

• ⭐⭐

@Atlantis00 Ne kadar duygulandım bilseniz 😞
    Her şey gönlünüzce olsun

• ⭐⭐ Yasaklı

@Serap-2 Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için 🙂 İnşallah hepimizin her şey gönlümüzce olsun 🌸

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar sabah sabaha başıma gelen bir olay ile güne başlıyım ki sizde önleminizi alın,

sabah 6 da amazon.com.tr kullanıcı mail adresim ve telefon bilgim değştirilmiş ve kayıtlı kartlarımdan yaklaşık 13 bin tl lik işlem yapılmış, amazon 3D güvenlik şifresi olmadan işlem yapmış ve sabahtan beri karakol banka koşturup duruyorum. Amazon daki kartlarınızı silin bu ara bir güvenlik açığı bulunmuş ve bir sürü kişinin hesabı hacklenmiş. Bilgilerinize

Çok geçmiş olsun.
    Ben 2 yıldır kredi kartı kullanmıyorum, sadece dijital banka kartı kullanıyorum ve onun limiti de yok. Ne alacaksam o an o kadarlık limit tanımlayıp alıyorum. Sizlere de tavsiye ederim kesinlikle.

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar sabah sabaha başıma gelen bir olay ile güne başlıyım ki sizde önleminizi alın,

sabah 6 da amazon.com.tr kullanıcı mail adresim ve telefon bilgim değştirilmiş ve kayıtlı kartlarımdan yaklaşık 13 bin tl lik işlem yapılmış, amazon 3D güvenlik şifresi olmadan işlem yapmış ve sabahtan beri karakol banka koşturup duruyorum. Amazon daki kartlarınızı silin bu ara bir güvenlik açığı bulunmuş ve bir sürü kişinin hesabı hacklenmiş. Bilgilerinize

Çok geçmiş olsun. Bilgilendirdigin için de teşekkürler.

• Geçmiş olsun Kardeşim

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Haydaa geçmiş olsun

• ⭐⭐

@tolgasatir geçmiş olsun. online sitelere kartlarınızı kayıt etmemeye özen gösterin.

• @datanist sizce florida mi massachusetts mi gerci tercihinizi yapmissiniz ama belki fikir verirsiniz 😃

• @tolgasatir cok gecmis olsun

• ⭐⭐

@tolgasatir çok geçmiş olsun kardeşim. Uyarına uydum bende kartları kaldırdım.

• Eveeeet. Dün itibariyla b1/b2 ümidim kalmadığına göre sonuçları beklemeye devam :))

• @goyro666 karar verirken bircok etken var aslinda. Cocuklu aileler MA’yi tercih ediyorlar, egitimin bir etken oldugunu dusunuyorum. Acikcasi nerede daha iyi bir is bulabiliyorsaniz, orasi daha mantikli geliyor. Eger secilirseniz, bunlari dusunecek cok zamaniniz oluyor 🙂

• ⭐⭐⭐

@edmond_dantes, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Eveeeet. Dün itibariyla b1/b2 ümidim kalmadığına göre sonuçları beklemeye devam :))

Geçmiş olsun 😕

• @edmond_dantes, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Eveeeet. Dün itibariyla b1/b2 ümidim kalmadığına göre sonuçları beklemeye devam :))

Geçmiş olsun 😑 bu olmadı greencard olucak işte öyle düşünün 😉

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

176

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.2k

| | | |