Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Özgenç bence de zaten 3 4 sene sonra üniversiteye gidecek beğendiği yere gitsin 🙂

• @gariban gerçekten isteyen ve hazır olanlara çıksın🙏

• @ozlemmm 👍 tabi ki! Biz sıcaklara gidelim😁

• @Özgenç ben yağmur istiyorum kızımda ama kocam yağmur istemiyor 🙄 iyi o zaman o antalyada kalmaya devam etsin..😄

• ⭐⭐

@Özgenç valla ne diyeyim geçen sene çıkmadı tuttum üzüldüm konuştuğum birine çıktı ama onun için sevindim sonra o da gidemedi vize alamıyor öyle olacaksa hevesim kursağımda kalacaksa yinede de çıksın. O has been randomly selected yazısını göreyim istiyorum banane işte çıksın da çıksın

• @b2cberrak hahaha sizin durum biraz kötüymüş taviz vermek zorunda kalabilirsiniz 🙂

• @ozlemmm ben olsam anneyim nasıl olsa fedakarlık yapardım tabiki 🙄ama kizimda yağmur sevdiği için , ikiye bir eşim kaybetti o taviz verecek bu durumda😉

• ⭐⭐

dvprogram.state.gov sonuçlarda hata veriyor geçen senenin sonucunu göstermiyor acaba yuklememi yapıyorlar 8 Mayıs'ta sıkıntı çıkar mı tedirgin oldum

• @gariban 2021 ise onların tam şansızlık oldu gerçekten 30 eylülde bitiyor. Bizim işlemler su gibi kolay aksın olsun🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gariban daha 2 gün var sistem düzelir. Hem geçmişe mazi

• @gariban bende banane banane diyorum 😁aynı ruh hali😁

• @b2cberrak işin gerçeği nerede iş bulursak yeni evimiz orası🙏kısmet artık😊şans artık.

• @Özgenç aynen işin şakası ,hayırlısıyla bi gidelim artık ,,şiştim valla!!!

• @b2cberrak valla öyle! Eşim şarkılı türkülü bekliyor. Başka konu yok evlerde. Ailemiz bile bizimle gün sayıyor😊

• ⭐⭐⭐

@b2cberrak çıksın da Alaska deseler giderim öyle bir ruh halim var şu an😂

• Yorumları okudum hepimiz özgürlük heyleli, amerikan bayrağı, green card falan çizmişiz.. gül ağaçlarının dibi şaşkın 🙂

• @hascerob hahaha aynen bizim evde de aynı dilekler😁

• Bu dilekleri gidip alacak mıyız orada kalacak mı?

• @ayvalik10 bunu yaptım bnde ama kayıt bulunamadı diyor nufüs müdürlüğünden mi almam gerekir daha kazanmadık ama belki başka bişey için lazım olur diye sorayım dedim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |