Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar, gerçekten durumu gitmeye musait olana, çok isteyene çıkar İnşallah.

• ⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@crazycells bir yıldızım vardı, gitti 😢

Bana da 1 yıldız verilmesi lazım ama gelmedi daha.

sağ üstte bulunan fotonuza tıklayın
    ardından altta "Profil düzenle" tıklayın
    Üstten 5. sırada "Grup ünvanları" var
    Oradan bir kontrol edin bakalım.

Eğer ki bunları zaten yapmışsanız, bilemedim.

@gariban

Aa harbiden oldu. Teşekkürler süpermen.

• ⭐⭐

@marpessa bende çocuklarımı düşünüyorum, gitgite ortalık daha da ....

• ⭐⭐

@hsnnzknn, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Zelene Uçaktayken dinleyeceğim playlist imi hazırladım 🙂

Hahhaha biz çocuklu anaların playlist i çocuklar 😄 ama eşimle pasiflora içirip bindiririz uçağa diye konuştuk tek tek kulak tıkacı dağıtıp özür kağıdı mı hazirlasam bilemedim şimdi bakarız duruma göre

• ⭐⭐⭐

@adgercu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz Bu oyun gerçek zamanlı değildir heralde. New yorkdan Seattle ye 1 hafta kullanmıyorsunuz dimi 🙂

Yok değil.

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@crazycells bir yıldızım vardı, gitti 😢

Bana da 1 yıldız verilmesi lazım ama gelmedi daha.

sağ üstte bulunan fotonuza tıklayın
    ardından altta "Profil düzenle" tıklayın
    Üstten 5. sırada "Grup ünvanları" var
    Oradan bir kontrol edin bakalım.

Eğer ki bunları zaten yapmışsanız, bilemedim.

@gariban

Aa harbiden oldu. Teşekkürler süpermen.

Fiyuuuuuu...

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE azaltma demeyelimde, marka değiştiricem diyelim 🙂

5 senedir tütün kullanıyorum. Acaba orada tütün var mı bilmiyorum çünkü normal sigaradan devam etmek istemiyorum artık. Tütün çiğneyip tüküren abileri görüp sormak lazım 😁

• Herkesin hayal ettiği hayatı yaşaması dileği ile.

• @Zelene Ahahaha çok iyi ya umarım bu hayallere hepimiz ortak oluruz 😂🙏🏻

• @ayvalik10 Ps4 alırsam senden isterim saol, Ama Türkiye de zaten vaktim olmuyor. Abd de vaktim olursa, söz verdim lisanslı alıcam 🙂

• @Zelene ev bakıyorum, eşyaları seçiyorum, beğendiğim eve eşyaları yerleştiriyorum 🙂
    Yolcuğu düşünüyorum oğlanı o kadar saat uçakta nasıl oyalayacağımızı muhtemelen diğer yolcuların oflayıp puflamalarını duyacağımızı ama pek umurumda değil. Sonra tüylü oğluşumun kargo bölümünde gitmesi gerektiği için (o zamana kadar yasak kalkmış olacak diye umuyorum aksini düşünemem) ne kadar üzülüp tüm yol aklımın onda olacağını, kabin ekibini nasıl darlayacağımı falan...
    Şimdiden hazırladığım bir excel tablom var tüm giderleri yazıp plan yaptığım umarım seneye bu zamanlar o tabloyu Göçmen Vize ile ABD'ye ilk giriş başlığında her detayı ile paylaşırım 🙂
    Uzun lafın kısası hayal kurmak bedava 😁

• @hadi-BE kaç iletiden sonra yıldız alınıyor? Birde benim o bahsettiğiniz yerde herhangi bir grup adı çıkmıyor. Belli sayıya ulaştıktan sonra kendisimi çıkıyor ?

• ne güzel hayaller kurmuşsunuz umarım hepimizin hayalleri gerçekleşir

• @denizergün, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Zelene ev bakıyorum, eşyaları seçiyorum, beğendiğim eve eşyaları yerleştiriyorum 🙂
    Yolcuğu düşünüyorum oğlanı o kadar saat uçakta nasıl oyalayacağımızı muhtemelen diğer yolcuların oflayıp puflamalarını duyacağımızı ama pek umurumda değil. Sonra tüylü oğluşumun kargo bölümünde gitmesi gerektiği için (o zamana kadar yasak kalkmış olacak diye umuyorum aksini düşünemem) ne kadar üzülüp tüm yol aklımın onda olacağını, kabin ekibini nasıl darlayacağımı falan...
    Şimdiden hazırladığım bir excel tablom var tüm giderleri yazıp plan yaptığım umarım seneye bu zamanlar o tabloyu Göçmen Vize ile ABD'ye ilk giriş başlığında her detayı ile paylaşırım 🙂
    Uzun lafın kısası hayal kurmak bedava 😁

Biz eskiden ev bakıyorduk, floridadan alabileceğimiz evleri bile ayarlamıştık kafamızda ama sonradan orada da ev fiyatları artınca tadımız kaçtı, bakmayı bıraktık 😅
    Çocuklarla yolculuk kısmı beni de düşündürüyor, tablete çizgifilm, animasyon vb yüklemek lazım ki bir süre idare edebilelim. Umarım önümüzde arkamızda çocuklara tahammül edebilen insanlar oturur🙏🏻 (Kesin gidiyoruz gibi yazmak da bir garip oldu😂)

• @marpessa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@adgercu evet ben de kendimden çok diğer insanları düşünüyorum yani asgari ücretle falan nasıl geçiniliyor aklım almıyor haklısınız susmak lazım maalesef

bitek ben mi bu şekilde düşünemiyorum acaba. asgari ücretli dendiği anda aklıma seçmen kitlesi vsvs geliyor. Bence şuanda içinde bulunduğumuz durumun müsebbibi asgari ücretli ve köylülerdir. Tabiki kişi kişi hepsi denilemez ama genelleme yapılabilecek durumda olduğumuzu düşünüyorum.
    YTD 🙂
    Bu tamamen kişisel fikrim olup kimseyi ilgilendirmez 🙂

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE kaç iletiden sonra yıldız alınıyor? Birde benim o bahsettiğiniz yerde herhangi bir grup adı çıkmıyor. Belli sayıya ulaştıktan sonra kendisimi çıkıyor ?

Sanırım her 500 yorum ya da itibar puanında 1 yıldız.

• ⭐⭐

Az önce arkadaş tarot falı baktı sordum Amerikaya gidecek miyim diye, o da gideceksin ama umduğunu bulamayacaksın dedi. Ah bu fallar yok mu ahhhh

• @avar açıkçası bizim evimize şu an iyi bir para giriyor ama biz mümkün olduğunca birikim hesabımızda tutuyoruz harcarken çok üzülüyorum diyorum ben buna bu kadar para veriyordum kaç kat artmış hesaplayamıyorum bazen sizin düşüncelerinize de katılıyorum insanlar açlıktan ölse yine bu ülkede bir şeylerin değişeceğini düşünmüyorum

• @gariban bana da baksın 🙂

• ⭐⭐

@marpessa adınla yaşını özelden at baktırayım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |