DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba. 2024EU00008XXX dosya numaram. Sıramı kaçırdığımı düşünmeye başladım. Herhangi bir mail gelmedi. Bu konuda bilgi verebilecek biri var mı ?

• @melikemim sevinçle üzüntü arasındayım sınırda kalan alamayan arkadaşlar var ayrıca bu forumda umutla bekleyen kardeşler var

• @salih-atilla
    Bende abi aynıyım. Çok sevidiğim kişilere gelmedi. Bundan önceki hayal kırıklarımı bu ay ben yaşamadım. Ama aynı duyguları tekrar yaşayan arkadaşlarım dostlarım var. Allahtan dileğim onlarında bir an önce hayallerine kavuşması.

• @yusufalak biz sözümüzü tuttuk bursalı dışarda eve geldiğinde gönderecek

• @ahmetburak günaydın hocam , sıranı kaçırmadın bizlere gelmedi mail! Hepimiz bekletmedeyiz bu ay sonu bir dağıtım daha olması gerekiyor tahminim eğer olmazsa o zaman bizler riskli duruma düşüceğin

• arkadaşlar bu supportlu mailleri attığımızda portala girip ne yapmamız lazım şifreyi gönderiyor dv1 göçmen vizesi için talep mi oluşturmak gerekiyor.

• @geçmiştengeleceğe şuanda bizlerin alması imkansız sizinde sınırda duruyor.

• @melikemim @lumos geçmiş deneyimleri okudum ama herkes supportu dolduruk demiş nasıl yapıldığı söylenmemiş bende anlamadım bir türlü

• @deryaasan Selamlar. Aynı duyguları yaşıyoruz. Yaklaşık 2 yıl önce buralardan ümidi kestiğim ve göç etmeye karar verdiğim zamanki hislerimi tekrar bana hatırlattınız. Sayenizde umut tazeledim. Gitmek için sebeplerim her gün artarak ilerliyor. Ayrıca ihtimallerin daha da düştüğü bu senede kazanmanıza çok sevindim darısı başımıza 🙂 Umarım süreci sorunsuz ve çabuk şekilde sonlandırırsınız. Çok sağ olun hoş kalın hoşça kalın 🙂

• Herkese Merhaba,

Türkmenistan'a dosya transferi için uğraşacağız. Vizeye başvururken Greencard için geldiğimizden bahsetmemizi önerir misiniz? Yoksa, turistik amaçlı geldiğimizi mi belirtmemiz doğru olur? Ayrıca, daha önce Türkmenistan'a ilişkin tecrübesi olan arkadaşlar var mıdır? Tecrübelerini paylaşabilirlerse çok seviniriz.

• @deryaasan rekor bende, 1998'den beri(2001-2003 hariç)her yıl başvurdum, tam 25 yıl sonra 2023'de çıktı. Bu arada 54 yaşındayım.🤭

• @hasnotben sizin yazdıklarınızı okuduğumda o kadar duygulandım ki.. çünkü hep aynı umutla korkarak baktım her yıl sonuçlara.. bu 4 Mayıs'ta bakamadim bakmiycam dedim. Ertesi gün Eşim söyle bakiyorum dedi ikimiz içinde basvuruyorduk her yıl. Önce benim numaramı yazdı her yılki yazıdan farklıydı. Cevirdik okuduk anlamaya çalıştık inanamadik. Koştum kızımın odasına bağırarak inanmıyor.. 17 yaşında.. onu Amerika'da bir üniversiteye göndermek için yıllardır para biriktirmistik.. seneye univ. Sınavına yabancı dilden girecekti. Aynı zamanda Ankara'da çok iyi bir dil kursuna gidiyor ve sonuçlardan birkaç gün önce C1 seviyesine geçti. Oğlum 4 yaşında . Siz çok gencsiniz. İnsan daha gençken gitmek istiyor evet geçen yıllarına acıyor.. hakkının yıllarca yenildigi. Sistemin çöktüğü bir ülkeden beklentisi kalmiyor. Yaptığın iyiliklerin nankorlukle sonuçlandığı Tanıdık kimseye akrabaya rastlamak istemiyor. Şimdi içimde bir umut bazen bir korku. Ya mülakattan gecemezsek diye.. sonra tekrar umut. Vazgeçmeyin. Gidersek yazacağınız bir adresiniz var bunuda unutmayın.. sevgiler @hasnotben ..

• @Erhan-2 hala çok gençsiniz. Çok mutlu oldum. Ne garip bir his tanımiyoruz ama mutlu oluyoruz çünkü birbirimizi anlıyoruz.. umarım herşey gönlünüzce olur orada geçen yılların acısını çok kısa sürede çıkarırsınız.. çok güzel yillariniz olsun.

• Mülakat maili alanların sevincini paylaşıyorum bundan sonraki süreç için bol şanslar diliyorum.
    Mülakat maili gönderimi en son hangi aya kadar. Ağustos ayında da gelebilir mi yoksa Temmuz ayı son mu?

• @deryaasan Duygularımı o kadar güzel anlamışsınız ki.. Umut ve içtenlik dolu bu konuşmanızdan ötürü süze teşekkür ediyorum. Vazgeçmeyin ve burada bir adresiniz var demeniz bile yeterli. Çocuklarınızla birlikte tüm ailenize güzel bir gelecek diliyorum. Umarım güzel günler sizin olur. Sürecin tadını çıkarın:)

• @fatma-parlak Merhaba, eylül ayının mülakatları temmuz ayında dağıtılıp süreç tamamlanıyor diye biliyorum. Yanılıyorsam arkadaşlarım düzeltebilir, teşekkürler.

• @deryaasan çok hoşsunuz. Tebrik ederim sizi ve ailenizi. Umarım sorunsuz, güzel bir süreç geçirirsiniz 🙏🏼

• @kkaya aynı yazdığınız gibi

• Bu ileti silindi!

• @salih-atilla dün dağıtılan mülakat bu ay ın son mulakatımıydı yoksa daha devam ederler mi part part ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.4k

| | | |