Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @go_to_usa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Daha sonucuma bakmadım ama kazanamdığımı düşünerek Dv2024 'e geldim hiçbir lotoda şansım yok zaten

kontrol edin bence hocam, dün çıktığı gibi bakmadım bende gece geç kontrol ettim yıkıldım.

• ⭐⭐

Bugün ara ara girip baktım hâlâ yazmayan merak ettiğim forum müdavimleri yazmış mı diye pek keyfim yoktu ana olmanın verdiği yetkiyle biraz kafa dağıttım bari dedim bugün benim günüm olsun
    Tüm tuşlara basalım artık diyemiyorum da e 2 benim için biraz hayal
    Turist vizesi bende düşünüyorum basvuralim diye orada da eşime yazılımla ilgili bir kurs vs ayarlar bı yolunu buluruz vs düşündüm
    Şöyle bir sorun var şimdi ben daha önce gri pasaport ile Yunanistan Bosna ve bir kaç Balkan ülkesinde bulundum evlenince eşimle balayına Tayland'da gittik bu turist vizesinde geçerli bir olumlama olur mu yoksa yine gidebilirsek Avrupa da bir yere gidelim mi

• ⭐⭐

Başvurusunu bizzat yaptığımız 11 kişi var birine çıktı onlarda son anda basvuralim hadi dedi hatta öyle bir kriz anında dediler ki oğlum bir yandan ağlıyor çocuklarının resim fonu kötüydü onu düzelttik vs çıkan kişiye son iki dk da basvurdum eminim ki başvuruyu dahi unuttular kardeşim açıklandı diye aramış
    Öyle bir küstüm ki kadere anlam veremiyorum gerçekten Avrupa'da istediği yerde yaşama hakkı var yerleştiği yerde iş kurmaya ev almaya bütçesi var ama ona çıktı bana sen gelme ayıi dedi 😄
    Yazdıklarımı okumayabilirsiniz doldum valla akşam da çok saçmaladım arkadaşlara o kadar çok küfür ettim ki afedersiniz anayım ama çok pis kızgınım evrene kadere feleğe artık bu işlere kim bakıyorsa ben daha çok hakkettim ben ben mevzusu da değil kendimden önce güzel haber beklediğim forum müdavimleri de var ama bu kadarda umursamaz öylesine olanlara çıkması gerçekten canımı sıktı bu kadar tesadüf olamaz sen hariç @Hokkabaz36 çok sevindim sana

• @Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Başvurusunu bizzat yaptığımız 11 kişi var birine çıktı onlarda son anda basvuralim hadi dedi hatta öyle bir kriz anında dediler ki oğlum bir yandan ağlıyor çocuklarının resim fonu kötüydü onu düzelttik vs çıkan kişiye son iki dk da basvurdum eminim ki başvuruyu dahi unuttular kardeşim açıklandı diye aramış
    Öyle bir küstüm ki kadere anlam veremiyorum gerçekten Avrupa'da istediği yerde yaşama hakkı var yerleştiği yerde iş kurmaya ev almaya bütçesi var ama ona çıktı bana sen gelme ayıi dedi 😄
    Yazdıklarımı okumayabilirsiniz doldum valla akşam da çok saçmaladım arkadaşlara o kadar çok küfür ettim ki afedersiniz anayım ama çok pis kızgınım evrene kadere feleğe artık bu işlere kim bakıyorsa ben daha çok hakkettim ben ben mevzusu da değil kendimden önce güzel haber beklediğim forum müdavimleri de var ama bu kadarda umursamaz öylesine olanlara çıkması gerçekten canımı sıktı bu kadar tesadüf olamaz sen hariç @Hokkabaz36 çok sevindim sana

Herkes rakip. İstemeyen, bilmeyen, ihtiyacı olmayan, haberi bile olmayan çevrelere neden başvurtursunuz anlamak zor. Sırf hani çıkıyor mu görmek için yapanlar da var. Artık pasaport şartı da kalkacağına göre, bu çevreye başvurma(!) trajikomikliği daha da artacaktır ve biz gerçekten isteyenler soğuk su içmeye devam edeceğiz herhalde. Tabi ki herkesin nasibi kendine, fakat yani bilmeyen aman bi dene diyen birine neden başvuru anlamak zor. Bizzat yaptığınız için onların yeterince istekli/hevesli olmadıklarını düşünerek yazdım bunları kusura bakmayın, herkes dolu. Bari diğer çekilişlerde bunu yapmayın.

• @Zelene Çok teşekkür ederim yazdiklarinizi okudum 🙂 Allah nasip etti kaderimizde varmiş bana göre tabi ,kime niyet kime kismet Allah umarim herkeze nasip eder bu sevinci ,bana kalirsa bu işin en keyifli 2 noktasi var 1 kazandigin anki tepkin 2 gitme noktasi fakat daha tecrube edemedik insallah cikan arkadaslarla birlikte hepimiz bu ani tadar heyecani yaşariz,sinirlenenler kizanlar var duruma (coğul)konuşuyorum elbette fakat elden gelebilecek hiçbirşey yok ,bazi seylerin elbette farkindayim 15-20 sene basvurup kazanamayan abilerim var onlar icin elbette uzuluyorum iste her zaman dedigim gibi nasip her neyse başinizi sisirmiyim Allaha emanet olsun bizde forumun mudavimi olma yolunda ilerliyoruz herkeze bol şans 🙂

• @Zelene ben hiç şanslı olmadım , şanslı olmak nasıl bir şey gerçekten bilmiyorum, hayat için sürekli mücadele içindeyim herkes gibi.. kimisinin tek seferde elde ettiği şeyi ben hayatımdaki zamanlardan feragat ederek 4. 5. seferde elde ettim ama artık gerçekten yordu. İçinde bulunduğumuz ekonomik buhranda ayrı yordu, hayatımda hiç milli piyango bileti almamış biri olarak ilk defa bir piyangoya bu kadar çok anlam yüklediğim için kendime kızdım neyse bir kaç güne herhalde daha iyi olurum.

• @justozkan Hocam oncelikle insallah seneye sizde kazanirsiniz 🙂 Ama burada paylasmak istedigim bir konu var simdi ben kazandim fakat misal diyorum 8 ay icerisinde mulakata girmis olsam benim cebime koyabilecegim maksimum miktar (masraflar haric)5 bin dolar oda maksimum hani burada bazi forum kullanicilari işte cebinde 5 kurus yok basvuru yapiyor ben buna kesinlikle katilmiyorum herkez eşit olmayabilir ve maddi durumu size bana gore kotu veya iyi olabilir ama maddi degil kafa olarak hazir olmak onemli benim sadece karşi ciktigim konu ,ya kulaktan duyma ile basvurup ciktiginda abi ne yapacam demeleri elbette insanlar sinirlenir bunun gibi konulara fakat dedigim gibi kafa olarak hazir olmak onemli konu sizinle alakali degil sadece sizin yazdiginiz konu arasindan bir alinti yapip insanlara bazi seyleri daha duzgun anlatmak istedim eger kalp kirildiysa lutfen cevap yazmayi esirgemeyin 🙂

• ⭐⭐

Pasaport şartı gerçekten kalktı mı? Ben takip edemedim başvurduktan sonra. Kalktıysa geçmiş olsun bir daha asla çıkmaz herhalde bize..

• @Hokkabaz36 iyi dilekleriniz için teşekkür ederim hocam, gc çıktığı için sizi tebrik ederim. Kimseye sitemim yok sitemim kendime ve kaderimin zor olmasına sonuç olarak çekiliş, kimseyi yargılayamayız herkesin şansı bol olsun.

• ⭐⭐

@justozkan bende şanslı biri değilim ama buna inat şans oyunlarından her zaman keyif alırdım milli piyango satilana kadar müdavimiydim ben şansı sadece çekiliş yada seçilmek olarak görmüyorum şöyle ki her zaman çok güzel insanlar çıktı karşıma sırtımdan vurulmadim hiç hiyanetlik görmedim dara düştüğümde illa bir çıkış yolu buldum
    Ama bu mevzuda anlayışlı olamıyorum 9 arkadaş bir yıldır konuşuyoruz hayaller kuruyoruz hepsi pırlanta gibi insanlar ve gerçekten gitmek isteyen ihtiyacı olanlar ama öylesine başvurduğuna inandığım hatır için başvurusunu yaptığım hatta yaparken de bak bunlara çıkacak görürsün dediğim kişiye çıktı Avrupa vatandaşı zaten oraya yerleşme planı yapıyor kızgınlığım ona değil hatta öylesine başvurup kazanana bile değil kadere ne istedin de vermedik zalimm secret dedik olmuş gibi davrandık daha ne yapalım

• @justozkan Yok konuyu size karsi demedim sadece oradan alinti yaoip paylastim tesekkur ederim bol sanslar dilerim

• ⭐⭐⭐

@Gökhan-A turist için ne olursa olsun sigortalı bi iş lazım, öğrenciyken turist için sponsor daha mantıklı duruyor yani bi şekilde okul yada turist içeri adım atmak mesele ama onu da nasipse olcak yoksa yok 3 senedir deniyoruz olmuyo

• ⭐⭐⭐

@byn_dogan hemen bir avukatla iletişime geçin visaymş franchise falan o sitelerle kafanızı karıştırmayınz, avukat size bu konuda yok göstermek için var, umutsuzluğa kapılmayın. Suan duygununamerikarüyası diye bir hesap önericem bocaratonda 3 çocukla e2 yapmaya gittiler. Ona yazın size mutlaka dönecektir kendisi anlatsın. Bnm 100 k bütçem yok ben bile e2 zorlayacağım olmazsa okula dönerim ama niyetinz varsa vize varsa para nakitse sizdeyse sakın arkanıza bakmayın arkası iyiye gitmiyor

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG kanada çok kasıyor uzun zamandır kanada vize aldıım yehauhuehrh diyen duymadım 🥺🥺

• ⭐⭐⭐

@Zelene abla bence yeter sende var zaten, e ordan eş durumundan abide faydalanır geçenlerde son 20 sayfa içinde bir çift vardı öyle eşlerden birisinde schengen vardı diğerinde yoktu ama vize alındı diye hatırlıyorum

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu benim gri pasaport ile ya girişim vize gerekmedi bakalım sizin güzel geçsin de görüşmeniz duruma göre gazlarız biz de ben randevu oluşturup beklerim şimdiden

• @Ping-PONG Yok hocam 8 mayıs kısmı doğru benimde 8 mayıs yazıyor.

• ⭐⭐⭐

@Zelene olsun e devletten sonuçta nerelere gittiğin görünüyodur. Hani tarih bitiyo yeniliyosun ya ne biliyim aynı hesap olmaz mı😂

• @Berkay-Seymen Keşke pasaport Türkiye için geçerli olsa yada bunu sağlayacak bir merciye vs başvurma şansımız olsa. Ne yazık ki bende geçen gün bir instagram sayfasında aynı şekilde bir yorum gördüm başvurdum çıktı ilerlemek istemiyorum bu hakkı birine devredebilir miyiz diye soruyordu ne yazıkki biraz linçlenince yorumu kaldırdı olsaydı görseli buraya atardım. Önun yerine pasaport şartının ne kadar etkili olduğunu attığım görselde görebilirsiniz DV2020 ile DV2021 arasında dağlar kadar fark var sadece başvuru sayısında değil aile bireyi olarak başvurularının da fazlasıyla azalmış!!!asas.PNG

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE henüz bakmadım inanın... sabah 8 de zor kalkıp çıkıyoruz dışarı akşam da duş alıp siliyorum... mesela şu an bu satırları kırmızı ışıkta yazıyorum...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |