Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Başvurusunu bizzat yaptığımız 11 kişi var birine çıktı onlarda son anda basvuralim hadi dedi hatta öyle bir kriz anında dediler ki oğlum bir yandan ağlıyor çocuklarının resim fonu kötüydü onu düzelttik vs çıkan kişiye son iki dk da basvurdum eminim ki başvuruyu dahi unuttular kardeşim açıklandı diye aramış
    Öyle bir küstüm ki kadere anlam veremiyorum gerçekten Avrupa'da istediği yerde yaşama hakkı var yerleştiği yerde iş kurmaya ev almaya bütçesi var ama ona çıktı bana sen gelme ayıi dedi 😄
    Yazdıklarımı okumayabilirsiniz doldum valla akşam da çok saçmaladım arkadaşlara o kadar çok küfür ettim ki afedersiniz anayım ama çok pis kızgınım evrene kadere feleğe artık bu işlere kim bakıyorsa ben daha çok hakkettim ben ben mevzusu da değil kendimden önce güzel haber beklediğim forum müdavimleri de var ama bu kadarda umursamaz öylesine olanlara çıkması gerçekten canımı sıktı bu kadar tesadüf olamaz sen hariç @Hokkabaz36 çok sevindim sana

Herkes rakip. İstemeyen, bilmeyen, ihtiyacı olmayan, haberi bile olmayan çevrelere neden başvurtursunuz anlamak zor. Sırf hani çıkıyor mu görmek için yapanlar da var. Artık pasaport şartı da kalkacağına göre, bu çevreye başvurma(!) trajikomikliği daha da artacaktır ve biz gerçekten isteyenler soğuk su içmeye devam edeceğiz herhalde. Tabi ki herkesin nasibi kendine, fakat yani bilmeyen aman bi dene diyen birine neden başvuru anlamak zor. Bizzat yaptığınız için onların yeterince istekli/hevesli olmadıklarını düşünerek yazdım bunları kusura bakmayın, herkes dolu. Bari diğer çekilişlerde bunu yapmayın.

Yazını sonradan farkettim
    İlk yıl bende böyle tepkiler veriyordum çıkmış gitmiyor işte hak yiyecek falan
    Şahsi görüşümdür bu bir olimpiyat değil başvuru için aradıklarında gidecekler mi öylesine başvurmasın dedim gidecekler ya eşi istiyor çok dedi ben her başvuru yapanı rakibim görmüyorum kişilik olarak ben iyi bir insanım ricayı kırmam ortada sizin ve benim elimden alınan bir şans da yok hak yeme de yok bu vize 50 bin kişiye çıkıyor ve genelde ortalama 25 bin kişinin ailesiyle yada tek gitmesi demek bu kişiye 24 bin case no çıktı aksilik olmazsa vizeyi alır ama oturup konuşacağız ailesini alıp yerleşecekse bu hakkını kullanacak nabza göre şerbet verir ayar çekerim ama turist vizesi gibi gireyim çıkayım ilerde lazım olur kafasindaysa işte o zaman hak yer ama cikmayanın değil çıkıp da sırası gelmeyenin bu yazdığım benim fikrim onun nasibi bu şansı kullanır bilemem kendi elimle 11 başvuru yaptım kimseye Amerika çok güzel ya sende başvur demedim kendi yeğenlerim dahil gidemeyeklere
    iki araba videosu izleyen abla sen biliyorsun nasıl başvururuz diyor ailelerinden harçlık alarak geçinen biri zaten başvurmasın o zamanki kriter olan pasaportu çıkaracak parası olmayan da başvurmasın çıksın da Allah kerim diyen de başvurmasın ama olurda bu zorunluluk kalkarsa o zaman işimiz iş neyse uyku tutmayınca yazdım da yazdım yine diyorum şahsi görüşümdür

• Bu ileti silindi!

• @Tugba54 yanlış yere yazıyorsunuz, bu sayfa gelecek yılın çekilişini bekleyenler için açıldı. Şuan burada olanların tamamına yakını bu sene kazanamayanlar, ilgili konu başlığı burası değil.

• DV2021 HAS NOT BEEN SELLECTED
    DV2022 HAS NOT BEEN SELLECTED
    DV2023 you have randomly selected 😎
    Case number 10 k

• @Tugba54, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

sabahın 6 sında pc basındaydım ds260 a ulasılamıyor

Öncelikle tebrikler.
    Bundan sonraki süreç için ilk olarak imzanızı düzenleyip sonra sayfanın en üstünde 2023 talihlileri için sizi yönlendiren konuya gidip ilk iletiyi ezberlerseniz herşey daha kolay olacaktır. Telegram grubuna katılmakta geç kalmayın.
    !İMZA ÖNEMLİ!

• Dostlar birsüre forumda olmayacağım, biraz hayaller aleminden gerçekler alemine geçiş yapmak gerekiyor, görüşmek üzere..

• @OrlandoGücü Bende aynı durumdayım. 2023 başlığından 3-5 kişi vardı umarım kazanır dediğim biri sizdiniz. Hepimize geçmiş olsun hocam.

• Ara sıra buraya bakıp efkarlanıyorum. 1 yıl ara da çok uzun yaa. Bekle babam bekle yaş ta gidiyor bir yandan.

• ⭐⭐

@kugutex ayni dertten muzdaribim 🙂

• herkese selam yerimizi alalım bekle beni DV-2024 bu sefer kaçamazsın öyle yada böyle bendesin

• @ayvalik10 abi senin yorumlarını göremedim senin sonucun ne inşAllah sevinçten yazamadın

• kaldı 363 gün 10 saat 😞

• @celica valla çocuklar için uraşıyoz. Yaş oldu 51. Elden ayaktan düşmeden çıksaydı iyiydi. 90 larda bekarken çok mektupla başvurmuştum bişey çıkmamıştı.

• Günaydın arkadaşlar, nasıl ruh halleriniz? Ben hala biraz hüzünlüyüm ne zaman geçer bu ruh hali hiç sevmedim 😢

• Bendecok istiyodum bu sene cikmasini tekte gol atanlar herhalde dunyanin en sanslilari 😑😑😑😑😔😔😔

• @dytmelek Ben atlattım. Hayat devam ediyor. Mutluluğu yurtdışına gitmekle aramakta yanlış bana kalırsa. Bence yaşadığımız lokalizasyon neresi olursa olsun mutluluk içimizde olmalı. Ailemiz sağlıklı ve huzurlu isek kalan hersey çabuk atlatılıyor.

• ⭐⭐

@dytmelek ben dağıldım açıkçası , yani nasıl toparlanırım bilmiyorum , sabah uyanmak , işe gitmek herşey ızdırap gibi geliyor

• @dytmelek Ben hala 2-3 saatte bir aklıma geldikçe "ulan gc çekilişi de çıkmadı nasıl çıkmaz bana yaaa" diye söyleniyorum 🙂

• Yerimizi alalım 2. deneme de çıkmadı, çıkana kadar devam. Elbet bir gün çıkacak hissediyorum 🙂

• Hayatta tek bir hedefe fikse olmakla hata yapıyoruz... Alternatifler üretmek zorundayız. Bir de gerçekten o hedef hayatımızın GERÇEK hedefi mi onu sorgulamak lazım. Yani bir yurtdışına gitmek bizi gerçekte mutlu yapar mı? Bence bu sorunun cevabı hayır olmalı. Yurtdışında yaşamak çok şeyi kolaylaştırdığı doğrudur ama bu iş sadece bir araçtır. Önemi büyüktür ama o kadar da saplanırsak o kadar mutsuz oluruz...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |