Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu sene 19. Denemem 😉40 yaşına geldim 21 yaşımdan beri aralıksız başvuru yapıyorum artık çıkacağına dair bir umudum kalmadı alışkanlık haline geldi

• @ugurcetin inşallah çıkar abi 🙂

• @ugurcetin süreç çok uzunmuş be uğur abi.
    benim 3. başvurum ben umudu kaybettim .
    sende bu azim olduktan sonra alamayacağın kart yok abi 🙂

• @ugurcetin Aha yalnız değilmişim :))

• Benim bu sene 5. başvurum bakalım 5 yıl peşin ödersen garanti çıkar diyenler haklı çıkacak mı 🤣 (NOT: 5 yıl peşin ödemedim.)

• Merhaba herkese benim 11. başvuruda çıktı. Yılmadan başvuru yaptım ve yaş 52 umarım her şey güzel olur. Ehliyetimi aldım işe başladım burada hayata yeniden başladık.İsteyen herkese umarım çıkar sevgiyle kalın

• ilk oldu

• @Darwin sizin adınıza çok sevindim hayatınızın ikinci baharında mutluluk diliyorum

• 2019
    2020
    2021
    2022
    2023
    2024
    Ve 2025

1. olmuş.

İlk 2 yıl çıkmaması iyi olmuş, uçak parasını anca toparlardım (gerçi çıksa bulurduk bi şekilde bababank ve gerekirse krediyle) ama sonraki 4 yıla çok kırgınım. Bu sene 777 diyoruz bakalım.

• Saymayı bıraktım. Arada başvurmadığım 2-3 sene var muhtemelen toplam 5 ya da 6 oldu başvuru sayısı.

• 10 yıla yakın ...

• @ugurcetin abi çok ilginç gerçekten 19 yıl dile kolay.

• 10 sene kadar önce müracaat etmiştim olmadı son iki senedir tekrar deniyorum olur mu olmaz mı bilmiyorum. Bu sene olup olmama konusunda içime doğan bir hisde yok. Forumu okuyunca tatlı bir heyecan oluyor.

• selamlar öncelikle inanç ve umudunuzu tüketmeyin ben 25 ekimde başvurdum tarih ile ilgisi olsaydı eşime ve 2 çocuğumada çıkardı çıkması yeterli değil case number
    çok önemli sinir bozucu bir süreç acaba mülakat gelirmi gelirse vize alabilirmiyim ayrıca maddiyata dayalı bir süreç dolar 30 tl kolay değil seneye çok daha zor olacak almanya yeni yasa ile iş arama vizesi getirdi bence ona bakın ben küçük oğlumu oraya yönlendirdim 3100 kadar gelen mülakat maili ve bu ay boş geçermi endişeleri çok zor bir süreç çıktı diye çok sevinmiştim şimdi endişeli bekleyiş inşallah sizlere çıkar ama case nosu 8000 den aşağıda olsun iyi şanslar

• @beceke başvuru süresi bitmeden 2 gün önce başvurmuştum 😉

• Bu konuyu kim açtıysa Allah onu bildiği gibi yapsın😁 Ne güzel youtubedan 1-2 senede çıkanları izliyordum, buraya bi geldim içim karardı 10 yıldan aşağı çıkan yok sanırım😊

• @teddydaniels, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

Bu konuyu kim açtıysa Allah onu bildiği gibi yapsın😁 Ne güzel youtubedan 1-2 senede çıkanları izliyordum, buraya bi geldim içim karardı 10 yıldan aşağı çıkan yok sanırım😊

Fakat bu konuyu açan kişiye çıktı 😃 yani şans, hiç belli olmuyor. İlk başvuruda da çıkabilir 20. başvuru da da çıkabilir.

• @Darko, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

@teddydaniels, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

Bu konuyu kim açtıysa Allah onu bildiği gibi yapsın😁 Ne güzel youtubedan 1-2 senede çıkanları izliyordum, buraya bi geldim içim karardı 10 yıldan aşağı çıkan yok sanırım😊

Fakat bu konuyu açan kişiye çıktı 😃 yani şans, hiç belli olmuyor. İlk başvuruda da çıkabilir 20. başvuru da da çıkabilir.

Evet gördüm.Sanırım DV2024 çıkmış. Allah isteyen herkese (ben dahil 😁) bir an önce nasip eylesin inşallah.

• 21 sene başvurdum çıkmadı. DV 2023 çıktı bu seferde sıra gelmedi 😞 😞 😞

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Riethian Riethian 

• @daydreamer Yalnız değilmişim :)))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |