Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

Maalesef 13 Kasım 2022 tarihinde saat 16.20 gibi İstiklal Caddesi’nde patlama meydana gelmiş. Vali ölü ve yaralılar var dedi. Başımız sağ olsun. Çok kötü videolar var.

• ⭐⭐

Çok üzücü bir olay. Allah hayatını kaybedenlerin yakınlarına sabır versin. Yaralananlara da acil şifalar diliyorum.

• yayin yasagi gelmis sanirim ... yaralilara acil sifa diliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

Vali 4 ölü, 38 yaralı var diye açıklama yaptı az önce.

• ⭐⭐⭐

Twitter ve instagrama erişim engeli mi koyuldu giremiyorum

• ⭐⭐⭐⭐

@waterman vpn ile girdim ben

• ⭐⭐

vefat edenlere rahmet , yaralilara da acil şifalar dilerim.. seçimler yaklaşınca başladı böyle olaylar.. allah sonumuzu hayir etsin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erkand seçimlerle alakası yok son 10 günde yakalanan yada ölen dünyanın en büyük uyuşturucu baronları burada ne olacak kuyruğuna basmışlardır.

• Çok üzücü bir olay üstüne olaydan 1 saat önce yakınlarında geçmiştim inanamadım en başta inşallah tekrarları yaşanmaz böyle olayların.

• ⭐⭐⭐

İnterneti yavaşlatmalarındaki amaç ne acaba

• ⭐⭐

Merak ediyorum ABD'de de o kadar silahli saldırı olay bir şey oluyor. Herhangi bir olay için yayın yasağı ne bileyim sosyal medyanın kapatılması gibi saçmalıklar yaşanıyor mu? Allah'ım ne biçim bir cehenneme düştük anlamadım ki.

• ⭐⭐⭐

@Chromium, içinde söyledi: İstiklal Caddesi’nde patlama

Merak ediyorum ABD'de de o kadar silahli saldırı olay bir şey oluyor. Herhangi bir olay için yayın yasağı ne bileyim sosyal medyanın kapatılması gibi saçmalıklar yaşanıyor mu? Allah'ım ne biçim bir cehenneme düştük anlamadım ki.

Bende anlamıyorum amaç ne? İnterneti yavaşlattın ne oldu ne değişti hiçbirşey. İlk etapta ülkeye kaçak giren göçmenlerin kontrolünü sağlayacaklar ondan sonra böyle olayların yaşanacağı istihbaratını almaları gerekir. Eriyen telefondan görüntü alırız biz, ABDde bile bu teknoloji yok diyen içişleri bakanımıza selamlar :)))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

cok uzucu bir olay, olenlere rahmet, yaralilara acil sifalar dilerim... acaba bu olay hakkinda, olay oncesinde ne tur bir istihbarat vardi, insan merak ediyor... TC hukumetinin basbakani daha once "canli bombalarin listesi elimizde, ama eylem gerceklestirmeden onlari tutuklayamiyoruz" diye akla ziyan bir aciklama yapmisti...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Chromium, içinde söyledi: İstiklal Caddesi’nde patlama

gercek nedeni ben de bilmiyorum; ama sanirim bunun nedeni basina ve devlet kurumlarina olan guven sayin @Chromium ... herkes tarafsiz olacak demiyorum tabii ki, ama Turkiye'de genel olarak devlet kurumlarina karsi olan guvensizlik cok daha yuksek.

Resmi RTUK duyurusu surada:

-Patlamaya ilişkin olarak, patlama anı, patlama sonrası olay yeri, kamu görevlilerinin olay yerinde yürüttükleri çalışmalar, varsa patlama sonucu yaralanan veya hayatını kaybeden kişilere ait görüntü, görsel öğe ve benzeri unsurlara ve bunlarla ilgili abartılı anlatımlara,

-Olayın aydınlatılması, şüphelilerin yakalanması ve irtibatlarının deşifre edilmesinin engellenmemesi için, Resmi Makamlarca yapılan açıklamalar dışında olaya iştirak etme şüphesi bulunan kişilere, bu kişilerin bulundukları yerlere, kullandıkları araçlar ve benzeri diğer hususlara,

yayınlarında kesinlikle yer vermemelerini içermektedir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir internet değil sosyal medya kapattılar yeni çıkan yasaya göre hatta bazı kişileri tutuklandılar yorum veya paylaşım için

• hayatını kaybedenlere allah rahmet eylesin. geçtiğimiz günlerde düzinelerce kamyonetten sayısız düzensiz kaçak göçmenin TEM'e, gebze'ye, istanbulun herhangi bir yerine indirildiğini gördük. halk bile bunu farkederken devletin farketmemesinin imkanı yok. geçenlerde polisin öldüğü canlı bombalı çatışma olayında kaçak göçmenin planörle dışarıdan girdiği bilgisi verilmişti. devletin bu kadar aptal olduğunu sanmıyorum. kaldı ki geçtiğimiz zamanlarda amerika konsoloslukları ülkemizde güvenlik tedbirleri kapsamında kapatılmıştı ve konsolosluk kendi vatandaşlarına duyuru yapmıştı dışarıda bulunmaması için, ne hikmetse çok kısa bir süre sonra bomba patlamıştı. bilemiyorum artık, umarım bu bomba olayları artmaz ve konsolosluklar yine kapatılmaz. içimden geçen bir ses 2. bir reina vakası da yaşanacak gibime geliyor, hakkımızda hayırlısı olsun.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: İstiklal Caddesi’nde patlama

@tolgasatir internet değil sosyal medya kapattılar yeni çıkan yasaya göre hatta bazı kişileri tutuklandılar yorum veya paylaşım için

Memleket çok güzel ama dışardan bakarken, içerden hiç hoş değil

• @crazycells ayakkabi numaralarina kadar da biliyorlardi ...

• devletimizin icden ve disdan dusmani cok.terror olayi ise lanet olsun.canlarindan olanlara allah rahmet eylesin.

• ⭐⭐⭐

@sir-altan, içinde söyledi: İstiklal Caddesi’nde patlama

devletimizin icden ve disdan dusmani cok.terror olayi ise lanet olsun.canlarindan olanlara allah rahmet eylesin.

Yeni yasa ile bunu konuşmamız da yasak 🤔

Benzer Başlıklar

• 2
  • 2
  • 20
  • 190
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |