Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @vartorian Teşekkür ederiz. Herkes buradaymış. ☺

• @denizergün, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek bu forumun benim için en güzel yani "Deniz yaa abartıyosun!" diye düşündüğüm şeyleri birçok insanın yaptığını, hayal ettiğini görmek oldu 🤗
    Sonuçlar açıklanana kadar Texas baskılı totem t-shirtümü mü giysem acaba😁

Zaten kafayı bu işe takmış kişiler bir şekilde forum veya benzeri platformlarda buluşuyordur o yüzden de burada yazılan şeyler kimsenin garibine gitmiyordur diye düşünüyorum 😂 Bazılarına anlatıyorum sürekli forumda olup konuları okuduğumu hayal kurduğumu, eminim abarttığımı düşünüyorlardır. Hatta bir arkadaş çok inanma dolandırıcı tipler falan vardır demişti, bir türlü anlatamadım buradaki doğal samimi ortamı 😅 Son sözüm bizi bizden başkası anlayamaz bence 😂

• ⭐⭐ Yasaklı

.. atarsa 6 seneye benim ortamlar Akıyoz ayükünmü XD

• Yasaklı

Countdown

• Yasaklı

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@rupica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Şurada iki tene ağlayacaktım bırakmadınız, ben yazılanları okumaya devam 🙋♀😀

7 gün bekleyin o zaman. Bana çıkıcak ve bütün foruma makaron partisi vericem. Ağzınız tatlansın fukaralar. @gariban sana bir kutu 😂

Bana da bir kutu. Ufak zaten yetmez öyle 2-3 tane.

Tamam o zaman görüyorum ve arttırıyorum.
    Çekilişle 50 kişiye 10 lu 📦 eğer keyfim peak yapmışken yakalarsanız belki 100 e çıkarabilirim.
    😂

• Yasaklı

Bu da benim number 1 ımdır. Belki beğenirsiniz.
    Bekle beni blues un şehri bekle beni ☺

Gotta travel on, ain't never comin' back
    One way ticket huhhhhuhuhu 🙃

• @Calibraturbo yıl 1998 lisedeyiz bütün kızlar şarkıyı ezberlemişiz, her tenefüs dinleyip (cd player 😁 ) söylüyoruz 😂

• Yasaklı

bende bi hello good morning dinliyim

• Bu ileti silindi!

• Şanslı kişilerden oluruz inşAllah’ da bir sorum var.. eşi gitmek istemeyen, çıksada biz yapamayız diyen var mı? Varsa ne tür ikna çabaları, fikirleri mevcut.. Yaratıcı fikirleri alalım😂🗽🇺🇸

• Bu çekiliş acaba gerçekten çekiliş mi?

• Abi biz gibi garibana çıkmaz beaaa
      Malum yaşadıgımız yerde herşeye su katiliyor. Türk genlerime engel olamıyorum bu soruyu sorarken 😊🤣
  • ⭐⭐⭐

Bu da benim number 1 ımdır. Belki beğenirsiniz.
    Bekle beni blues un şehri bekle beni ☺

Gotta travel on, ain't never comin' back
    One way ticket huhhhhuhuhu 🙃

7 Mayıs'dan sonra storylerimin müziklerinden olabilir kendileri. Aklımda.

Kimseye bir şey dememişsin. Sonra bir hikaye paylaşımı. Görselde bir bilet, altta bu müzik. Millet dicek "a-a neden böyle yapmış ki bu? Deli bir de USA bileti koymuş oraya. hahaha" falan.

Sonra bir bakmışsın sana yazıyorlar. Sen de cevap vermek yerine bulunduğun bölgeden foto atıyorsun. Sonra, kör olacak badem gözlü. Hey yavrum heey

• ⭐⭐⭐

@Bir-öykün-Olsun, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba arkadaşlar , lütfen cevap verir misiniz çok önemli!! 6 yıl önce bir doktorla tartıştık, itiş kakış oldu ve kendisi gidip basit tedavi yöntemiyle rapor aldı, basit yaralama ve hakaretten 6 yıl sonra dava açıldı. Muhtemelen bir yıl altı ceza veya para cezası verilip hükmün açıklanması geni bırakılıcak. Yanı beş yıl içinde bir olay olmasa ceza silinecek. Bu durum benim vize almamı engeller mi?

Net cevabı bilemem ama aşağıda benzer konular var. İstersen bir göz at.

https://yesilkartforum.com/forum/search?term=sabıka kaydı&in=titles

• @hadi-BE teşekkürler kardeşim. Ben bi youtubura sordum direkt engeller dedi

• Merhaba
    Eşim ve ben 2 başvuru yaptık. İkimize de çıkarsa nasıl bir yol izlemeliyiz?

• Yasaklı

@Emtee, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Şanslı kişilerden oluruz inşAllah’ da bir sorum var.. eşi gitmek istemeyen, çıksada biz yapamayız diyen var mı? Varsa ne tür ikna çabaları, fikirleri mevcut.. Yaratıcı fikirleri alalım😂🗽🇺🇸

Benim eşim de gitmek istemiyor. Yani olsa istemezdi herhalde 🤪
    Alacakaranlık Gerard sahnesi geldi aklıma. “Seni her yerde takip ederim kadın!” Gördüğüm en karizma sahnedir.

Bak sana müzmin bekar bir ilişki adamı olarak 🤪 bir taktik vereyim. Uygulamaya başla. Kadına kedi gibi davranacaksın. Bişeyler söylemeye başladın mı şşşş tamam diyip elini uzakta kalan omzununa koyup kendine çekip yarı kolunun altına yarı göğsüne bastırarak diğer elini başının arkasına koyup sakin bir ses tonuyla onun önemsediği şeyleri fısıldayacaksın. Araya da talebini nazikçe sıkıştırıp yarım adım geri çekilip ellerini yanaklarına koyup gözlerinin içine bakıcaksın. Booom bitirici darbe. Hiç birisi senden, bizden önemli değil, seni mutsuz edecek herneyse üstünü çizeriz diceksin ve konuyu kapatıcaksın. Sonrası sadece sabır.

Sonuçtan beni de haberdar et. Olmadı gülersiniz biraz. 😂
    🤪🤪🤪

• ⭐⭐⭐⭐

• Yasaklı

@Cihangir-Namlı, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba
    Eşim ve ben 2 başvuru yaptık. İkimize de çıkarsa nasıl bir yol izlemeliyiz?

Haydaaaaa, ikinize de çıkarsa izlemen gereken yol burayı terk etmek. Hasetten vururuz sizi 😂

• Yasaklı

@Bir-öykün-Olsun, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba arkadaşlar , lütfen cevap verir misiniz çok önemli!! 6 yıl önce bir doktorla tartıştık, itiş kakış oldu ve kendisi gidip basit tedavi yöntemiyle rapor aldı, basit yaralama ve hakaretten 6 yıl sonra dava açıldı. Muhtemelen bir yıl altı ceza veya para cezası verilip hükmün açıklanması geni bırakılıcak. Yanı beş yıl içinde bir olay olmasa ceza silinecek. Bu durum benim vize almamı engeller mi?

Hayır olmaz. Hüküm giymediğiniz için adli arşivde gözükmez. İdari makamlarca görülür ama TC idari makamlarınca! Konsolosluğa temiz adli arşiv kaydı götürebileceğiniz için bu durumdan bahsetmenize bile gerek yok.

Edit:Hüküm yanlış tabir oldu. Ceza yatmadığınız taktirde demek istemiştim.

• ⭐⭐⭐

@Emtee, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Şanslı kişilerden oluruz inşAllah’ da bir sorum var.. eşi gitmek istemeyen, çıksada biz yapamayız diyen var mı? Varsa ne tür ikna çabaları, fikirleri mevcut.. Yaratıcı fikirleri alalım😂🗽🇺🇸

Benim eşim de gitmek istemiyor. Yani olsa istemezdi herhalde 🤪
    Alacakaranlık Gerard sahnesi geldi aklıma. “Seni her yerde takip ederim kadın!” Gördüğüm en karizma sahnedir.

Bak sana müzmin bekar bir ilişki adamı olarak 🤪 bir taktik vereyim. Uygulamaya başla. Kadına kedi gibi davranacaksın. Bişeyler söylemeye başladın mı şşşş tamam diyip elini uzakta kalan omzununa koyup kendine çekip yarı kolunun altına yarı göğsüne bastırarak diğer elini başının arkasına koyup sakin bir ses tonuyla onun önemsediği şeyleri fısıldayacaksın. Araya da talebini nazikçe sıkıştırıp yarım adım geri çekilip ellerini yanaklarına koyup gözlerinin içine bakıcaksın. Booom bitirici darbe. Hiç birisi senden, bizden önemli değil, seni mutsuz edecek herneyse üstünü çizeriz diceksin ve konuyu kapatıcaksın. Sonrası sadece sabır.

Sonuçtan beni de haberdar et. Olmadı gülersiniz biraz. 😂
    🤪🤪

çok komik benim eşim böyle yapsa sen iyice kafayı yedin derim bu ne yeşilçam sahnesi gibi ahahahahha🤣🤣🤣

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

168

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.6k

| | | |