Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar son zamanlarda çok fazla amerikan plakası görmeye başladım sokaklarda özellikle californiya plakası,insanların arabalarını amerikadan buraya getirmeleri kolaylaştımı eskiden sadece gurbetçiler arabalarıyla gelirdi.bir bilginiz varmı bu konuda nasıl getiriyorlar ,pahalı değilmi?

• @b2cberrak Yazın bende görmüştüm New york plakalı mersedes jeepi

• @hadi-be Bana sanki Meksika gibi geldi 🧐

• bu son başvurum olacak biliyorum 🙂

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• @gariban hocam ben senin durumu da olsam bu yolu şimdilik denemem. Çünkü yabancı bir ülkede ( sınırı yakalanmadan geçsen bile) kaçak durumda yaşamak çok zor.

Neden şimdilik denemem diye yazdım: 1.Bana göre ülke henüz katılacak duruma gelmedi ( ama çok çok az kaldı, önümüzdeki ilk seçim bunu belirleyecek).
    2. Eğer çocuklar için dersen, onlar bizden şanslı. Çocukları lise, üniversite vb eğitim için daha rahat yurtdışına gönderebiliriz ve orada kalabilirler. (Tabi ki bunlar benim görüşüm)

• @gariban son mesajını silmeni tavsiye ederim
    Ve böyle birşey tavsiye etmem.

• ⭐⭐

@gariban Bende evli 2 çoçuk babasıyım 2 arkadaşım bu yolla gitti ama hiç haber alamadık ne oldu ne bitti diye , sorunuza gelecek olursam kesinlikle ÖNERMEM 2 çoçuk babası olarak maceraya girmeni istemem

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@mysea, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-be Bana sanki Meksika gibi geldi 🧐

Deme öyle. 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gariban forumdan enderin videosu var seyret bakalım toz pembe mi oluyor

Yetmezse bir tane daha video

• @gariban yakalanirsan bir daha vize alamazsın bu riske girmeye değer mi üstüne ev araba alamazsın resmi kurumlara hastaneye bile giderken sorun yaşarsın

• ⭐⭐

• @b2cberrak bildigim kadari ile cevaplim hatta bulurum linkide vardi bir video ile paylasim saglim.
    Arac getirmek yani orada tr ye girmesi gemi yolu ile kontrynirlar vesile ile getiriliyor ve tutar en son 2000-3000$ bandinda idi,fakat en buyuk sorun araciniz buraya gelince evraklariniz vs. Eksiksiz ise gumrukten kolaylikla alabiliyorusunuz ama araci geri usa sinirlari icine gondermek istediginizde yani geri dondugunuzde aracta benle gelsin dediginizde bazen 2-3 ay bazen ise daha uzun sure usa gumrugunde arac bekletiliyor.Bunun temel sebebi ise guvenlik protokollerine dayaniyor😉

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Günaydın forum ailem meksikadan kaçak gitmek konusunda ne düşünüyorsunuz, birçok arkadaş gitti buradan 2 çocukla eşim de var. Aile icinde konuştuk eşim çocukları neden perişan edelim hapislerde kaçak olarak, karı koca memuruz millet bu kadarını bulamıyor diyor ben deneyelim diyorum. Sizce ikna etmeli miyim yoksa haklı mı?

Sonuna kadar haklı. Heleki çocuklar bu eziyeti psikolojik olarak kaldıramaz.

• ⭐⭐

Vazgeçtim bu kadar sıkıntılı bir süreç olduğunu tahmin etmemiştim. O kadar çok giden olunca zor olsa gitmezler diye düşünmüştüm, tosuncuk için demişlerdi ya o kadar kişi aptal olamaz dedim diye. Hepinize teşekkür ederim

• ⭐⭐

Bizim uşaklar farka çıkmış Alanya karşısında, şimdilik 4-0. Manyak bir baskı ile oynadık ilk yarı. Darısı Orlandogücü'nün maçlarına 🙂
    Meksika üzeri kaçak giriş olayına hiç girmeyeyim, direkt kesinlikle aklından çıkarmalısın @gariban
    tek kalem olsan bile hayır derdim ama yine de bir derece, eş, çoluk çocuk yapmayın nolur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Illegal yollarla ABD'ye ya da baska bir ulkeye giris yapmanizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Ayrica forumda da bu tur konularin konusulmasina izin vermiyoruz.

• ⭐⭐

@crazycells aslında bu konuda bilmeyen biri olarak ve gidenleri kıskanarak hayatımızı mahvedebilirdik konuşmak minvalde iyi oldu bence ama sonuç olarak siz halihazırda usa'de olmanız sebebiyle ne kadar çok bu şekilde geçiş yapmış kişiyle karşılaştığınızı tahmin bile edemiyorum ve sizin bu konuda bu kadar karşı olmanız bilginiz neticesinde olabilir. Ben sadece iltica sürecinde olumlu sonuçlanabilecek sebeplerim var diye düşündüm ama gidişin bu kadar zorlu olduğunu düşünemedim. Bugün her gün uğradığım bu forumun ne kadar faydalı olduğunu bir kez daha anladım ve sitede emeği olan herkese sonsuz müteşekkirim.

• Herkese merhabalar, bu yıl ilk defa nişanlımla başvuru yaptık. Bizim gibi başvuru yapıp bekleyen nice güzel insanlar olduğunu tahmin ediyorum ve hepinize şans diliyorum.
    İyi forumlar 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |